Glavni meni

Delovi za japanske automobile

Započeo Tihi_ZR, 06 Novembar, 2010, 12:04

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Tihi_ZR

Gde u Novom Sadu ili Beoogradu ima da se kupe delovi za japanske automobile? Trebaju mi neke dizne za mog Sunny-ja i jos neki delovi, ne znam tacno.
Ajmo ljudi pisite ako znate nesto, ne mogu vise da pesacim.  :)

Kanarinac

Auto delovi Japan Parts
Lomina 5
11000 Beograd
011/3618-977
063/7725-236


Japanx Savska 31 tel. 011 361 0721


A u NS imas Trio motors, on moze sve da ti nabavi,a ene su pristupacne, pa probaj kod njega. Adresa:Futo¹ka 102
Preko puta Higijenskog zavoda,
21000 Novi Sad
Radno vreme:08:00-20:00h
Subota 08:00-14:00h
Telefoni:021 52 92 78
063 56 15 62
021 47 20 956
021 66 23 007



Tihi_ZR

E hvala puno. Bio sam u triu, nemaju to sto mi treba.

Kanarinac

A zar ne moze da ti poruci? Bar je tako funkcionisalo ranije, kad nije imao kod sebe...

Kengur

Ima ovde kod mene Over drive... Imaju svasta nesto, rade godinama...
Pojuricu ti broj, ako ne vecaras, svraticu sutra do njih da uzmem...

RoaD GunneR

Imas u Novom Sadu na pocetku Temerinske Japan i Korea parts, radnja se nalazi na prvoj raskrsnici u Temerinskoj to jest u radnju se ulazi iz ulicice koja izlazi na Temerinsku inace orjetnir ti je udjes u Temerisnku od centra na desnoj stranii trazis pekaru Viloleta :D  kad nadjes doticnu pekaru, kupis burek izadjes iz pekare i podignes pogled da nadjes tablu za auto delove  ;D

Tihi_ZR

Ma mogu da porucim u Trio motorsu ali sam gledao gde jos ima pa dakupim odmah da ne cekam da stigne ali mislim da cu od nedelje naruciti delove pa koliko treba da cekam cekacu.

RoaD GunneR

Citat: Titja poslato 07 Novembar, 2010, 05:07
Ma mogu da porucim u Trio motorsu ali sam gledao gde jos ima pa dakupim odmah da ne cekam da stigne ali mislim da cu od nedelje naruciti delove pa koliko treba da cekam cekacu.
Imas jos jednu radnju u Temerinskoj kada predjes klisanski most odma desno posle Opel-a ako nesto juris da ti brzo stigne. Mada sam imao 2.5(dva i po) losa iskustva sa njima
1 Prvo sam naurucivao tastu stakla za farove, u cetvrtak. kao bice sutra ako ne sutra onda u ponedeljak, naravno razvlacili smo se do srede.
2 Kupiim homokineticki zglob daju mi zglob koji je na sebi imao ne odgovarajuci zastitnu gumu, jesu mi posle reklamiacije dali odgovarajucu gumu al sam morao da se zajebavam i da radim sve dva puta.
3 Ovde se neznam da li je do losih delova ili do loseg majstora a moze se desi i slicajnost, kupi cale filtar za ulje, zameni ga kad ono rikne zaptivka, e sad ne zna se pravi ralzog zato sam i napisao 2,5 puta :D mada sa dva prethodna iskustva ovo zadnje iako diskutabilno mene odlucilo da ne idem vise tamo.