Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


djolefer

ajjjjjjjjjjjjjoooojjjjj majkoooooooooooo... onaj ufatio motor pa posle kaze nije ovo moj nije moj :D :D :D :D
:D

mkt

hahaaahha koje ludilo
ne znam dal sam se vise smejao komentatoru ili ovim mangulicama  [rofl]


VELJA VS

Citat: kepo poslato 16 Februar, 2012, 23:44
Enduro Motocross in Nantmawr Quarry - The Tough One 2012

Ovde su 90% motora 2T. Dali je klasa takva ili su cvaje opet postale moderne ( dali je ispalo da su cvaje upotrebljivije za enduro  )  ?

srbac

U enduro sampionatu cvaje su opstale mada po neko vozi i 4 T ..... 10 kg manje izgleda da puno znaci

ЯЭВОЛУТИОН

Pa kad vuces motor iz gliba znaci i kilo manje, a kamoli 10....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zemunboy


kepo

kilaza i novi 2T motori.
za oko sto kila kod  4T dobijes 250kuba bez kurble, a u istoj kilazi kod 2T mnogo ljuæu masinu i anlaser

VELJA VS

Citat: kepo poslato 18 Februar, 2012, 01:21
...., a u istoj kilazi kod 2T mnogo ljuæu masinu i anlaser

  [thumb_up]   

  to je prava stvar ( e sad ako vidi matori sta sam lajkovao, skinuce mi i kurblu - pa cu ove sezone da palim na gurku  [glavazid] )

ninja66



Abdullah100k

CAMO IS MY FAVORITE COLOR

srbac

Ludaèka enduro trka po ledenom  pesku, France   feb. 2012,   Torrent 1,5 GB    [yahoo]

[attachment deleted by admin]

mikelandjelo

#1354
odgledao samo prvi. vrlo bitnu stvar nisu rekli, ili ja nisam cuo, a to je-kako dici prednji. sta sa kvacilom i gasom. al do jaja je. ima dobar tutorial sa offroad tehnikama->The Ultimate How-To with Nathan Woods
OFFROAD - The Ultimate How-To with Nathan Woods Trailer Teaser MX Motocross


Abdullah100k

CAMO IS MY FAVORITE COLOR

ninja66


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ninja66

Dok Ing.Kvarisa ne okaci slike i video, malo slika sa danasnje voznje. Fruska gora.



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us