Glavni meni

manijak?

Započeo paja021, 05 Septembar, 2011, 12:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


UFF


Gašpar

Mogao je bar da zaokruzi na 240  :D

U zamisli, ne sme da koristi medjunarodnu. Zato ce da koristi ovu domacu  [rofl] [rofl] [rofl]
Dobra strana prekrsaja u inostranstvu je da ne mogu da ti uzmu dozvolu  :)

Samo ovih 400 evra nije za zezanje  :o

Djuka

Motociklista iz Srbije jurio 237 kilometara na sat po hrvatskom autoputu

Motociklista iz Srbije uhvaæen je na autoputu Zagreb-Beograd pri brzini od 237 kilometara na èas ¹to je prekoraèenje brzine za vi¹e od 100 kilometara na èas od dozvoljene, saop¹tila je jutros hrvatska policija.

Policijski presretaè zaustavio je u nedelju uveèe 37-godi¹njeg dr¾avljanina Srbije na podruèju op¹tine Bo¹njaci kod ®upanje gde je ogranièenje brzine 130 kilometara na èas.
On je upravljao motorom "suzuki", a uruèen mu je prekr¹ajni nalog, naplaæeno 3.000 kuna kazne (400 evra) i izreèena za¹titna mera zabrane kori¹æenja strane vozaèke dozvole na podruèju Hrvatske u trajanju od godinu dana.
Do sada su zbog prebrze vo¾nje zaustavljani uglavnom automobili, a hrvatski mediji navode da je to prvi motociklista koji je zateèen da na tom podruèju vozi br¾e od 200 kilometara na sat.

Izvor: http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/275251/Motociklista-iz-Srbije-jurio-237-kilometara-na-sat-po-hrvatskom-autoputu


Da mi je znati kako su ga zaustavili...?  [klanjam_se]

Lazic

#4
skup sport... Njih 150 se utali po 400e, pa k`o ljudi iznajme stazu kod alvirovica na par sati... I da ih vidi bog, a ne ovako divljaju po auto putu...
[rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Pa stigli ga, a nije hteo da bezi... Mozda su ga i gasirali na 130, pa ne znajuci da su mtf pubovi, zavrnuo da se odmakne od budale... Kao sto rekoh u istoj ovakvoj temi, za 20 ovakvih kazni, moze lepo da iznajmi alvir speedway na 15 minuta, pa da se izivi bezbedno...


edit:
pff, spojise teme, a taman sam hteo da kenjam na dva mesta...

RRa¹ko

kod alvira ne moze da nakucas 240 kmh ;) a realno, da je isao blizu 3 glave, niko ga ne bi stigao sigurno ;D

UFF

ali cemu tema i cudjenje?
pa ko jos od vas na auto putu nije zavrno bar 250 cisto da vidi kako je?

MIGE

Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2011, 16:02
ali cemu tema i cudjenje?
pa ko jos od vas na auto putu nije zavrno bar 250 cisto da vidi kako je?
ja jer nemam sa cime  [yahoo]

Lazic


UFF

a da imate ne biste?  AAaaa?

®are

Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2011, 16:02
ali cemu tema i cudjenje?
pa ko jos od vas na auto putu nije zavrno bar 250 cisto da vidi kako je?
©ta ima na 250 da se gleda kako je  ? Tek na "preko 300" se de¹ava ne¹to zanimljivo . :)

RRa¹ko

zanimljivo je koliko ces imati muda dugo drzis gas, pre nego sto popustis ko  [zena]  ;D

UFF

jbg ja sam drzao gas sve do do nisa

max 275 sa novim mekim gumama, nizbrdo i vetrom u ledjima :)

ako hoce zare da mi pozajmi zx12r da ne vozim 600kuba pa da probam sa njim i saznam :D

®are

Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2011, 17:08
jbg ja sam drzao gas sve do do nisa

max 275 sa novim mekim gumama, nizbrdo i vetrom u ledjima :)

ako hoce zare da mi pozajmi zx12r da ne vozim 600kuba pa da probam sa njim i saznam :D
Dogovoreno  ;)

Taraba

Auuu velika gre¹ka.

Ja mu dao suzuki - pokvario mi kvaèilo za 5 minuta.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

®are

Nema gre¹ke ... svi kude Kawu, a servisi puni ... onih drugih.  :D :D :D

A svejedno, za¹tekao sam nekih 300 i kusur dolara za novo MUZZY kvaèilo ...  [thumb_up]

RoaD GunneR

Ako se ne varam momak je iz NS ;)

zemunboy

Citat: RoaD GunneR poslato 05 Septembar, 2011, 18:21
Ako se ne varam momak je iz NS ;)
A neneneneeee, nikako iz NS-a... Tamo su svi finii ne voze tako, kao ovi npr i BeGejaaa :D ;D ;D ;D ;D

despic

ko ih jebe...sto su stavljali dobar asfalt ;)
klasican divljak