Glavni meni

You'll Never Walk Alone

Započeo mazzi, 29 Avgust, 2011, 03:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mazzi

Nije bio problem navici se u Londonu posto su tamo uglavnom odvojene leva i desna strana. Malo samo kad kreces ponavljas u sebi VOZI POGRESNOM STRANOM  i to je to :) Veci je problem preci ulicu ... u glavnom pise na ulici koju stranu da gledas ali tamo gde ne pise moze lako da ti se desi da te zgaze :). Nismo nesto skupo platili kafu u Parizu, mislim da je kafa i cola bila oko 5e. Mnogo smo mi propustili ali kad se uzmem u obzir sta smo sve obisli za 22 dana dosta je i ovo. Realno je da svaki od ovih gradova ... sem Liverpool-a :P zasluzuje bar po 7-10 dana.

Jefta

Opet zaostajes sa putipisom :D

dzimika

ja taman pomislio da ga je i zavrsio :D

Major

Citat: Gaspar poslato 13 Novembar, 2011, 13:28
@topic: Veliki minus sto niste otisli na nocnu voznju Senom, mnogo mnogo vredi. Tako je podesena da tacno na pun sat stizes negde pored Ajfelovog tornja kada se popale svetla. Ali ne mogu vam to opisati  :D

Za ovo je u pravu. Stvarno se ne moze opisati koliko je lepo i vredi sve pare.

U svakom slucaju [clapp] za putopis.. cekamo dalje  [watching]

goranvojska

mozemo da cekamo koliko oces al on ne postavlja pa to ti je.

Major


dzimika

pa do sledeceg putovanja ce valjda zavrsiti :P

goranvojska


zVuk

mazzi brate...nova godina je na pragu....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

 [rofl]

evo ja sad krecem do njega na  [cheers]  i [watching] da se dogovorimo gde cemo za docek i da vidim da li je vec razjebo cb-a ovih dana pa jel hocete da mu nesto prenesem u vase ime?  [bejzbolka]

zemunboy

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2011, 21:18
[rofl]

evo ja sad krecem do njega na  [cheers]  i [watching] da se dogovorimo gde cemo za docek i da vidim da li je vec razjebo cb-a ovih dana pa jel hocete da mu nesto prenesem u vase ime?  [bejzbolka]
Pazi da vas ZENA ne ubije za parket :P

UFF

 [nono] prosli put je bilo  [zena]  pa je ovaj put flasirano  [andjeo]

dzimika

a bas bi bio red da ga zavrsi do nove godine bar da imamo sta da citamo tokom ovih zimskih dana

zVuk

mogu da se kladim u 100 piva da mazzi nece zavrsiti putopis do nove 2112. godine....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bori¹a

Jesi li siguran? Necemo ni biti zivi do tad ;D 2112 je ipak tamo daleko

zVuk

jel ti to prihvatas opkladu??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bori¹a

Da
Samo ne znam kako da proverimo to posto ni ja necu biti ziv tad a kamoli ti ;D

zVuk

naci cemo nacina....ne sekiram se ja......a do tad mozda i izmisle neku pilulu, pa i dozivimo i prezivimo 2112-u godinu......nikad se ne zna.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bori¹a


zVuk

Citat: zVuk poslato 31 Decembar, 2011, 12:04
mogu da se kladim u 100 piva da mazzi nece zavrsiti putopis do nove 2112. godine....
Ko se ljuti, uleti mu kruti