Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

On je u NS tamo je bolji izbor, kod mene u CA nije neki :(

kepo

al ju je delija u pedesetoj sekundi ispeglao, ko da je njegova ... a i ovi kvada¹i nisu lo¹i


scorpion films baja 500 2011

^SuPeR_MiNt^

Citat: Borisa Motorisa poslato 22 Decembar, 2011, 23:52
Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 22 Decembar, 2011, 23:49
Citat: Borisa Motorisa poslato 22 Decembar, 2011, 23:41
Tako kazu jbg da cvaja dere 4t na stazi dok u sumi 4t vadi cvaju iz blata ;D
TO KA®E MUNZE KOLKo SE JA SEÆAM !!! A TI LUPA© GLUPOSTI KO PROZOR NA PROMAJI !!!! DOK CVAJA POTEGNE 4t Je opegla !

Jeste zemunboy je rekao, znaci on ima vise iskustva od mene i tebe i pametniji je jel tako? Jesteeeeeeeee
Ahahahhaha to definitivno nije taèno , cvaja nemo¾e èetvorotaktnom ni¹ta nigde :P
@Munze  tako ne¹to odvali a ni sam nezna razloge !

zemunboy

Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 23 Decembar, 2011, 00:15
Citat: Borisa Motorisa poslato 22 Decembar, 2011, 23:52
Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 22 Decembar, 2011, 23:49
Citat: Borisa Motorisa poslato 22 Decembar, 2011, 23:41
Tako kazu jbg da cvaja dere 4t na stazi dok u sumi 4t vadi cvaju iz blata ;D
TO KAŽE MUNZE KOLKo SE JA SEĆAM !!! A TI LUPAŠ GLUPOSTI KO PROZOR NA PROMAJI !!!! DOK CVAJA POTEGNE 4t Je opegla !

Jeste zemunboy je rekao, znaci on ima vise iskustva od mene i tebe i pametniji je jel tako? Jesteeeeeeeee
Ahahahhaha to definitivno nije tačno , cvaja nemože četvorotaktnom ništa nigde :P
@Munze  tako nešto odvali a ni sam nezna razloge !
Mali, ne serekaj mnogo za svoje godine i idi sisaj palac... U vasim decijim prepucavanjima izostavite me...

Bishke

Citat: zemunboy poslato 23 Decembar, 2011, 00:27
Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 23 Decembar, 2011, 00:15
Citat: Borisa Motorisa poslato 22 Decembar, 2011, 23:52
Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 22 Decembar, 2011, 23:49
Citat: Borisa Motorisa poslato 22 Decembar, 2011, 23:41
Tako kazu jbg da cvaja dere 4t na stazi dok u sumi 4t vadi cvaju iz blata ;D
TO KAŽE MUNZE KOLKo SE JA SEĆAM !!! A TI LUPAŠ GLUPOSTI KO PROZOR NA PROMAJI !!!! DOK CVAJA POTEGNE 4t Je opegla !



Jeste zemunboy je rekao, znaci on ima vise iskustva od mene i tebe i pametniji je jel tako? Jesteeeeeeeee
Ahahahhaha to definitivno nije tačno , cvaja nemože četvorotaktnom ništa nigde :P
@Munze  tako nešto odvali a ni sam nezna razloge !
Mali, ne serekaj mnogo za svoje godine i idi sisaj palac... U vasim decijim prepucavanjima izostavite me...

realno,malo ste se zaneli...
You should do one thing every day that scares you

mikelandjelo

dobro da je neko stao na put ovoj raspravi...

@kepo
imas neki torent za scorpion-a?


farbach

Na tvrdjoj stazi cvaja ide bar kao 4t. Ja mislim bolje. Po pesku i blatu se ukopava i dok se razvrti, 4t je vec ukrao par metara. E sad, sto ama bas svakog vozaca u Srbiji moze da oduva dete na cvaji 85, i to od tri kruga jedan, to ne znaci da je cvaja 85 najbolji motor na svetu. Gorski vijenac peva o tome. Pominje se puska i neki Vuk Mandusic.

farbach

Stiglo gel sediste iz amerike. 800 dolara ali vredi. Fabricki je ispunjeno gelom od ociju kanarinca. To smo izbacili i ubaciliu sremacke pihtije. Puno je udobnije.

pedriic


rboban

Na koliko se menjaju pihtije? Zanima me, ali ako su cesti servisni intervali onda nije za mene.....
Ride It Like You Stole It

Gavrolini

Citat: rboban poslato 23 Decembar, 2011, 16:10
Na koliko se menjaju pihtije? Zanima me, ali ako su cesti servisni intervali onda nije za mene.....
kako bre na koliko....pa jednom godisnje u sezoni slava

rtaku

Citat: farbach poslato 23 Decembar, 2011, 11:43
Stiglo gel sediste iz amerike. 800 dolara ali vredi. Fabricki je ispunjeno gelom od ociju kanarinca. To smo izbacili i ubaciliu sremacke pihtije. Puno je udobnije.

Rezervoar  napuhao  naljepnicu

farbach

ocekivao sam ali ne ovoliko. Sam ih pravim i nije problem za zameniti. Sledeca ide na laser. Kater ne moze da napravi tako precizne rupe od 0.3-0.4 mm. Perforiracu ga celog a da se ne providi zuta ispod.

rtaku


farbach

svakih gusto, bar na 7-8 mm, inace ce se skupljati u prostoru izmedju rupica. Zima je, leti ce biti jos gore.

rtaku

na svakih 10mm  ne  valja  ,  isprobano.

farbach



farbach

Ova je laminirana podnom folijom, debelo i tvrdo. Sada stradaju pantalone sa unutrasnje strane kolena.