Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


djolefer

:D

mkt

AU brate pa ovo je jezivo
ja u patikicama svaki dan ....ajoooooj

Bori¹a

au :o

kako se to desi, ja sam palio i crf450 i rmz250 i imao sam onog kineza sa kurblom i uvek sam bio u patikama, nikad nisam dosao u situaciju da me udari kurbla..
u cemu je fora?

srbac

Bato,kad se zuri...mozda je noga od blata i eto belaja.
Tip je imao gips od Husqvarne te 610 pola godine...

Taraba

Kad pali¹ na kurblu i otera¹ je do kraja dole ona otkaèi neki kurac i èuje se ono krrrrrrrrrrrr.
Ako ne otera¹ kurblu do kraja, ona ne otkaèi to ¹to treba i onda ti detonacija krkne kurblu nazad, obièno u cevanicu.
Jebeno kad iskliza noga sa kurble.

Hoæe i kad mu rokne¹ gasa dok kurbla¹, al to zavisi od agregata... neki hoæe neki neæe.
DR350 vraæa ako mu da¹ gas dok kurbla¹.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

m.mitar

Meni se to desavalo sa cz 175 sport ,kad povrati kurblu,brojis zvezde jedno 10 minuta pa onda krenes!Na srecu nisam prosao kao ovaj sa slike,ali cevanica je cesto bila plava!Cak mi je jednom i patiku izbusila kad se povratila!Kod tog modela kurbla je i poluga menjaca.

kepo

Palite prstima a ne sredinom stopala.

m.mitar



damir1994

Sreca pa nije moja noga, slika od priljatelja sa facebooka.

Boban_m


Plazma Keks

dok nisam usao u stos sa paljenjem na kurblu, cesto mi se desavalo da mi koleno zavrsi u kormanu. cevanicu nisam udarao, udarao sam onaj misic na podkolenici (ne znam kako se zove) i jednom sam se zaleteo nogom i sve snage, promasio kurblu i tresnuo petom o pod, nisam mogao normalno da hodam naredne 2-3 nedelje.




mkt

 tu gde se vidi ovaj trag na prvoj fotografiji ima jos jedna pored nje, penje se direktno sa puta

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

mkt


GSXR1000