Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?



BANE BROTHERHOOD

samo ti uvrci korman u letu prikazzzz [facepalm]....pa nije ti to becikloooo bre [nono]  ...jednom ces da zaboravish da ga vrnesh u letuuu i onda odeeee maas u propasss  [facepalm]  i to sve bez cizama [doh] [doh] [doh]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt

#2384
probao sam i one hander u letu al sam razvalio buljson
treba vezbati trikove jer nikad ne znas kada ce ti zatrebati  [doh] [doh] [doh]

mkt


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mkt

ma nemo me mlatis, trebao sam juce da se vidim sa M.Djurovicem on mi daje na poklon al sam ispalio jbga za sasinc

BANE BROTHERHOOD

Citat: mkt poslato 07 Oktobar, 2013, 15:02
ma nemo me mlatis, trebao sam juce da se vidim sa M.Djurovicem on mi daje na poklon al sam ispalio jbga za sasinc
kad si pica..... ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

monsterbnt

ja sam ti nudio jos odavno..... KONJU!!!
Smrt SVIMA!!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: monsterbnt poslato 07 Oktobar, 2013, 16:36
ja sam ti nudio jos odavno..... KONJU!!!
nije se magare jos otresao onako ...KAKO TREBA  [djavo] [djavo] [djavo] ...inache bi sam stavljao na sebe i sta trreeba i sta ne treba od stitnika  [facepalm] ...pusti ga naucice alji na HARD WAY!!!  [doh] [facepalm] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!


pera-s

svi se napatise a Grem se zajebava, zanima publiku...

mkt

jos se i smeje kapiram da je stigao i da se odmori na cilju

kepo

Ovu trku niko nije zavrsio.  Stigli su najvise do 6-7 check pointa, od valjda 10 ili 12. Vecina ih je ostala bez goriva.
Chris Birch je zavrsio u nekom potoku, i tu je narednih ko zna koliko sati dok nije stigla pomoc pomagao ostalima da predju tu deonicu. Podloga i teren su bili kao na Fruskoj Gori posle dva meseca kisa.
Prvih 30-40 je i imalo nekakve uslove za voznju, a ostali su plakali.

pera-s

a ja vas razumeo da je neko sa 6-7 CP-a bio najbolji uspeh nasih vozaca... znaci ti si sa 3-4 odlican bio?! :D

kepo

Izmedju drugog i treceg CP sam video neko selo u daljini i pobegao. Vozio sam asfaltom 15-20 km do cilja, na 5 stepeni, mokar kao iz reke.  Sreca imao sam suvu kapu preko koje sam navukao kacigu.
Da sam nastavio ostao bih bez goriva u sumi, i umro bi cekajuci gorivo.
Nije Chris Birch za dzabe fizikalisao gurajuci mototre 3-4 sata, nego morao da se nebi smrzao.

Popsy

kako god izgleda fenomenomenalno i svaka èast svim uèesnicima ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!