Glavni meni

Poklanjam skenirane stripove

Započeo 3006, 01 Septembar, 2011, 21:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

3006

Obzirom da sam veliki ljubitelj i po¹tovalac ove zaboravljene umetnosti, a posedujem ne¹to skeniranih stripova u raèunaru, spreman sam da ih narezujem na dvd i poklanjam onima koji vole ove stvari. Imam Bleka, Marka, Dilana Doga, Mandraka, Alana Forda, Marti Misteriju, Gastona, Axu, Dru¾inu od vje¹ala i jo¹ ¹to¹ta. I naravno, Zagora. Bilo bi lepo da preuzimanje bude lièno, da preskoèimo slanje. Ako je neko spreman da donese prazan dvd u zamenu, takoðe bi bilo lepo, obradovaæe se sledeæi. Ja sam na stripovima nauèio da èitam, pa ako je ko zainteresovan, tu sam. Javite se, poslaæu ceo spisak.
Samo jedan uslov: molim da mi se ne kaèi neko ko æe ovo prodavati dalje. Ja sam ih kupovao i mislim da je to dovoljno. Ja svoje detinjstvo prodavati neæu.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Havarisan

moj burazer je lud za Dilan Dog-om


UFF


monsterbnt

Zanima me gaston alan ford i druzina od vjesala. Ako imas slucajno spirua i fantazija daj i to.
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

A da nemas mozda GRU/a.....ali ne loseg repera nego strip
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

3006

A ja se upla¹io za buduænost stripa...
Dilana imam samo desetak epizoda, od Zore ¾ivih mrtvaca na dalje, za sada.
REMAINS nemam, èak nisam ni èitao, deluje dobro.
Milo Minara je kralj, mada imam samo jednu njegovu epizodu, zlatnog magarca. Imam i Faliènog Toma i neke epizode SekStripa.
Spirua i Fantazija nemam, za ostalo se javite, nije problem. Alana Forda imam preko 250 epizoda.

3006

Citat: revolution poslato 01 Septembar, 2011, 22:02
A da nemas mozda GRU/a.....ali ne loseg repera nego strip
Nemam.
Imam Hogara, Asteriksa, Maksmagnus, Princa Valijanta, Teksa i jo¹ pone¹to. Ako stignem sutra, napisaæu sve. Nisu to neke kompletne kolekcije, ali ima pone¹to.
Da, imam i crtani Nine lives of Fritz the cat, dodu¹e na engleskom. Ko zna za maèka Frica zna o èemu se radi. Ludilo.

SSZGO

pa postavi na neki rapidshare ili tako nesto, pa daj link
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

daca.ZZR6

Hoæu i ja........ .Zagora i Bleka..............mo¾e¹ da mi po¹alje¹ na mejl   ili na dvd

Phobos


Bori¹a

Da, jeftinije ti je da uploadujes na rapidshare ili neke takve sajtove, nema da se mucis da rezes i bacas pare na CDove

3006

Citat: daca.ZZR6 poslato 01 Septembar, 2011, 23:00
Hoæu i ja........ .Zagora i Bleka..............mo¾e¹ da mi po¹alje¹ na mejl   ili na dvd
Po¹alji mi adresu, dobije¹.

3006


3006

Citat: SSZGO poslato 01 Septembar, 2011, 22:29
pa postavi na neki rapidshare ili tako nesto, pa daj link
Ne znam i ne ¾elim da uèim. Ko voli stripove, neæe mu biti te¹ko da se javi. A ni meni da nare¾em. Mo¾e i donesete fle¹ku, pa vratim napunjenu.

Mortisha

Hocu ja.... Alan Ford i Zagora :D

Na cd....mail....flash...kako god...
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

lord_oblivion

A gde bi to trebalo da se doðe?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gašpar


jager

Ajde bacajte to na neki rapid!!! Kako ja da iz SU doðem po to?  :'(