Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR

Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 20 Decembar, 2011, 00:00
Citat: Gavrolini poslato 19 Decembar, 2011, 23:16
Bravo Damire...za razliku od ostalih klinaca sa foruma ti vozis motor a ne samo palamudis.
Roðo daj ti meni ne¹to ¹to mo¾e da snima sliku , ima nas vi¹e da vozimo ali sve smo pare u motor upucali pa jedva ima za benzin , sa expres radiom jebiga nemo¾e da se sniima http://blog.phoneslimited.co.uk/files/2009/03/5030-front-back.jpg
nakaci digitalni aparat ako imas,ja sam to radio na motoru
i extra ispadne snimak

^SuPeR_MiNt^


AndreyRR


Gavrolini


Bori¹a

Citat: AndreyRR poslato 20 Decembar, 2011, 00:01
nakaci digitalni aparat ako imas,ja sam to radio na motoru
i extra ispadne snimak

Decko ce pre da izdrzi 2 dana da ne jede nego da da pare za jelo
A kamoli da kupi digitalni aparat ;D

^SuPeR_MiNt^

:D Ma di uvreðen , ali reko ako mogu da se ogrebem za ne¹to ¹to mo¾e da usnimi neku vo¾nju  [djavo] :D  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [yahoo]
Da da , to ¹to bori¹a ka¾e , stoji isto , ako treba pare za motor :D

Gašpar

A kad su ti ljudi govorili... Uzmi nesto jeftinije pa da imas za servis, odrzavanje, ... Nisi slusao...

Citiracu jevtu iz neke druge teme

Citat: jevta poslato 13 Decembar, 2011, 14:14
Ja bi za para kolko imam na raspolaganju kupio motor koji mogu da vozim ,odr¾avam,registrujem i da nemam problem da ako ne¹to na njemu o¹tetim padom ili neèim sliènim mogu da kupim drugi.
©to znaèi ako imam 5000 kupim motor za 2000 vozam se u¾ivam i imam rezerve da odr¾avam i ne daj bo¾e kupim drugi.

U¾ivati se mo¾e i na kinezu od 300 evropljana sve je to u glavi.

^SuPeR_MiNt^

MA NIJE MI ®AO NE JEDNOG DINARA BRE NEGO MI NIJE ®AO NI JEDNE PARE KOJE DAAAAM ZA CRFFF , TO JE MOTOR ZA SVEEE PAREE !!!!   :-[ [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] :-[

damir1994

Citat: srbac poslato 19 Decembar, 2011, 23:49
Damire uveliko si prerastao 125 ccm  [thumb_up]
Imas pravo,mogao sam kupit Husqvarnu CR125 2004 za 1300 eura u dobrom stanju, ali bio sam glup sto nisam kupio...
Do druge sezone cu imati sigurno drugi motor...

srbac

Bolje uzmi 250 2T  mnogo, mnogo ce ti du¾e trajati i na istom terenu æe manje tro¹iti ! A do¾ivljaj je posebna prièa !!!  [ubergeek]

VanjaGS

Citat: damir1994 poslato 20 Decembar, 2011, 11:04
Citat: srbac poslato 19 Decembar, 2011, 23:49
Damire uveliko si prerastao 125 ccm  [thumb_up]
Imas pravo,mogao sam kupit Husqvarnu CR125 2004 za 1300 eura u dobrom stanju, ali bio sam glup sto nisam kupio...
Do druge sezone cu imati sigurno drugi motor...
Kad budes trazio motor javi se ! Moj prijatelj prodaje exc 300 1998. za 1500e ,generalno sreden ,ja sam mu licno nabavio sve dijelove za generalku i znam da je motor dobar. Mozes ga pogledati u bosanskim oglasima (pik.ba) ,inace uvjek ima nesto da se prodaje...

VanjaGS


VanjaGS


VanjaGS


farbach


srbac


mikelandjelo

ma daaaaaj, kakvo udaranje zazubica...
svaka cast!

AndreyRR

i pjesak i vod i blato i sve i svasta,svaka cast al uzivate
bole vas usesi  ;D ;D ;D [cheers]

Bori¹a

Citat: srbac poslato 20 Decembar, 2011, 13:54
Bolje uzmi 250 2T  mnogo, mnogo ce ti du¾e trajati i na istom terenu æe manje tro¹iti ! A do¾ivljaj je posebna prièa !!!  [ubergeek]

Realno
Ja vozio 2 minuta, znaci 200m i nisam skidao osmeh 5 dana

rtaku

Citat: Borisa Motorisa poslato 20 Decembar, 2011, 21:59
Citat: srbac poslato 20 Decembar, 2011, 13:54
Bolje uzmi 250 2T  mnogo, mnogo ce ti du¾e trajati i na istom terenu æe manje tro¹iti ! A do¾ivljaj je posebna prièa !!!  [ubergeek]

Realno
Ja vozio 2 minuta, znaci 200m i nisam skidao osmeh 5 dana



2t 250ccm   trosi  duplo  vise  i  vise  od   duplo od  4t u  istim  rezimima voznje , ne  ide na  zadnji  sa  ler  gasa   bez  kvacila  itd itd