Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: mkt poslato 04 Decembar, 2011, 23:56
Citat: farbach poslato 04 Decembar, 2011, 19:36
Danas je bila guzva na stazi. Malo vozimo, malo sredjujemo stazu, fali jos bentova...Deca peglaju i nemaju respekta prema starijima. Prostata kup je otkazan, dok Njake ne popravi motor.
super fotke i jos bolja voznja
bravo
A TI BI MOGAO DA POSTAVISH SLIKE IZ GLINARE ...CISTO ONO KAO  AAAAAA  [djavo] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt


djolefer

:D

zemunboy


Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

monsterbnt

Ma ko jebe napaljene moraliste. Zgazite ih sve i za nas koji ne mozemo vise...
Smrt SVIMA!!!!

farbach

Za vikend je bilo nekog sranja. Nedelju ranije je grupa kvadasa uletela u lov.  Neko je organizovao placeni lov za imbecile, a ovi su im rasterali zivotinje. Debeli krmci vole prirodu, i misle da ce to najbolje izraziti tako da uzmu pusku pa u frusku, da pobiju ono malo zivota sto je preostalo. Nije mi jasno ko ugrozava Frusku. Ovi sto bi da ubijaju ili ovi sto bukom spasavaju zivote. Jos jedan detalj, ta grupa na kvadovima je zaustavljena i legitimisana, ali....Ko ima za kvad od 16000 ima i papir u dzepu da sme da radi sta mu padne na pamet. One milogorske fore, da svaki punoletni crnogorac preko 1.80m radi za tajnu drzavnu sluzbu, ili je sponzor partije, ili je kum od... Uglavmnom njih su pustili, a nahvatali neku guliju. Uhvatice i mene, ali malo nize.

srbac

Policajci presretaci  Policija kupuje ful kroseve, ha,ha ha

aca-pn

Citat: zemunboy poslato 08 Decembar, 2011, 02:32
Citat: skijash poslato 06 Decembar, 2011, 23:13
Tehnika i saveti - nemojte voziti ovako :D
Smrt Honde CR 125 u bespuæu - How to kill a Honda CR 125
Nastavak:

GOPR0003.MP4.ff.avi
Mnogo su to dosadni tereni za vozju - pravo, ravno, pravo, ravno, pravo, ravno i parkiraj motor kuci. "Al' smo se izvozali po pravcima i ravniciiiiiii" :)

zemunboy

Citat: aca-pn poslato 08 Decembar, 2011, 12:16
Citat: zemunboy poslato 08 Decembar, 2011, 02:32
Citat: skijash poslato 06 Decembar, 2011, 23:13
Tehnika i saveti - nemojte voziti ovako :D
Smrt Honde CR 125 u bespuæu - How to kill a Honda CR 125
Nastavak:

GOPR0003.MP4.ff.avi
Mnogo su to dosadni tereni za vozju - pravo, ravno, pravo, ravno, pravo, ravno i parkiraj motor kuci. "Al' smo se izvozali po pravcima i ravniciiiiiii" :)
Jbga, Maretova ideja je da cekiramo neku sumu, snimak taman ide do nje... Zasto je to odsekao neznam...

monsterbnt

Galovica je interesantna kad je blato, i kad vodi neko ko ce da te zavuce u pravu vukojebinu i mocvaru.

A sto se tice fruske gor......prvo lov u nacionalnom parku jenajstrozije zabranjen, a drugo samo neko smotan moze da dozvoli da ga u divljini policija stigne i zaustavi na enduraci......
Smrt SVIMA!!!!

BANE BROTHERHOOD

stao bih im ali jucheee   [djavo] c  jedino da razvuku neku sajlu mamicu im njihovu bolesnu  :( ...pa sta smo mi bre kao bahati vozachi uuuuh    [djavo] ne mogu da vam opishem kolik sam se iznervirao jebem li im sve krvavo do dvanaestog kolena vala bash!!!! [djavo] a lovci im ne smetaju aaaa ma treba bre usrana motka za njih jebem li im sve zivi i nezivo  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

monsterbnt

Jbt koliko li se BRANG iznervirao kada pise malim slovima......
Smrt SVIMA!!!!


perlx

Bane je mnoogo ljut.
A BRANG je van sebe i sprema odmazdu.  [djavo]

BANE BROTHERHOOD

ne drugari ovo sam ja bane  :(  ...  ZLI BRANG me je pustio na deset minuta iz vestacki izazvane kome anestezijom  [facepalm] ...ja ne mogu da vam opishem kako je gadno i mracno kod nejga u podrumu  [rolleyes] ...pssssss. o neeee evo ga vraca se i nosi kormaaaaaan  :'( ....iznerviraooo se kada je cuoooo za frusku goru i proooooogoooonnnn....neeeeeeeeeeee  :'( ...KRKETE KRK!!!!......


[djavo] BRANG OVDE BRE .... [djavo] JER TO NEKO SPOMENUO NEKAKAV PROGON MOZDA...AAAAAA [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Mikelandjeko

#898
Po kom to zakonu je zabranjeno da se motor vozi po planini a dozvoljeno je da se pesaci krecu   [ludak] [djavo] \ ovo pise SRBAC\
Pedala

djolefer

Citat: srbac poslato 08 Decembar, 2011, 10:15
Policajci presretaci  Policija kupuje ful kroseve, ha,ha ha
hahahahaaa posaljite ih kod mene :) e ljudi aj da se organizujemo u oooogromnom broju sa enduracama i krosevima sad ovih dana i da preoremo te kozije staze,da ne naraste trava do proleca ;) ???
:D