Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


JankoR

Aa recimo ðe ima ovo da se kupi, u Brazilu

Gašpar


Bori¹a

Gde god imas da kupis kineski motor nov imas i ovo
Bar sam ja tu kupio

Aca96

Je l' ima neko iskustva sa ovom gore kacigom? Ne uliva mi poverenje bas...
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
www.limundo.com/ref/HardEnduro

rboban

Bilo kakva OFF voznja mi je NEzamisliva bez kros kacige...... za to smisljena!!!
Imas DOVOLJNO vazduha, sesir stiti od kamenja i blata koji baca onaj koji te je upravo obisao ili koga upravo obilazis......
Idealna varijanta dve kacige,  REALNO bi trebao da imas dve kompletne opreme za OFF i ON road voznje.....
Ride It Like You Stole It

Aca96

U pravu si, ali finansijee...   :/
Reæi mi je l' stvarno toliko boli glava posle vo¾nje sa cross kacigom na otvorenom?
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
www.limundo.com/ref/HardEnduro

Bori¹a

Citat: Aca96 poslato 05 Februar, 2012, 23:46
Je l' ima neko iskustva sa ovom gore kacigom? Ne uliva mi poverenje bas...

Ja imam i koristim je dugo, samo sto nisam nikad vozio offroad
koristim je na skuteru, al mi je vizir otpao kad mi je kaciga ispala tako da ne mogu da pricam kako vetar deluje i to...

rboban

Citat: Aca96 poslato 06 Februar, 2012, 00:13
U pravu si, ali finansijee...   :/
Reæi mi je l' stvarno toliko boli glava posle vo¾nje sa cross kacigom na otvorenom?

Vozio sam do trebinja sa kros kacigom, bolela me glava u nedelju ujutro PROPAST, nije utvrdjeno da li je od kacige ili PIVA!!!!
Ride It Like You Stole It

Aca96

To jo¹ niko nije utvrdio.. :D Nije problem za skupove, nego ovako, svakodnevno..
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
www.limundo.com/ref/HardEnduro

rboban

AIROX S4 + enduro naocale, 3u1, provereno dobro resenje!!!
Ride It Like You Stole It

Gavrolini

ja sam vozio i po 200km u jednom pravcu sa cross kacigom ali sam ispod imao masku od neoprana.....nikakvih problema cak je manje duvalo nego u nekim full face kacigama bez maske. jedino nije za vece brzine jer hoce da skine glavu sa ramena

Aca96

Znaèi jedna kvalitetnija i deblja potkapa ili maska bi resile problem oko duvanja..?
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
www.limundo.com/ref/HardEnduro

Gavrolini

Citat: Aca96 poslato 06 Februar, 2012, 01:24
Znaèi jedna kvalitetnija i deblja potkapa ili maska bi resile problem oko duvanja..?
meni resava....

kepo

ove gore kacige nisu lose za te pare, samo vizir odmah baci. mnogo je lo¹!

Aca96

Pa ja sam napikirao IXS cross kacigu i duchinni brile...Ali planiram to da nosim svaki dan. E sad, ako æe da me boli glava posle svake voznje na otvorenom, onda je ff bolji izbor valjda..?
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
www.limundo.com/ref/HardEnduro

perlx


Aca96

70e... Najradije bih uzeo Airoh S4 ili Uvex Enduro, ali sad ide polaganje, pa registracija.. :/
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
www.limundo.com/ref/HardEnduro

zemunboy


perlx

Ccc... i koju velicinu nosi :P

Aco zaobidji kineske sljemcige i slicno, bolje pristedi jos i uzmi nesto provereno. Uvex enduro je bio na opasnom popustu, steta sto si ga propustio. S4 po meni vredi 100-120E nov, ne 180-200.
Za 70E imas i duchini d200, nov.