Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

^SuPeR_MiNt^

pamtim kako ne pamtim , ali ¹taka je bila ako se seæam dobro uz 125 , Brangov . xD Ali ja sam sam sebi dokazao da je 4t bolji za vo¾nju i da mu cvaja nemo¾e ni¹ta i niko me neæe odvratiti od mog stava . Da ne zaboravim , zahvaljujem se na minusima , poku¹avam  da skupim ¹to vi¹e ;)

farbach

firtacu je lakse voziti, a brzi je brzi vozac a ne motor.

Bishke

Citat: farbach poslato 23 Januar, 2012, 17:56
firtacu je lakse voziti, a brzi je brzi vozac a ne motor.

Upravo to !
You should do one thing every day that scares you

srbac

Ja ne dajem minuse....   a mislim da su stake isle uz 250 ccm

farbach



Trey Canard u nedelju. Pukla kicma, ali oseca noge.

mkt


zemunboy

Covek bas nema srece, propustio je Anaheim zbog saniranja proslogodisnje povrede, krenuo sjajno u Phoeniksu i sad ovo...


Taraba

ja na YT upisao ime ovog ludaka i sve samo padovi i kr¹enja...
Gori je od Pastrane.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

djolefer

Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 23 Januar, 2012, 17:49
pamtim kako ne pamtim , ali ¹taka je bila ako se seæam dobro uz 125 , Brangov . xD Ali ja sam sam sebi dokazao da je 4t bolji za vo¾nju i da mu cvaja nemo¾e ni¹ta i niko me neæe odvratiti od mog stava . Da ne zaboravim , zahvaljujem se na minusima , poku¹avam  da skupim ¹to vi¹e ;)


i ja mislim da 4t 450  zakon,, vozio juce rm250 2t i bilo mi smesno koliko moras da ga navuces u obrtaje da bi imao snage... nista bolje kad oslobodis 60ks vec od 1000 rpm :D :D :D
:D


^SuPeR_MiNt^

Citat: djolefer poslato 23 Januar, 2012, 19:37
Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 23 Januar, 2012, 17:49
pamtim kako ne pamtim , ali ¹taka je bila ako se seæam dobro uz 125 , Brangov . xD Ali ja sam sam sebi dokazao da je 4t bolji za vo¾nju i da mu cvaja nemo¾e ni¹ta i niko me neæe odvratiti od mog stava . Da ne zaboravim , zahvaljujem se na minusima , poku¹avam  da skupim ¹to vi¹e ;)


i ja mislim da 4t 450  zakon,, vozio juce rm250 2t i bilo mi smesno koliko moras da ga navuces u obrtaje da bi imao snage... nista bolje kad oslobodis 60ks vec od 1000 rpm :D :D :D
®IVEOOO ÐOLEEE !

srbac

Citat: djolefer poslato 23 Januar, 2012, 19:37
Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 23 Januar, 2012, 17:49
pamtim kako ne pamtim , ali ¹taka je bila ako se seæam dobro uz 125 , Brangov . xD Ali ja sam sam sebi dokazao da je 4t bolji za vo¾nju i da mu cvaja nemo¾e ni¹ta i niko me neæe odvratiti od mog stava . Da ne zaboravim , zahvaljujem se na minusima , poku¹avam  da skupim ¹to vi¹e ;)


i ja mislim da 4t 450  zakon,, vozio juce rm250 2t i bilo mi smesno koliko moras da ga navuces u obrtaje da bi imao snage... nista bolje kad oslobodis 60ks vec od 1000 rpm :D :D :D

Malo sutra ima 60 ks na 1000 obrtaja, tek na 5000 obrtaja ima oko 18 KS na tocku
evo dijagrama    http://www.motorcycle-usa.com/78601/Motorcycle-Photo-Gallery-Photo/2012-450-Motocross-Shootout.aspx

BANE BROTHERHOOD

Citat: srbac poslato 23 Januar, 2012, 16:29
Ma njega ni sa DTom nisu mogli stici....a RM 250   2005 je ozbiljna alatka. Ako pamtis Radovane ovde na MM se prodavao jedan RM sa dodatnom opremom after market ¹taka  8) ,sigurno ta ¹taka nije dzabe i¹la sa motorom!!!!  :P
tako jeeeee [djavo] [kralj] [djavo] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

damir1994

haha, rm250 u svakoj brzini dize na zadnji (naravno ako je masina ok)

^SuPeR_MiNt^

Malo sutra ima 60 ks na 1000 obrtaja, tek na 5000 obrtaja ima oko 18 KS na tocku
evo dijagrama    http://www.motorcycle-usa.com/78601/Motorcycle-Photo-Gallery-Photo/2012-450-Motocross-Shootout.aspx
[/quote]
To mo¾da ove 2012 imaju 42ks a ja znam da u specifikacije za 06 , 07 i 08 pi¹e 63 , 63 , 62 hp @ ne¹to obrtaja ;) Ti su verovatno obrnuli ne¹to tu pa stavili dijagram od 250 4t ;)  NEMA NI©TA DOK SE NE PRODRMA TRAKTOR BULJU .
Citat: damir1994 poslato 23 Januar, 2012, 23:10
haha, rm250 u svakoj brzini dize na zadnji (naravno ako je masina ok)
Pa i crf250 ide svakom na zadnji , verovatno mo¾e da  potvrdi ðole , naravno uz prenos malo kraæi ali u okviru fabricki propisanog (13-51-2)

Gašpar

Peperminte, ja tebe ne razumem. Do juce si motor hteo da menjas za 2T, kleo se u 2T, a sad menjas iskaz [neampojma]

srbac

Cinjenica je da se 4T lakse vozi i ima dobru perspektivu   :D , ali 2T jos nije za bacanje mada sam i  ja presao na 4t.
Ovih 43 ks je snaga koja se meri na tocku a 4t ima oko 55- 58 ks na radilici a ljudi stave neki auspuh i odmah misle da ima 65-70ks sto je skoro nemoguce . (osim u oglasima) ;D ;D

Gavrolini

au jbt jel najvaznije kojom brzinom moze na zadnji??? pa ima ljudi koji ni prvom ne mogu da dignu 60ks....a kad neko ume onda ni svih 6 nije problem

^SuPeR_MiNt^

#1199
Citat: Gaspar poslato 23 Januar, 2012, 23:24
Peperminte, ja tebe ne razumem. Do juce si motor hteo da menjas za 2T, kleo se u 2T, a sad menjas iskaz [neampojma]
ne menjam ja volem 2t najvise na svetu , ali znam da je 4t mnogo bolji , jebiga

Edit : Ko jo¹ mene mo¾e da razume !