Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

farbach

malo mi je destruktivno to romanijakisanje. Svaki taj motor je za baciti nakon trke. Pre sam za Kepijadu nego za unistavanje.

Gavrolini

au ala me napadose a ja nista lose nisam mislio. Rekoh da ne mislim nista lose o kepojebini nego da je samo suludo porediti to sa romanijacima. Ako se ja pitam ,svakako sam vise za varijante 2-3sata voznjice pa pivo i rostilj. Tako da bi mi kepojebina sasvim odgovarala i ako mislim da tamo ima par ljudi koji mi ne bi legli ali isto tako postoji mnogo vise njih kojima ne bih legao ja. Prosli put sam hteo da ucestvujem ali nisam bio u mogucnosti jer mi je motor bio na pravim cross gumama koje bi se samo do BGD-a pojele a da ne pricam koliko bi se pojele do tamo. a i nisam bio bas pri nekoj kinti.  Za romaniac niti imam motor ,niti vestine da vozim.

Vlajko

Ma sve ok..
ko je propustio..sledece godine nece
Vidimo se na prolece..ako ne pre..

p.s. kako bih sad zapalio na Tajland do proleca.. oko 800 jura avion..
a tamo treba manje para dnevno nego u Bg.
more..plaza i ostale vragolije..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Panta Zemunac

Nepto sam i ja raèunao i kada tome doda¹ da u¹tedi¹ mesec dana na grejanju, ispade jo¹ jeftinije ako pronaðe¹ dobar aran¾man tipa lou cost....iOndaK tamo iznajmi¹ jedan enduro za Off...

Vlajko

Nazalost nema jeftinih karata.. Preko Moskve ili preko Turske..
Motor je oko 3-4 evra dan..dzip 10..smestaj pet..
zena na mesec dana 100-150e kuva, cisti pusi..
Ljudi izdaju stan i sa tim parama zive tamo na nekom ostrvcetu..
Odosmo u off, izvinjavam se..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

srbac


Gile

jbg voleo bih da probam neko od Red Bull takmicenja ( Romaniacs,Erzberg rodeo,Last man standing...) ali zelje i mogucnosti su 2 razlicite stvari :D  ... ima dovoljno dobrih terena kod nas , samo treba da se pokupimo ... ko je za neku hard varijantu nek mi se javi uvek sam za to ... a kad nema toga moze i nesto laganije

BANE BROTHERHOOD

Citat: kepo poslato 20 Decembar, 2010, 18:10
ROMANIACS  [klanjam_se]


Citat: Gavrolini poslato 20 Decembar, 2010, 13:54
to su izleti koji su vise bazirani na klopu i pice a ne na samu voznju(bar su mi tako rekli ljudi koji su ucetvovali).

Gavro, klopa i pice su prateca i neophodna stvar za bilo kakvo desavanje, a da ne pricam za druzenje od tri dana. Sa voznjom se cak i preteralo, bar su me tako ljudi koji dolaze kritikovali.
Sledece godine definitivno vise nemas izgovor, jedino ako nas bas ne podnosis.  ;)

Staze se prilagodjavaju ucesnicima, jer do bre koju godinu za 90% ucesnika prelazak preko bare je bio off road. Vreme prolazi, mi se redovno vozimo i potrebe se menjaju.
Najmanji problem je naci hard stazu, cak i mnogo lakse nego napraviti krug od 200 - 300 km za teskase.

Medjutim, ljudi sa testerama na prikolicama i nema bas nesto. Vecinom su to motori od 140 kg pa navise, i za njih se mora naci staza koja se granici sa njihovim mogucnostima, sto i radimo. Tako da adrenalina nece, niti je ikad manjkalo.

I jedna od bitnijih stvari je da se vidimo i vozimo uzivo, jer je to skup ljudi koji se virtuelno svi znaju. A prica u cetiri oka, i preko ove plastike nema veze s vezom. A gde su ljudi, tu je meze i cuga.




EEE ZATO SLEDECE GODINE DOLAZIMO JA I ABDULA  DA TI POJACAMO HEPENING A VEROVATNO CEMO POVESTI JOS PAR DRUGARA PA MALKO OOOOP OOOOOP PO KEPOJEBINI A VI SLIKAJTE PA MOZDA NAPRAVIMO NEKI FILM AAA A STO SE TICE KLOPE EEE KEPO TU SI NAJEBO MI JEEMO ZA CETVORICU BRATE MOJ!!!!BROTHERHOOD STLE IF YOU KNOW WHAT I MEAN!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!


Panta Zemunac

Ove godine me je ki¹a spreèila da se otisnem a krivo mi je zbog izuzetne lepote tog kraja...ma i da prepe¹aèi¹ 20tak km, napunio bi baterije a kamoli na motoru, kakav god da je enduro!! [thumb_up]

TT600

Evo malo i nas na livadi, i po sumskim provalijama ( i to je deo off roada  [thumb_up] )

[attachment deleted by admin]

kepo

na drugoj slici ga bas dobro zabo na prednju vilu

TT600

Citat: kepo poslato 22 Decembar, 2010, 09:50
na drugoj slici ga bas dobro zabo na prednju vilu

To je bilo vreme ucenja skokova - izdrzao i motor i klinac na motoru - nisu pali .
A za ovu provaliju u sumi sam ja kriv, posto probudih klinca u pubertetu, ranom zorom  :D ( oko 10 ) da idemo na voznju - ZASPAO za volanom - sumski put je na toj deonici veoma dobar i klinac ga je prosao 50-tak puta, tako da je jedino objasnjenje da je zaspao za volanom  [doh]

kepo

bas tako, kad se najmanje nadam zavrnem u neki jendek

Panta Zemunac


Abdullah100k

Citat: kepo poslato 22 Decembar, 2010, 00:16
[thumb_up]



Uff Kepo, na toj voznji se nisam proslavio, sve mi nesto bilo uz kurac i gume i koncentracija... jedino mi bilo bas potaman u Ljubisu na pauzi, dok sam blejao po onoj kisi onako nacvrcan resih u glavi mnoga pitanja ;)
Sad sam spreman za izazov, nov motor, nov stav, nova rakija, a dovodim i pojacanje (Baneta) pa ti vidi sta ce da se desi ;D
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

kepo

Druze nismo na takmicenju da se proslavljamo, bitno je da smo se lepo zezali  [cheers]

bokilic

ja bi pre reko abdula da si pogresnim motorom isao na kepijadu... :P :P :P
brmmmm

Panta Zemunac

Matori ako ti je roðendan, ne mora¹ ba¹ da gazi¹ trafike...nije ti opro¹teno!! [nono] [nono]   :P

BANE BROTHERHOOD

Citat: Panta Zemunac poslato 22 Decembar, 2010, 23:13
Matori ako ti je roðendan, ne mora¹ ba¹ da gazi¹ trafike...nije ti opro¹teno!! [nono] [nono]   :P
ma jok bre panto on to hoce da kaze kako je on mnooooogooo dobar drajver al ga rakija ujebala kaze da je kepo imao neku opasno dobru ludovachu hehehheehheh pa mu kao navodno opala koncentracija ...pa kao lose mu gume  ono kumeeeeee ma daj bre abdulice brate excuses excuses egzguzzzzziiiiiiiis hhaaaaaaaaa... :P :P :P :P :P :P :'( :'( :'( :'( :P :P :'( :'( :'( :'( :'( [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!