Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

aca-pn

Prevrnuo te na ledja zato sto ne vezbas spustanje motora pomocu zadnje kocnice, nego su ti verovatno refleksno noge sisle sa nogostupa ka zemlji, onda se tezeste jos vise pomera pozadi i ako je u vagi, motor te kipuje pozadi.

damir1994

Citat: aca-pn poslato 10 Mart, 2012, 19:43
Prevrnuo te na ledja zato sto ne vezbas spustanje motora pomocu zadnje kocnice, nego su ti verovatno refleksno noge sisle sa nogostupa ka zemlji, onda se tezeste jos vise pomera pozadi i ako je u vagi, motor te kipuje pozadi.
Prije sam pokuso sa zadnjom da kocim, ali ovaj put me naglo prebacilo, samo znam da sam nogama stao na pod i onda znam da sam udario glavom i da su noge bile u zraku,
cak Gopro nije udario od zemlju :)

znam da moram naucit da kocim sa zadnjom ali slusao sam "srbac" korisnika :)




Bori¹a

au al si ga uterao u baru hahah svaka cast

srbac

Pad je ocekivan a bit ce ih jos puno. Znaci preterao si i vagu  [rofl] [rofl] [rofl] [dunce], samo napred sa specijalizacijom....blatobran prilepi i cepaj....  [thumb_up]

damir1994

Citat: srbac poslato 10 Mart, 2012, 23:40
Pad je ocekivan a bit ce ih jos puno. Znaci preterao si i vagu  [rofl] [rofl] [rofl] [dunce], samo napred sa specijalizacijom....blatobran prilepi i cepaj....  [thumb_up]
hehe,imao sam srece u padu :)
ovo je kao droga,kad probas onda uvjek hoces vise :)


Bori¹a


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!


Chris_SM

Borisa sine Probaj to sam Yamasakijem :D Mozda uspes :D

ninja66

Juce bili a danas opet.  ;D



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

aca-pn

Danas je bilo vise probijanja smetova nego voznje :)

vec u prvom snegu kvadovi su poceli da imaju problema







morao je da dodje tata-kvad da iscupa zaglavljene



to je to, kvadovi odustaju od dalje voznje, mi guramo dalje













ponekad je sneg bas predubok, pa do izrazaja dolazi snaga nasih misica :)



u pola planine se pokvario DRZ, ostao bez struje. Posto nismo uspeli da ga popravimo, morao sam da ga slepujem do civilizacije kroz dubok sneg, to je bilo veselo :) Ipak sve to ne bi bilo moguce bez novog Mitasa, 'fala mu :)






rtaku

Quad bez prednje vuce za hard endurasenje je kao i afirka ili tenera, jel  novi mitas bolji od starog ?

aca-pn

Ma idu oni dobro dok ne nasednu, onda je kraj. Can am ima veci klirens, zato je mogao da ih cupa. A novo je uvek bolje od starog :)

UFF


rtaku

Citat: aca-pn poslato 18 Mart, 2012, 20:57
Ma idu oni dobro dok ne nasednu, onda je kraj. Can am ima veci klirens, zato je mogao da ih cupa. A novo je uvek bolje od starog :)

Moze klirens i da mu je veci ali to je smece i jos kad vidi dva debela stabla ,a mitas je izbacio novu generaciju enduro gume ali ocigledno nije to ta.

damir1994

imam ja ovu mitas i extra je i slabo se trosi

aca-pn

Ovaj mitas je c02 stoneking i star je model, a da je extra jeste, ja sam odusevljen, niko nije mogao da ide po snegu prvi sem mene, zaglavljivali su se, ovako isli po mom tragu bez problema.