Glavni meni

©titnici za ruke

Započeo prpa_zr, 06 Septembar, 2011, 21:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

prpa_zr

 eto doðe vreme i za moj prvi oglas :D

ne.. nije obavezno pogledati

a prodajem ¹titnike za ruke, kombinacija aluminijum i tvrda plastika.. kupljeni su zimus (ako se ne varam od Raje iz Mladenovca) i stvarno su super.. samo meni za TDM ne odgovaraju a do tog zakljuèka smo do¹li Havarisani i ja kada smo montirali jedan (mislim levi) i ne odgovara mi kako to stoji na mom motoru..  Na¾alost, jer mi se svakako sviða kako su uraðeni.. Mislim da bi mnogo bolje stajali na nekom manjem kormanu npr na nekom street fight motoru ili ne¹to slièno

mo¾ete se obratiti na pp ili lièno na 062/210-652 (ne suvi¹e kasno jer jedva uspavam klinca uveèe)
cijena prava sitnica: 65€

slike







UFF

Nije bas za sf
izgledaju odlicno na sm i enduru a pravljeni su za cross
kvalitetna kopija acerbis stitnika koji kostaju 150e
inace imao sam iste i mogu da kazem da su veoooma izdrzljivi
udario sam njima i odvalio saobracajni znak pored puta :D

jedino sto je prpa zaboravio da napomene je da nosaci nisu za korman koji je u sredini deblji - kao kod ktm-a na primer jer je kod mene na krajevima fi 22 sto je i sirina nosaca a na sredini gde oni trebajku da se kace je fi 28
ja sam moje prepravljao na strugu

Preporuka za one koji hoce stitnike radi zastite poluge kvacila i kocnice od pada a ne samo od vetra

miodrag

jel mogu da pasuju na kawasaki klr? ako odgovaraju a ne prodas ih u neko skorije vreme ja sam zainteresovan.

UFF

Izmeri precnik kormana ali pasuju 100%
neznam samo da li ce im smetati ona poprecna sipka sto ojacava korman

inace ovo je po meni obavezna stvar ako ides na offroad ako ne zelis da se vracas kuci saltajuci bez kvacila ili koceci samo zadnjom

miodrag

moram neke stitnike da uzmem u svakom slucaju. valja se :)

Che


prpa_zr

Che hvala puno,
Svakako planiram da nabavim stitnike za TDM .. nisam bas imao ideju odakle da krenem.. mozda cak i od nove super tenere.. opasno mi se svidja kako izgledaju

Che

Nema na cemu, inace sajt je odlican za vlasnike tdm900. ;)

prpa_zr


prpa_zr


'oæu i ja da moj oglas bude na prvoj strani... :D

¹to bi stalno gledali u iste pantalone i thunder-ovu 6.-icu

Taraba

Jbg, nisi napisao da je obavezno.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

prpa_zr

Citat: Taraba poslato 22 Septembar, 2011, 15:26
Jbg, nisi napisao da je obavezno.

ma ne.. nemoj pogre¹no da me shvati¹.. ne bih da nabijem toliku popularnost..

nego mi simptomatièno kako se neki oglasi uvek nalaze u vrhu liste..

prpa_zr