Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Gavrolini

ni jedne afrike i super tenere...ali zato ima strom i caponard

farbach


kepo

dobro si primetio gavro da najboljih nema, al zato ovih sa 19" napred ima. al sve mi se cini da nisu bas svi prosli istom deonicom.

Gašpar

Citat: Gavrolini poslato 05 Novembar, 2011, 00:39
ni jedne afrike i super tenere

Shvatili da Afrika i Tenera nisu enduro motor

Citat: Gavrolini poslato 05 Novembar, 2011, 00:39
ali zato ima strom i caponard

Ovo su veci optimisti nego AT i ST sektasi  ;D


Gašpar

Kepo, mesas babe i zabe. Ova Afrika s tvog snimka, s tvojom ima samo zajednicke konture agregata. Sve ostalo je izmenjeno.

kepo


kepo

ne moras da odgovoris, jer i ne znas odgovor. a kad nesto ne znas, onda slusaj onog ko zna.

Gašpar

1. Bio sam na druzenju i normalno da nisam mogao da ti odgovorim.

2. Ne vidim dobro da li je ram menjan, ali moguce. A posto si tako pametan i sve znas, verovatno znas i kako masina moze da se uradi pa nemam potrebe ja da ti objasnjavam. O ogibljenju da i ne razgovaramo.

Kengur

Jedno je sigurno...

Afrikanci su najvece lozane.. :)

^SuPeR_MiNt^

DANAS SE PEGLALO BOLESNO ! FRUSKA GORA BILA EXTRA (ko i uvek :D ) !  QVAD nemoze nikad da prodje gde motor moze dokazano po 100ti put . ZA MALO NE IZGINUH PAR PUTA !







Ovaj crni pulser nije od nasih :D
Eto i supermint negde da bude uslikan kako valja , nigde nisu mogli da me uhvate :D


farbach


dzimika

Citat: kepo poslato 05 Novembar, 2011, 11:19
tako je druze gaspare   [hello]
Africa Twin 750 by OF
posto gasa nije toliki poznavalac afrike ne zna sta je promenjeno a nisam ni ja ali ono sto vidim je da je ceo rep odsecen, zadnja viljuska mozda ali samo mozda nije menjana ali cini mi se da je stavljena neka laksa, zadnja felna je isto promenjena i verovatno je stavljena neka laksa, cini mi se ali samo mi se cini da je ram isto malo samo promenjen ali u gornjem delu gde se stavlja rezervoar, prednje vile su sigurno promenjene jer to je prvo sto se odradi (na TA se stavljaju najcesce od XR-a jer ih valjda ima brdo i verovatno pasu na saf dok retki stavljaju od LC4 ako imaju para za takvo planinarenje) i verovatno su stavljene neke duze, prednja felna je sigurno promenjena za neku laksu sa jednim diskom, oba diska stavljena laksa, a takodje i lancanici
a na kraju mi cak pada na pamet da je samo ubacen agregat u drugi ram ali ako bi video ceo motor znao bi sigurno'

edit, skinut fabricki lonac i stavljene samo vece cevi sa lepim zavrsecima gde se sigurno ustedelo za par KG

Gašpar

Citat: dzimika poslato 06 Novembar, 2011, 01:56
Citat: kepo poslato 05 Novembar, 2011, 11:19
tako je druze gaspare   [hello]
Africa Twin 750 by OF
na kraju mi cak pada na pamet da je samo ubacen agregat u drugi ram ali ako bi video ceo motor znao bi sigurno

Ja sam na ovo mislio kada sam rekao samo konture masine da su iste. Revolution se susreo sa masinom od R-a koja je uradjena preko kako treba, sad ce on da objasni kako to izgleda, samo da vidi temu  ;)

^SuPeR_MiNt^

Citat: farbach poslato 05 Novembar, 2011, 22:01
gde je slikana sedma slika?
To bi bio planinarski dom koji je izgoreo , Neznam  kako se zove , do njega se ide kad predjete onaj potok (IMA Ga kod vas na snimku) i krenete onim putem ravnim levo od potoka pa desno na jedan salbbo vidljiv put pa kroz rivincuge najgore .

djolefer

:D

^SuPeR_MiNt^

Yamaha , mislim da je raptor model , nisam sig , 250 cc


TA96

"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."