Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

damir1994

 [dobarpost]

To je sigurno radi yamahe dt 125 koja je oldtimer 1984god :) A ne radi mene i slike

mkt


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!



mkt


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

kepo

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 17 Novembar, 2013, 17:44
stigao  Ziv i Zdrav .... [yahoo]  bilo je vrhunski [yahoo]  [hello] poZdrav celoj ekipi!!!!

kepo nadam se da smo bili od pomoci i da si se lepo proveo! [hello]

LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!! [djavo] [djavo] [djavo]

Hvala  Bane! Glinara je super mesto, al sledeci put nadam se da se vidimo u sumi.

BANE BROTHERHOOD

Citat: kepo poslato 26 Novembar, 2013, 15:11
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 17 Novembar, 2013, 17:44
stigao  Ziv i Zdrav .... [yahoo]  bilo je vrhunski [yahoo]  [hello] poZdrav celoj ekipi!!!!

kepo nadam se da smo bili od pomoci i da si se lepo proveo! [hello]

LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!! [djavo] [djavo] [djavo]

Hvala  Bane! Glinara je super mesto, al sledeci put nadam se da se vidimo u sumi.
naravno brate moj  [thumb_up] ...shuma  i planina su uvek bolje za voznju i druzenje. [yahoo]
a za pomoc ...maaa daaaj opusteno samo  :D  ...pa zasta sluze braca  po prashini i blatu nego da se pomazu majku mu staru   [neampojma] ;D ...uvek brate moj uvek  ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!



BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Chris_SM


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

pera-s


BANE BROTHERHOOD

evo ja se javljam da probam da l ovo moze da se vozi  [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

damir1994

Ovaj motor je previse lagan za svoju snagu, sa normalnim gasom dize na zadnji u svakoj brzini. U pocetku bas ne uzivas u voznji jer gledas kad ce te prebacit nazad, ali poslije 5-10min kad ga uhvatis na ruku onda nebi sisao sa njega koliko je to zabavno. Ja sam probavao husqvarnu cr500 ali samo po cesti ne znam kako bi se ponasala u sumi, ali iskreno nebi je vozio po sumi da mi neko plati jer motor je prejak a i problem ga je upalit.