Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Chris_SM


skijash


Abdullah100k

Malo je sredjena ali ostadose one rupe sto kidaju...
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

skijash


aca-pn


skijash

Veruj mi, pro¹li put sam bio baba, ovo je starija gospoða :)
Ja sam zadovoljan s obzirom na dosada¹nji sta¾ van puta. Pre ovoga pet krugova na stazi, 15 min vo¾nje po pravcu i tri sata guranja do NBgd-a :)

aca-pn


srbac

Za pocetak je odlicno, samo napreddddddd  [clapp] [hello]

skijash

Hvala hvala :)
Osetio sam par puta da mi u krivini mrda prednji toèak a toga se najvi¹e pla¹im na ulici. Poku¹avao sam to da spreèim ranijim dodavanjem gasa. Jel to ispravno?

ninja66

Citat: skijash poslato 20 Mart, 2012, 10:29
Hvala hvala :)
Osetio sam par puta da mi u krivini mrda prednji toèak a toga se najvi¹e pla¹im na ulici. Poku¹avao sam to da spreèim ranijim dodavanjem gasa. Jel to ispravno?
Stojis do ulaska u krivinu, sedas na vrh sedista - kocis , brada u ravni sa kormanom, unutrasnja noga pruzena spram osovine prednjeg tocka, rasireni laktovi - unutrasnji spusten a spoljasnji izdignut i gas.

skijash


Abdullah100k

Kad jako kocis, gledaj da tezinu prebacis nazad i onda hop sedas napred, noga u stranu... dalje znas.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Ing_Kvarisa

I eto, odluèila ekipa da oproba moje novosteèene navigacione sposobnosti i krenusmo entuzijastièno preèicom kroz ¹umicu da
se naðemo sa gostujuæom ekipom, sastav na fotografijama. I neproðe mnogo... i mi se izgubismo  :zvizduk: , ali ¹uma, ko iz
Ivice i Marice, samo ¹to nema ve¹tice sa kuæom od èokolade, a ni mi nismo mrvice bacali!




Tu be¹e izreèena poruka dana: "Kvari¹a, sa tobom je glupo, al dosadno bez tebe!"



jo¹ jedan kadar onoga ¹to se nadje izvanrednim oseæajem za lutanje :)



Tu smo lagano foto-turistièki iza¹li na put da saèekamo gostujuæu ekipu



Ekipa na okupu



Malo smo morali gostima pomoæi, nisu se ba¹ nadali terenu i sado-mazo raspolo¾enju domaæina...




Samo gas! Neæe preko pola toèka da potone!



Ði glupi zmaju!



Neki su se odluèili za alternativne rute... "Ja tuda... ni pe¹ke!"



E onda je farbach odluèio da poka¾e kako se radi prelom na glavu! Ja ka¾em "Marko, nije jo¹ sezona plivanja", a on
prvo pa odma kraul!



Bane to na sigurno... dodu¹e zamal mene pogazio, ali sve za dobar foto!



pih, isprljao se



Be¹e i malo ozbiljnijih incidenata



"Ajde, ajde, nije to Erzberg pa da se premi¹lja¹!"



"Eto vi¹, ko po loju!"



Po¹to je bilo ekipe sa kravicama, tu smo odluèili da njih po¹aljemo alternativnim putem, a domaæa ekipa se uputila kraæim
putem. Ovu ekipu èudnih afiniteta smo ispreskakali, bilo je tu egzibicija tipa skok na glavu u ambis, i hitni ¾abicu u
¹umicu, ali na broju smo iza¹li do gore!



Sve u svemu, lep dan, malo slomljenih motora, malo udova... jo¹ jedna uspela vo¾nja :)



Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!


zemunboy