Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

nesto brljao po kompu pa izbacio neke stare snimke, imam jos mnogo nego mi glavi net [doh]

Honda CRF 450R 2007 on track

Motocross start duel CRF250 vs TC250


djolefer

:D




Plazma Keks

cudan je osecaj kada prvi put sednes na takav motor, trebas da krenes a 2m ispred tebe je ovaj drop ;D ;D

Bori¹a


mkt

Citat: Plazma Keks poslato 04 Septembar, 2013, 20:06
cudan je osecaj kada prvi put sednes na takav motor, trebas da krenes a 2m ispred tebe je ovaj drop ;D ;D
odma saseci straa u korenu

Plazma Keks


mkt


BANE BROTHERHOOD

#2271
MANJE PAVLAKE VISHE VOZNJE   :P :P :P  NEDELJA 08.09. 2013 GODINE U 10.00 CASOVA ISPOD MOSTA NA OSTRUZNICI  OPSTE NARODNA OFF ZAJEBANCIJA  [yahoo] [yahoo] [yahoo]  ...SAMO HARD SAMO TVRDO  :-* ...KO VOLI NEK IZVOLI VIDIMO SE TAMO  [hello]  ...DOLAZI SE IZ BLOKA 45 NASIPOM DO GALOVICE PA DO OSTRUZNICKOG MOSTA .SVI SU DOBRODOSHLI!!  ;)



BROTHERHOOD IS 4 LIFE!!! [cheers]  [kralj]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Plazma Keks


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!


BANE BROTHERHOOD

Citat: Chris_SM poslato 05 Septembar, 2013, 22:48
EEE STO BI JA VOLEO DA IMAM ENDURO http://www.motomanijaci.com/Smileys/SoLoSMiLeYS1/tongue.gif
PA TI DODJI I BEZ ENDURA   ;) ... NEMA VEZE BITNO JE DRUZENJE  [yahoo]  [cheers] ...EVO I JA BIH JAKOOOO VOLEEEEOOOO DA IMAM MOTOR  [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

djolefer

E smora. Ja radim u nedelju.. Bas bi dosao da malo promatram
:D

BANE BROTHERHOOD

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 05 Septembar, 2013, 22:33
MANJE PAVLAKE VISHE VOZNJE   :P :P :P  NEDELJA 08.09. 2013 GODINE U 10.00 CASOVA ISPOD MOSTA NA OSTRUZNICI  OPSTE NARODNA OFF ZAJEBANCIJA  [yahoo] [yahoo] [yahoo]  ...SAMO HARD SAMO TVRDO  :-* ...KO VOLI NEK IZVOLI VIDIMO SE TAMO  [hello]  ...DOLAZI SE IZ BLOKA 45 NASIPOM DO GALOVICE PA DO OSTRUZNICKOG MOSTA .SVI SU DOBRODOSHLI!!  ;)



BROTHERHOOD IS 4 LIFE!!! [cheers]  [kralj]


SUTRA SE KRECEeee [yahoo] [yahoo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

sta je bre ovo sve junaci ..nikom ponikoshe   [neampojma]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!