Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


farbach

Prva ovogodisnja voznja. Stara postava: Kvarisa i pleme farbacha. Puno vode i blata u sumi, jos se nije ocedilo. Bilo je i nosenja motora i maltretiranja svakave vrste.

[attachment deleted by admin]

farbach


farbach


mkt


mkt


damir1994

#1926


Matej Cesak








TA96

Citat: farbach poslato 30 Mart, 2013, 19:51
Prva ovogodisnja voznja. Stara postava: Kvarisa i pleme farbacha. Puno vode i blata u sumi, jos se nije ocedilo. Bilo je i nosenja motora i maltretiranja svakave vrste.
l
Bas ste se lepo kaljali.
Po slikama bi se reklo da se Kvarisa ozbiljno sprema za Rumuniju, bas mi je zao sto necu moci da ih bodrim u Aradu.
"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

ninja66

Kraljevi brda odose za Rumuniju.   [kralj] Kvarisa, Kepo i Aco.
Srecno momci !!








mkt



micko_13

srecno mladicima i napunite ih glavicima...iko nemoj da nas osramotis....GL

Tomislav


Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

monsterbnt

Pih....mogli ste da javite ranije da idete pa da imate tamo pravog fotografa :P
Ovako.....morate da im pokazete kako se vozi.
Smrt SVIMA!!!!

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

farbach

Kepo na 1:07.
Kvarisu i Acu nisam video. Kakvo blato.

Gašpar

Gospodo offroaderi, imam jedno ozbiljno pitanje. Da li moguæe da u Srbiji ne mo¾e da se organizuje neko ozbiljno enduro takmièenje?

Imamo vozaèe, blati¹ta hvala Bogu imamo kolko voli¹, organizacija ne bi trebala da bude previ¹e skupa. ©ta je to ¹to koèi?

farbach

Mrzi nas. Isto se vozam i kada sam sam, a stanem kada hocu i skrenem gde hocu. Oko organizacije samo glavobolje i trskovi. Vozimo se da nam bude lepo, a kada je stres nije lepo. To ce Kvarisa i ekipa nauciti ovaj vikend.

Vlajko

Odusutvo velikog profita mo¾da?  [ludak]

Kepi mo¾emo da budemo zahvalni za veliku popularizaciju ovakvog vida vo¾nje.. samo njega ne interesuje profit..dovoljno ima svojih obaveza da bi se baktao sa kotizacijama i enduro ¹kolama..

mada neki plac je uzet valjda.. oèekujemo otvaranje novog enduro kampa..  [yahoo]

Samo tu nema nekih para jerbo sve je na drugarskoj bazi i ulaz se ne naplaæuje na bilo koju vo¾nju..

Za ovu prièu su potrebni jaki sponzori, tim sposobnih ljudi koji æe to da guraju.. a znamo svi da vreme odlazi na druge poslove vi¹e nego na motor..

Kad se sve to tako zavrti onda to nije ona opu¹tena haj nehaj varijanta idemo nas 5-15 u ¹umu pa æemo se snaæi..
nego samo daj ¹to vi¹e para da se zavrti..pa makar ti izrasla i krila  ;D

Preteèe me Farbaè.. al eto dosta su mu njegovi banditi..nego treba nekog tamo zakr¾ljalog plavu¹ana iz grada da uèi vo¾nji van puta [rofl]
Naravno da mu ne pada napamet..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor