Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

fruskogorac

endurasi juniori se upoznavaju sa novim motoricima  [yahoo]

[attachment deleted by admin]

^SuPeR_MiNt^

Fruskogorac molim te ako budes dokon napisi utiske sa KTM'a , bas me zanima . Koliko sam upoznat sa KTM endurom to su bas dobri motori ali slabo se ko ovde susrece sa tim.

Tamanitu

Kako je Vama doobro! Gledam slike i snimke u Temi sa zadovoljstvom, deluje zarazno...

^SuPeR_MiNt^


kepo

Citat: dzimika poslato 06 Novembar, 2011, 01:56
Citat: kepo poslato 05 Novembar, 2011, 11:19
tako je druze gaspare   [hello]
Africa Twin 750 by OF
posto gasa nije toliki poznavalac afrike ne zna sta je promenjeno a nisam ni ja ali ono sto vidim je da je ceo rep odsecen, zadnja viljuska mozda ali samo mozda nije menjana ali cini mi se da je stavljena neka laksa, zadnja felna je isto promenjena i verovatno je stavljena neka laksa, cini mi se ali samo mi se cini da je ram isto malo samo promenjen ali u gornjem delu gde se stavlja rezervoar, prednje vile su sigurno promenjene jer to je prvo sto se odradi (na TA se stavljaju najcesce od XR-a jer ih valjda ima brdo i verovatno pasu na saf dok retki stavljaju od LC4 ako imaju para za takvo planinarenje) i verovatno su stavljene neke duze, prednja felna je sigurno promenjena za neku laksu sa jednim diskom, oba diska stavljena laksa, a takodje i lancanici
a na kraju mi cak pada na pamet da je samo ubacen agregat u drugi ram ali ako bi video ceo motor znao bi sigurno'

edit, skinut fabricki lonac i stavljene samo vece cevi sa lepim zavrsecima gde se sigurno ustedelo za par KG

gasa je jos zelen i pod velikim uticajem drugih, al ima dana, skapirace.
lepo sto si se ukljucio u pricu. ja licno bi mogao da caskamo o ovome do prekosutra, al dzaba. nije mesto za to, mozda bude prilike pa u cetiri oka.

kepo


srbac


fruskogorac

Moramo  klince usmeravati   ka prirodi,   a i  sekcija nam je malobrojna,  pa  ako im  se   svidi  lako cemo.                                                                                                                       Super mint>Jedan dan  sam   ga  vozio   po  sumi  tako  da   ne znam  koliko je to je merodavno , snage ima dovoljno,  ogibljenje je prilicno      udobnije  od  crossa sto mi  se   svidja, moze   lepo   da   se   tera  po  letnjacima ne  skace  ko  jarac( CRka),  na   asvaltu  lepo  juri.Za  sumu i  krljanje  sto   mi  radimo nije, 150kila  je  to  i kad  bi  par  puta pao  ili   proklizo bilo   bi    plastika  na  sve   strane, sto   se  ekolozima   ne   bi  svidelo [ljutko].Mislim  da  je  rodjen   za   Kepijadu :)

^SuPeR_MiNt^

Hvala :D Ziv bio i jos dugo ga tero . :D I da najava za sledecu sumu i ako niko nije dosao , al mozda neko sada hoce , Sad ce se ovog vikenda ici ponovo , pa cu javiti kada tacno i gde :D

fruskogorac



Tamanitu

RBR 2011, i nasi majstori kormana su ucestvovali!

jager

Evo samo za Ga¹u, ;D jedan sve¾ video:

Africa Twin Octobertest

NEMODIFIKOVANA Afrika.... sve standard na njoj: ve¹anje, vile, felne, diskovi, ovo-ono...

Gašpar

Daj objavi ljudima koji ti je pass za mail  [rofl] [rofl] [rofl]

jager

Taman posla. Pa da doðe do kraðe identiteta.... ;D

mkt


srbac

Ponovo radi bioslop, torrent 375 MB OFF road australija. Ovo je od juce, jos nisam gledao ,sad skidam.  [yahoo]  [balavi]


srbac

Citat: srbac poslato 08 Novembar, 2011, 00:39
Ponovo radi bioslop, torrent 375 MB OFF road australija. Ovo je od juce, jos nisam gledao ,sad skidam.  [yahoo]  [balavi]

Skinuo i pogledao, nisu motori nego neki ludacki auti !!!

^SuPeR_MiNt^

@ fruskogorac , nisam opravio , gledam da je prodam ovako pokvarenu nek popravi neko i nek tera!