Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 21 Oktobar, 2013, 23:03
Citat: aæimo poslato 21 Oktobar, 2013, 22:36
Forsiranje brda èuvamo kada za nas organizuje¹ neku takvu vo¾nju.



JA NE ZNAM OCU LI JA UMETI TO [neampojma]

             Tebe ce stavimo u soft grupu..nemo se sikiras. ;)

aæimo

Pit polako sa Banetom, fasovo nekog Srndaæa glavom.

Kratkoroèna amnezija, o erzbergu prièa kao da su roki bombone, a i ne zna gde mu je tablica.

BANE BROTHERHOOD

BEM MU LEBAC OSTALA NEGDE....U SHUMIII... :'(
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

aæimo

Ljubi te brat, setio si se gde je.

P.S. Aj da skoknemo opet da je tra¾imo.

pit

Citat: aæimo poslato 21 Oktobar, 2013, 23:18
Pit polako sa Banetom, fasovo nekog Srndaæa glavom.

Kratkoroèna amnezija, o erzbergu prièa kao da su roki bombone, a i ne zna gde mu je tablica.

                    Postujem Erzberg [thumb_up]...ali nisam iz te price...ja obozawam ekstremne uspone a jos wise spustowe...nekako me najbolje radi spust.Skoro sam se spustao jedno 40-50 minuta a preso oko 5 kilometra...pokazacu ti kad dodjes fenomenalan doziwljaj. [yahoo]

aæimo

Pih sat vremena 5km.

Ja æu verovatno morati da bacim ozgo friku da ti poka¾em da mo¾e br¾e.

BANE BROTHERHOOD

Citat: pit poslato 21 Oktobar, 2013, 23:24
Citat: aæimo poslato 21 Oktobar, 2013, 23:18
Pit polako sa Banetom, fasovo nekog Srndaæa glavom.

Kratkoroèna amnezija, o erzbergu prièa kao da su roki bombone, a i ne zna gde mu je tablica.

                    Postujem Erzberg [thumb_up]...ali nisam iz te price...ja obozawam ekstremne uspone a jos wise spustowe...nekako me najbolje radi spust.Skoro sam se spustao jedno 40-50 minuta a preso oko 5 kilometra...pokazacu ti kad dodjes fenomenalan doziwljaj. [yahoo]
SALU NA STRANU MNOGO MI SE SVIDJA OVA PLANINA IZ TVOJE TEME  [thumb_up] ..AKO IMA TAMO JEDNO DVA TRI DANA SMESTAJ NEKI DA SE PRESPAVA  DOSHLI BI NA PROLECE PA DA MALO ZAJEDNO ISTRAZUJEMO I  MI SA TOBOM... ;D ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

aæimo

Braæa, nije ¹ala, èim proleæe grane, eto nas kod Pit-a. Kontam da je lepo iskoristio ovu godinu i skontao puteljke.

mkt


aæimo

Skoknemo do Pirot,

pozajmimo od braæale po par komata,

èisto da se naðe (pitaj qrac dal æe pre¾ivimo i ¹ta nam ovija pekar sprema)

i eto.

pit

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 21 Oktobar, 2013, 23:27
Citat: pit poslato 21 Oktobar, 2013, 23:24
Citat: aæimo poslato 21 Oktobar, 2013, 23:18
Pit polako sa Banetom, fasovo nekog Srndaæa glavom.

Kratkoroèna amnezija, o erzbergu prièa kao da su roki bombone, a i ne zna gde mu je tablica.




                    Postujem Erzberg [thumb_up]...ali nisam iz te price...ja obozawam ekstremne uspone a jos wise spustowe...nekako me najbolje radi spust.Skoro sam se spustao jedno 40-50 minuta a preso oko 5 kilometra...pokazacu ti kad dodjes fenomenalan doziwljaj. [yahoo]
SALU NA STRANU MNOGO MI SE SVIDJA OVA PLANINA IZ TVOJE TEME  [thumb_up] ..AKO IMA TAMO JEDNO DVA TRI DANA SMESTAJ NEKI DA SE PRESPAVA  DOSHLI BI NA PROLECE PA DA MALO ZAJEDNO ISTRAZUJEMO I  MI SA TOBOM... ;D ;)

                 
Ma nije problem smestaj...ima za male pare kolko oces....steta sto ne radi planinarsko dom (gazda poginuo u udesu) inace je bio 10 e smetaj neposredno u podnozju planine tj izletista i skijalista Bojanine wode.
https://plus.google.com/photos/110362781026999754307/albums/5866029878365854193

BANE BROTHERHOOD

ZA OVAKVO ZEZANJE MORAM DA NABAVIM VECI REZERVOAR  [zvizdi]  ... I VECI RANAC ZBOG GORIVA  ;)...VIDIM DA MI SE SMESHI NEKI ACERBIS OD JEDNO 13 LITARA PLUS U RANAC JEDNO 10  L PA ONDA UDRI PO PLANINI  [yahoo] [yahoo] [yahoo]....

JER SVI ZNAMO KAKO JE SKUPO GORIVO U SHUMI... I KAKAV JE NACIN PLACANJA U SHUMI ZA GORIVO.... ;D ;D ;D


PS EVO MGETA CE DA VAM ISPRICA [rofl] [rofl] [rofl] ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

aæimo


mkt


BANE BROTHERHOOD

Citat: aæimo poslato 21 Oktobar, 2013, 23:52
Stra te od ST/AT Petrol-a, A?
PA SI VIDEO KAKO MGTA  NAPRAVI FACU KAD SE SPOMENE TOCENJE GORIVA U SHUMI  [neampojma] ...IMA NEKI KISELI OSMEH... [rofl] ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: mkt poslato 21 Oktobar, 2013, 23:53
 [stop] ja sam na vreme mislio
DOK SI MISLIO ...NA MOM SI..... ;)

TROLLOLOLOOOO [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

aæimo

Kur babin bi ti mislio da te nisu upozorili.  :-*


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!