Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: kepo poslato 08 Oktobar, 2013, 12:14
Izmedju drugog i treceg CP sam video neko selo u daljini i pobegao. Vozio sam asfaltom 15-20 km do cilja, na 5 stepeni, mokar kao iz reke.  Sreca imao sam suvu kapu preko koje sam navukao kacigu.
Da sam nastavio ostao bih bez goriva u sumi, i umro bi cekajuci gorivo.
Nije Chris Birch za dzabe fizikalisao gurajuci mototre 3-4 sata, nego morao da se nebi smrzao.

Kapetane, jo¹ tada sam èuo da si se smorio k'o prase u Teheranu, sad sam tek skapirao za¹to...:D :-*

mkt

Ko je zainteresovan za malo off-a  ;D  moze da bane do gline u Nedelju od 11h do 19h  [hello]
Stigla jesen a sa sobom dovela i endurase  :o [neslusam]
Prosli vikend je bio odlican jer se okupilo brdo ljudi,  a ko Bog da da padne kisa bice jos bolje  [kisha]

BANE BROTHERHOOD

evo ja sam zainteresovan  [hello] ...u prevodu  [hello] ...DOLAZIM !!! [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!



Plazma Keks

Citat: mkt poslato 09 Oktobar, 2013, 15:41
Ko je zainteresovan za malo off-a  ;D  moze da bane do gline u Nedelju od 11h do 19h  [hello]
Stigla jesen a sa sobom dovela i endurase  :o [neslusam]
Prosli vikend je bio odlican jer se okupilo brdo ljudi,  a ko Bog da da padne kisa bice jos bolje  [kisha]
dodzem ;D

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Andreja

#2407
Ako sutra dobijem platu, vidimo se  [djavo]

Mada neæu mnogo da BRAAAP!ujem, ðiram Pirelli MT90-ice, pukla mi lulica (PLASTIÈNI holender) na zadnjem koèionom crevu pa ¹iba ulje i izduvao sam ¹elnu izmeðu izduvne grane i lonca  [facepalm]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


pit

  Odo da forsiram Jastrebac...cirka oko 80-90 km po planini.Polazak sa Merimih hotela( krusewacka strana) a cilj negde kod Nisa gde zawrsawa Mali Jastreabac.Slike u posebnoj temiu kad se wratim.

mkt


Andreja

XT-a, zna èovek :)

Mget, vidimo se oko 12.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Plazma Keks


BANE BROTHERHOOD

ONAJ ...OSECAJ KAD DODJES KUCI POSLE VOZNJE I DRUZENJA SA DRAGIM LJUDIMA ,ISTUSIRAS SE, LEGNES U KREVET I SABIRAS UTISKE...PRICELESS!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [hello]

BROTHERHOOD IS 4 LIFE!!! [yahoo] [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt


Bori¹a

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 13 Oktobar, 2013, 18:42
ONAJ ...OSECAJ KAD DODJES KUCI POSLE VOZNJE I DRUZENJA SA DRAGIM LJUDIMA ,ISTUSIRAS SE, LEGNES U KREVET I SABIRAS UTISKE...PRICELESS!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [hello]
BROTHERHOOD IS 4 LIFE!!! [yahoo] [djavo] [djavo] [djavo]

e to je isto meni bilo posle prvog puta hahah [rofl]

BANE BROTHERHOOD

#2416
DA SAMO STO JE  MENI OVO PO KO ZNA KOJI PUT   ;D ;D

I BORKO SINE  MOJ ..JA TO TAAAAKOOOO DOOOOBROOO RADIIIIM  ;) ;) ;)  

...A TVOJ JE BIO TEK SKORO   [rofl] [rofl] [rofl]

PSSSSST TISINA NA CASU BRE!!!  [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Plazma Keks


BANE BROTHERHOOD

Citat: Plazma Keks poslato 13 Oktobar, 2013, 19:48
bio sam i ja :P :P
ali tek u 17h...

JA SAM BIO OD 10H DO 16 30 H .....  [hello]


STO SI ZAKASNIO NA CAS PLAZMICE [neampojma]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Plazma Keks

pa sljakao sam... cim sam zavrsio, krenuo sam odmah put glinare, zvao sam tebe miketu i andreju da me sacekate ali niko se nije javljao od vas trojice...