Glavni meni

12V uticnicu za motor

Započeo UFF, 26 Avgust, 2011, 12:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Popsy i jager uzeli prosle godine u nautilusu koji se sad valjda zove svetionik http://svetionik.org/ i trenutno imaju za 600-700 kinti ali samo ovu ogromnu-odvratnu sa slike

http://www.diamar.hr/upload/katalog/2106001.jpg

Znate li jos neku radnju u bg za prodaju nauticku opremu ili da ipak narucim ovu iz luisa?

http://www.louis.de/_406546504294c8d96fd7f8348e22371f81/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10032936&anzeige=0&ADTRACTIONSLOT=detail_kontext

Imam kuci onu iz automobila ali to ne moze jer ce da zardja

Phobos

Kupi iz louisa, odlicne su kit sadrzi uticnicu, kablove i osigurac.
Sada su valjda na snizenju 12,75 e ili tako nesto.
Ja imam takvu, zadovoljan sam, ne rdja i ne propusta vodu.

TA96

"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

Zeljkamp

Ja vise od godinu dana imam ovu iz Louis-a. Preporuka. ;)
TwinZ Auto & Moto

CADILLAC

...ima i ovakva u Svetioniku...oko 950 din., ali zahteva ugradnju na ravnoj povr¹ini :) ;D
BMW BoxerClub Pancevo 666

UFF


UFF

Citat: CADILLAC poslato 26 Avgust, 2011, 13:58
...ima i ovakva u Svetioniku...oko 950 din., ali zahteva ugradnju na ravnoj povr¹ini :) ;D

nema
ima samo ona ruzna siroka - bio ja pre neki dan tamo preko puta ade na cukarickoj padini a i danas ih opet zvao i to je sve sto imaju

ova iz prodavnice na vodi je ono sto trazim a dobicu je jeftinije i brze nego ovu iz luisa - sad cu nju da porucim

TA96

"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

Boqy

Viðao sam tu iz Louisa kod Mileta u Bikerhouse-u, Saito, proveri tamo koja je cena.
Ja imam istu i sve druge su lo¹ije ¹to sam viðao.

neskez

Da li hoces malu uticnicu ili veliku standardnu (kao upaljac u kolima)

Ako hoces malu - spremi pivo imam jednu viska  [cheers]

UFF

Pa hocu onu u koju mogu da udenem gps
valjda velika kao u kolima

za sta ta mala sluzi? imas sliku?

za termo odecu?

MIGE

javi ako narucujes iz louisa,treba i meni jedna :)

neskez

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2011, 16:39
Pa hocu onu u koju mogu da udenem gps
valjda velika kao u kolima

za sta ta mala sluzi? imas sliku?

za termo odecu?

Sliku nemam, dobio sam i uticnicu i utikac (takve su uticnice na BMW 1200GS adventure)

UFF

Aaaaa to je onda za bmw odelo da se grejem kad mi ladno
dobro ne moram da se grejem mogu samo da se qrcim da je imam na motoru :D

tj ugradim standardnu i ugradim nju pored pa napisem u oglasima dupla uticnica ili (utucnicatronik) tj dupla klima (klimatronik)

MILJAN

bez osiguraèa to ne kaèi na accu
Cave ab homine unius libri

prpa_zr

uh ovo i mene zanima.. motiv navigacija

pratim..

ЯЭВОЛУТИОН

Ko se izgubi u Srbiji, mora da je Lazic.....salu na stranu, navigacija pomaze u velikim gradovima, gde je sve do tancina isproveravano...mada u Bgdu moze svejedno da izda...van Beograda ume da navede u vukojebinu...tzv UTURN
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Navigacija ce mi i sluziti za vonju po evropi
bg znam a po srbiji se snalazim vec nekako i bez nje (navela me u vukojebinu vec vise puta)

nego odakjle da uzmem struju za uticnicu?

Miljan kaze kako mu je neki ing elktronike rekao da izvuce direktno sa akumulatora uz osigurac ali onda moze neko nesto da vam zabode u nju dok vam je motor parkiran i da vam ispraznu akumulator zar ne?
zar nije logicnije da se izvlaci sa kontakt brave pa kad skines kljuc nema struje?

MILJAN

moj punjaè je ispod sedi¹ta
ne kisne
i ostavi¹ mobilni da se puni ispod sedi¹ta takoðe
a po potrebi izvuèem kabal ispod sedi¹ta do dr¾aèa na kormanu kada dr¾im navigaciju
i to je to
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

izvuces napajanje direktno sa akumulatora, a ako te je toliko strah, ti stavi jedan jak relej koji na kontaktu pusti struju na uticnicu i gotovo...recimo od sirene 20 A, ali je svejedno osigurac neophodan..i debeli kablovi ako ukljujes bilo koji jaci potrosac....ja bih recimo odustao od jakih potrosaca.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11