Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Vlajko

Mikka suvi genije.. evo pogleda sa afrike.. za sve ljubitelje  :P

pro¹la godina

https://www.facebook.com/photo.php?v=10151219581563065

ova  [yahoo]

Kotlina 2013

u rukama Mandu¹iæa Vuka.. svaka paprika biæe ljuta  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Boban_m


Bori¹a

odlicno, samo ne bi bilo lose da se okaci zvuk masina, bez muzike u pozadini...

Vlajko

Citat: Boban_m poslato 04 Jun, 2013, 11:25
Sjajno.

eo ga pravi manijak  :-*






Rasplet de¹avanja primeren afrkinacu.. sa paprike na karavan..  [doh]
golf normalno  [plazi_se_2]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mkt


JankoR

Vozio sam sa hard ekipom u subotu i basss je bilo opako, kamera nikad ne prenese realno  ili uvelica ili umanji

srbac


JankoR

Msm vozio sam sa ekipom sa prethodnog snimka , bili kum i ja u gostima kod Kepa

perlx


mkt




Lazic

Citat: Vlajko poslato 03 Jun, 2013, 22:53
Mikka suvi genije.. evo pogleda sa afrike.. za sve ljubitelje  :P

pro¹la godina

https://www.facebook.com/photo.php?v=10151219581563065

ova  [yahoo]

Kotlina 2013

u rukama Mandu¹iæa Vuka.. svaka paprika biæe ljuta  [rofl]

Znaèi na poèetku snimka sam od mene pomislio da je kakva ¾ena... :o Aaaaaaaaa...[facepalm] A koliko mo¾e da razvije, uhhhh na ¹ta lièim...:o

pit

Yamaha Dt 125 offroad

Gledam nesto ove nase forumske ofroudere i mislim se pa nista im jace ne treba od DT 125  s obzirom na to gde prolaze i kakvim off-roud sposobnostima raspolazu.Bez izuzetaka...milsim da dobrom vozacu na DT 125 ne bi pobegli ni metar....a s obzirom da je lagan verovatno na zahtevnijim deonicama ne bi mogli ni da ga prate.

mkt



Lazic

Citat: pit poslato 08 Jun, 2013, 17:28
Yamaha Dt 125 offroad

Gledam nesto ove nase forumske ofroudere i mislim se pa nista im jace ne treba od DT 125  s obzirom na to gde prolaze i kakvim off-roud sposobnostima raspolazu.Bez izuzetaka...milsim da dobrom vozacu na DT 125 ne bi pobegli ni metar....a s obzirom da je lagan verovatno na zahtevnijim deonicama ne bi mogli ni da ga prate.


Tu si delimièno u pravu, jer obièno te enduro vo¾nje podrazumevaju nekoliko stotina km vo¾nje do lokacije, a veæine raje nema para za kombi, prikolicu i rndalicu, pa putuje i offuje sa èim ima...:D

pit

Ovaj nije ispod 90 kg..kolena mu skroz gore..pa opet DT 125 sasvim solidno vrsi poso.Daleko od toga da bi mogla na kroz trke....ali opet kazem za ope nase forumase vise je nego dovoljna...naravno za nekog ko je realan i ne umislja ko pojedinci da je profi.

Yamaha DT am Limit

farbach

I do 70 kg
Drugar Savke je vozio Dt125, i ne znam da ga je neko mogao obici u sumi. Bilo je iznenadjenja kada se sretnemo sa beogradskom ili novosadskom grupom. Oni najcesce imaju dva parametra, motor mora da vredi bar 5000 i da ima bar 450ccm, pa gledaju Savketovog dedu bez zadnje kocnice, jer dok nema disk nema ni kocnicu. Dobos nisu videli ni na slici.
Ne kazem da je lakse voziti DT, ni da je realno brzi, nego da je vecina vozaca toliko u nemanju pojma da ih dere motor iz 1984 godine. Motor bez ogibljenja i koji nece da stane.