Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pedriic

E e e, nema suvih nogu ako hoæe¹ da se vozi¹ po ¹umi :)

TA96

Citat: pedriic poslato 21 Oktobar, 2011, 10:50
E e e, nema suvih nogu ako hoæe¹ da se vozi¹ po ¹umi :)

Osim ako nisi kamerman ;)
"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

fruskogorac


TA96

Citat: fruskogorac poslato 21 Oktobar, 2011, 14:12
Kamerman  je proso  tuda

Ako si ti bio karmeman hvala ti, slatko sam se nasmejo.
p.s. Sreca te se lale ne jede ;)
"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

^SuPeR_MiNt^

Jel ovo sa kavom onaj Djuka sto vozi i KTM SMC690?

fruskogorac

Djuka, Leptir i ja.Bila lepa  voznja,  prava,  jesenja, blatnjava.Sad pocinje prava sezona,    mogla bi se organizovati i  neka   masovnija  voznja,   obecavamo   dobru   zabavu!

djolefer

:D

djolefer

kawasaki kx 250 snow ride.3gp       


prva voznja krosa... u austriji sa LeptIrovim motorom iz predhodnog snimka..
:D

fruskogorac

Dobar KX,  trebao  bi    doneti   jos    koji,  ili   jos   bolje  EXC 300  to  bi   bilo odlicno!

djolefer

he sad ko ce svetu udovojiti,,, imam 10 drugih i svi traze ono sto nema :D :D
:D

fruskogorac

Tristac ti  je  keva  za  ove  stvari.

^SuPeR_MiNt^

JA SAM ZA SAMO DA MI STIGNE DRLJAVI SPANER IZ CACKA , DJOLE PODJI S CRFom DA NAS IMA VISE CRVENIH , SUMULJAGA VATRULJAGA !

Vlajko

Putopis Slovenaca u CG..

http://www.nolimitbikers.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=4046

interesantan pasus

"U Sloveniji ne mo¾emo da legalno vozimo u prirodi, jer je to kaznjivo. I kazne su stra¹ne. Ne mo¾e¹ se ni voziti ¹umskim putevima, a da ne prièam o prijeèenju livadama, koje se zavr¹avaju sa lovljenem endura¹a ili bacanjem vila ili sjekire sa strane farmera, lovaca itd. Isto su tako ljuti i pje¹aèi koji hribolaze i vrlo su osjetljivi, da tim putima sretnu bilo kakve motorizirana vozila. Ponekad je zabranjena vo¾nja i biciklima. Znaèi svi smo mi na crni listi i nije gu¹t voziti prirodom, kad nikad nezna¹ ko èe ti rezati gumu ili mo¾da i vrat. Ludilo!"

[samoubistvo]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mkt


BANE BROTHERHOOD

JEL TO NEKO SPOMINJAO OFF ROAD VOZNJU  PO PRIRODIIII ;D ;D ;D ;DJBGA EVO OBECAVAM DA CIM NABAVIM MOTOR DOLAZIM I JA NA NEKU VOZNJU JER JEBIGA STA CU KAD NEMAM A JAKOOOOOO BI VOLEEEEOOOOOOOOO DA IMAM MOOOOTOOOOOOR [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

srbac

Citat: Vlajko poslato 22 Oktobar, 2011, 00:07
Putopis Slovenaca u CG..

http://www.nolimitbikers.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=4046

interesantan pasus

"U Sloveniji ne mo¾emo da legalno vozimo u prirodi, jer je to kaznjivo. I kazne su stra¹ne. Ne mo¾e¹ se ni voziti ¹umskim putevima, a da ne prièam o prijeèenju livadama, koje se zavr¹avaju sa lovljenem endura¹a ili bacanjem vila ili sjekire sa strane farmera, lovaca itd. Isto su tako ljuti i pje¹aèi koji hribolaze i vrlo su osjetljivi, da tim putima sretnu bilo kakve motorizirana vozila. Ponekad je zabranjena vo¾nja i biciklima. Znaèi svi smo mi na crni listi i nije gu¹t voziti prirodom, kad nikad nezna¹ ko èe ti rezati gumu ili mo¾da i vrat. Ludilo!"

[samoubistvo]
Necu u Jevropu!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

jola


Aca96

Uspeo sam danas da u toku voznje u blatu zabodem ekser od 7-8cm kroz dva krampona, horizontralno..   [ljutko] . Ni sam nzm kako, kao da je namerno..   [pobednik]   Sreca pa mi nije probusio novu gumu.. :D 
Poseti Limundo, ima mnogo dobrih aukcija:
www.limundo.com/ref/HardEnduro

^SuPeR_MiNt^

SUTRA OFANZIVA KRECE SA PUMPE LEVO OD MISELUKA NA PEZOSU  U 12h !!!!! AKO NEKO HOCE NEK SE PRIDRUZI , ako vreme bidne izmenjeno javicu  !!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]