Glavni meni

Offroad voznja - fotografije, tehnike i saveti

Započeo UFF, 07 Novembar, 2010, 18:45

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Marko pustila te deca jer znaju  da neces hteti da farbas ako te pobede ,a treba pare zaraditi za novi BMX

farbach



jola

Marko, ima li snimaka sa danasnje voznje. Naravno i slike su dobrodosle :)

Ing_Kvarisa

Ima snimaka 2GB, njinja ce ih montirati, posto je na njima uglavnom on kako dubi na glavi :D

jager

Citat: farbach poslato 21 Maj, 2011, 19:39
Ponovo sam prvak kuce. Odrao sam patuljka, opet ima nesrecno detinjstvo. Sada sere da me je pustio.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Koji si ti  [kralj] !!!!!



aca-pn

kako vidim, prednji tocak je odskocio na neravnini i proklizao

srbac

Me ne, nego tata vozi jako brzo, ne moze se stic,i pa decko gubi glavu, grip i tako to !!!!  [pomazi_me] [pomazi_me] [pomazi_me]

farbach

Greska je sto je paznju umesto na svoju voznju prebacio na to koliko je daleko motor ispred i kako da ga stigne. To koliko  paznje je na drugom mestu, za toliko je neefikasan u tome sto trenutno radi. Svejedno da li razmislja o ribi ili motoru ispred. To je greska, a razlog pada je sto je nedovoljno koncentrisan pokusao zadnjom kocnicom da ukrsti motor pre krivine.

pedriic

Mo¾da je nekome poznat teren





I rimska ulica kojoj jo¹ uvek ne mogu ni¹ta ni seljaci sa traktorima :)


jager


srbac


UFF


srbac

Brate UFFe gde si ovo nasao. Ja mislio da je zapalio dzoint !!! Full face je zakon !!!  [thumb_down]

monsterbnt

Mene samo zanima kako je ovo uspeo da uradi sa cross kacigom.........
Smrt SVIMA!!!!

markodjurovic

Naostricu jedno drvce pa cemo ti gurnemo kroz obraz dok nosis kacigu. Ima odma jsno da ti bude :) ;). Inace ovo opusteno moze is sa full facemom da se desi, samo gore. Setite se da je vrat i kod FF kacige nebranjena teritorija :).
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Taraba

Boli ga kurac, biæe faca na moto skupu [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

jager

Uuu bre.. ona grana u faci ba¹ i nije bezazlena zajebancija. Ne bih voleo da sam bio na njegovom mestu...