Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

farbach

Eduro takmicenje jede motore. Puno mesta za pregrevanje, cepovi, usponi, grozne prepreke. Motor se baca i pada i gde treba i gde ne treba. Imam tri sumska motora i jedva ih odrzavam i ovako. Puno je to para. Videcete njihove motore, kada se vrate iz Rumunije, koliko je tu oziljaka.

Vlajko

Stvarno..ovi su mogli jo¹ rubikovu kocku od balvana da naprave..

A motori æe se krpiti ko i do sada  [dunce]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

TT600

Citat: farbach poslato 06 April, 2013, 12:07
Mrzi nas. Isto se vozam i kada sam sam, a stanem kada hocu i skrenem gde hocu. Oko organizacije samo glavobolje i trskovi. Vozimo se da nam bude lepo, a kada je stres nije lepo. To ce Kvarisa i ekipa nauciti ovaj vikend.

  [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [thumb_up]


BANE BROTHERHOOD

ALAL VERA BRACO SAMO NAPRED GRUVAJTEEEE BREEE [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt


djolefer

Samo dobro ispuskirati i njih i motore sa karcherom i idemo Jopet :)
:D

lencuga

Citat: Ga¹par poslato 06 April, 2013, 11:47
Gospodo offroaderi, imam jedno ozbiljno pitanje. Da li moguæe da u Srbiji ne mo¾e da se organizuje neko ozbiljno enduro takmièenje?

Imamo vozaèe, blati¹ta hvala Bogu imamo kolko voli¹, organizacija ne bi trebala da bude previ¹e skupa. ©ta je to ¹to koèi?

ja sam jedanput organizovao nesto vezano za avio modelarstvo, uz pomoc prijatelja, pojeli su mi zivce i skoro smo se isposvadjali. jednodnevno desavanje je kostalo nesto manje od 2000 eura. sponzore sam jedva navatao i uglavnom su to bili moji prijatelji koji drze privatne firme. ni jedan sponzor nije dao vise od 100 eura. jednostavno ih ne zanima taj vid zabave i davali su samo na moj obraz.
da li mislis da mozemo da napravimo ovakvo nesto u trajanju od 3 dana sa svom logistikom koja je potrebna iz nicega?

pride toga farbach je lepo objasnio :)
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gvozden

NIsam znao da KEpo vozi celav motor....
ne bi ga pustio tako...
ima nas Cvorovica majku mu...
http://img12.imageshack.us/img12/936/dsc2618xv.jpg



mkt


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Vlajko

King Of The Hill, Ziua II , Ghioroc/Siria, 6.Apr.2013, By Lutzifer

Komentar jednog od uèesnika:
Ovo je put ka prvom tank pointu sto se vidi na youtube....da bih vam docarao,bar otprilike,koliko su se ljudi namucili,reci cu vam samo to,da smo nas nekoliko isli na drugi tankpoint(oko 50-60km)od starta i za 6 sati koliko smo stajali tamo,od skoro 350vozaca,taj punkt nije proslo ni 50,sto hobista sto profija....
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

djolefer

:D



perlx


djolefer

a kad je ovo u sasincima ljudi.. jel sutra? dajte neki plan
:D