Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Aca96

Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
www.limundo.com/ref/HardEnduro


Aca96

Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
www.limundo.com/ref/HardEnduro

Aca96

Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
www.limundo.com/ref/HardEnduro

srbac


AndreyRR


GSXR1000

Citat: srbac poslato 12 April, 2012, 10:28
Pravi OFF
http://www.wimp.com/atvskims/
Cek ne kapiram ?
Kako uspeva ovo?
Verovatno nije velika dubina vode,ili inercija?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

damir1994

Citat: GSXR1000 poslato 12 April, 2012, 12:01
Citat: srbac poslato 12 April, 2012, 10:28
Pravi OFF
http://www.wimp.com/atvskims/
Cek ne kapiram ?
Kako uspeva ovo?
Verovatno nije velika dubina vode,ili inercija?
Brzina + mala dubina vode,mozda dubina od 20-70cm

monsterbnt

Dubina vode nema veze. Moze da bude i 20 metara. Vazna je brzina , zalet i gume.

Dirt Bike on top of pool water
Smrt SVIMA!!!!

damir1994

Citat: monsterbnt poslato 12 April, 2012, 12:56
Dubina vode nema veze. Moze da bude i 20 metara. Vazna je brzina , zalet i gume.

veca dubina = lakse propada motor i gubis brzinu jako brzo(vidi se na videu)

srbac

Mislim da  nema veze koliko je duboka voda, pa ona je meka i na pola metra i na pet metara. Tamo gde je tip vozio kvad sigurno ima par metera dubine.

Taraba

Nacionalna razbibriga na Islandu.
Lazić je gejlord

Može i na većoj dubini vode ali je lakše u plićoj zbog povratnog talasa koji se odbija od dna i dodatno podiže prednji kraj.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

jola

U Mitrovici se javljaju nove struje, jos jedna staza je na vidiku. Koliko sam cuo u pitanju je rekreativna staza nadomak Mitrovice, a ideja je potekla iz Moto Kluba Srem i firme Motomax. [klanjam_se]
Naime Moto klub Srem je pored bajkerskih desavanja odlucio da u svoj repertoar uvrsti i off road sekciju. Posto svi znamo koliko dobre moto susrete prave, ocekujemo od ovog projekta vrlo visoke standarde i maksimalno zalaganje.
Pocetak radova se ocekuje za nadeljak dana, a mi mitrovacki off road-eri se unapred radujemo jos jednoj stazi (pored jazka i mitrovacke pescare).
Naravno Motomanijaci ce biti blagovremeno obavestavani o napretku radova i naravno ocekujemo vas sve na lepom druzenju u gradu off road-a Sremskoj Mitrovici. [cheers]

mkt


zemunboy

Citat: mkt poslato 15 April, 2012, 10:30
[clapp] [clapp] [clapp]
Ti bolje kreni odmah umesto sto tapses... Kako vozis, stici ces do svecanog otvaranja :P

mkt


skijash