Glavni meni

Kawasaki Z750 R

Započeo draganat, 21 Avgust, 2011, 02:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

draganat

Postovani clanovi ovog foruma htela bih vas zamoliti za pomoc.
Uskoro cu kupiti sebi motor,pa mi je u planu da uzmem ovaj motor,pa svaki savet ili komentar je dobrodosao.
Ja sam Dragana i dolazim iz Sombora.Sto se tice moje visine,visoka sam 164cm,a teska sam 57kg.
Ono sto me najvise interesuje je da ko ima iskustva o ovome motoru i to koja je min.visina vozaca za ovaj motor i da li osoba kao sto sam ja mogla da izuzev moju tezinu mogla da izdrzim tezinu ovoga motora pa ne bih htela da pogresim pri kupovini.
Sta posebno treba da pazim kada je u pitanju ovakav motor,tj,kakva mogu otprilike da budu ostecenja na ovom motoru pri padu?
Svim  MOTO MANIJACIMA se unapred zahvaljujem na odgovoru.  [hello]
P.S.Interesuje me kada se u kom mesecu svake godine odrzava sajam motora u Beogradu?

prpa_zr

Citat: draganat poslato 21 Avgust, 2011, 02:02
Postovani clanovi ovog foruma htela bih vas zamoliti za pomoc.
Uskoro cu kupiti sebi motor,pa mi je u planu da uzmem ovaj motor,pa svaki savet ili komentar je dobrodosao.
Ja sam Dragana i dolazim iz Sombora.Sto se tice moje visine,visoka sam 164cm,a teska sam 57kg.
Ono sto me najvise interesuje je da ko ima iskustva o ovome motoru i to koja je min.visina vozaca za ovaj motor i da li osoba kao sto sam ja mogla da izuzev moju tezinu mogla da izdrzim tezinu ovoga motora pa ne bih htela da pogresim pri kupovini.
Sta posebno treba da pazim kada je u pitanju ovakav motor,tj,kakva mogu otprilike da budu ostecenja na ovom motoru pri padu?
Svim  MOTO MANIJACIMA se unapred zahvaljujem na odgovoru.  [hello]
P.S.Interesuje me kada se u kom mesecu svake godine odrzava sajam motora u Beogradu?


Visina i te¾ina su mi poznati od negde.. a i motor me veoma podseæa na nekoga..

Ga¹o, jel nas ovo ti lo¾i¹?
[rofl] [rofl] [rofl]

draganat

Prvo,bila sam vrlo ozbiljna u vezi ovoga sto sam pitala,vidim da nisam dobila nikakve vredne informacije u vezi ovog motora.
Moracu da potrazim na drugom mestu,ipak hvala za nista!!!

Gašpar

Ne, ne, ja imam 172-3 :D :D

Pazi, visina ne bi trebalo da ti predstavlja problem, tezina se ni ne oseti u voznji, tako da jedino moze da ti pravi problem dok stojis u mestu.
Prvo sto strada pri padu su rezervoar, plastike hladnjaka i hladnjak, i sve je djavolski skupo  ;D
Polozaj u voznji je dobar. Vesanje je nikakvo.
Ako ga planiras za prvi motor, moj glas bi ipak isao ER6N-u ili ER6F-U.
Ovo je ipak motor od 105 konja, pa i koliko to zvucalo glupo, nije za pocetnike.

I clanica Tasmanijski Djavo vozi istog kao mog, pa mozes i nju da pitas  [cheers]

mitri

CitatVesanje je nikakvo.

Po¹to se pitanje odnosi na Z750R, ovo za ve¹anje ne stoji. Na R verziji je upravo ve¹anje pretrpelo znaèajne izmene u cilju pobolj¹anja ...

Gašpar

Na fotografiji je obican, a Dragana je rekla da zeli bas takvog ;)

mitri

Pa na slici jeste obièan Z750, ali u naslovu teme je Z750R ...

Inaèe i ja sam hteo da predlo¾im Kawu ER-6N ili Yamahu XJ6N kao bolji izbor za poèetnike, a i pogodniji su za vozaèe ni¾eg rasta ...
Ali iz nastupa na forumu vidim da je Dragana prilièno samouverena cura koja zna ¹ta hoæe, pa verujem da joj ni Z750R neæe predstavljati problem ...  8)

A sajam motora u Beogradu je obièno poèetkom aprila, paralelno sa sajmom automobila. Ali za kupovinu novog motora je bolje pratiti jesenje akcije i popuste kod dilera, nego èekati sajam ...

draganat

#7
 [hello]

ЯЭВОЛУТИОН

Ma Dragana, najbolje da svratis do semafora jedan dan, pa cemo UFF , Wolverine i moja malenkost da strucno uzmemo mere i predlozimo koji bi ti motor bio najbolji. Drago mi je sto se nisi zakacila na TA ili nesto slicno. Na to obicno stave i kofer, pa remeti pogled...ovaj izgledd :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mortisha

Hehhehehehehhehhh....oterali ste je pre nego sto je dosla :)
ccc..
Dragana,
Umeju oni da budu i fini...samo im treba dati vremena i prilike.... ;D
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

draganat

#10
Revolution-Moracu da razmislim o tvojoj ponudi :D
Mortisha-Jos uvek sam tu,nigde ne idem!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Ma ja kad ti kazem, spojili smo mladost (UFF), lepotu (wolverine) i iskustvo (moja malenkost)...mi kad ti uzmemo meru...ima da ti nadjemo najlepsi motor na svetu, a da ti odgovara...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

WOLVERINE

Citat: revolution poslato 21 Avgust, 2011, 22:53
Ma ja kad ti kazem, spojili smo mladost (UFF), lepotu (wolverine) i iskustvo (moja malenkost)...mi kad ti uzmemo meru...ima da ti nadjemo najlepsi motor na svetu, a da ti odgovara...

++++++

despic

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH ++++++++++++
klasican divljak

MILJAN

Citat: draganat poslato 21 Avgust, 2011, 02:02
Postovani clanovi ovog foruma htela bih vas zamoliti za pomoc.
Uskoro cu kupiti sebi motor,pa mi je u planu da uzmem ovaj motor,pa svaki savet ili komentar je dobrodosao.
Ja sam Dragana i dolazim iz Sombora.Sto se tice moje visine,visoka sam 164cm,a teska sam 57kg.
Ono sto me najvise interesuje je da ko ima iskustva o ovome motoru i to koja je min.visina vozaca za ovaj motor i da li osoba kao sto sam ja mogla da izuzev moju tezinu mogla da izdrzim tezinu ovoga motora pa ne bih htela da pogresim pri kupovini.
Sta posebno treba da pazim kada je u pitanju ovakav motor,tj,kakva mogu otprilike da budu ostecenja na ovom motoru pri padu?
Svim  MOTO MANIJACIMA se unapred zahvaljujem na odgovoru.  [hello]
P.S.Interesuje me kada se u kom mesecu svake godine odrzava sajam motora u Beogradu?

Jbt. nemojte da ste "pacijenti".... Jedino ¹to je  Milan Mitri dao dobar savet... Samo ofujete...
Moje iskustvo: vozio sam taj bajk... Kupio drugar nov.... Pro¹le godine... Udoban, dovoljno sna¾an za divljanje--.-- Za¹tita od vetra nikakva i to mu je najveæi minus... Onda ne vidim ni potrebu za tom snagom... Ali ajd... neka im bude.. On ga je vozio svega 500 km i prodao... Razlog je ¹to je nizak èovek i ¹to nije uspevao da prilikom sedenja na motoru, stavi oba stopala na zemlju. 2 puta je u mestu padao tj. polako spu¹tao motor jer je gubio balans...  [doh]  MOj ti je savet da ne kupuje¹ bajk na kome ne mo¾e¹ da stavi¹ oba stopala na zemlju...Dolazi do ozbilnih problema a ti motori nisu laki... Te¹ko da bi ih zadr¾ala.. Ili da vozi¹ sa ¹tiklama...
Cave ab homine unius libri

despic

stvarno, cim predjes 150 nije ni za q
i za svaki pad racunaj novu deklu :)
klasican divljak

Mik

Eve ti pogresnog saveta:

Citat: revolution poslato 21 Avgust, 2011, 14:30
Ma Dragana, najbolje da svratis do semafora jedan dan ...

Kog crnog "Semafora", na onom prilazu sa Ibarske ispao sam iz auta!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Mik poslato 22 Avgust, 2011, 00:09
Eve ti pogresnog saveta:

Citat: revolution poslato 21 Avgust, 2011, 14:30
Ma Dragana, najbolje da svratis do semafora jedan dan ...

Kog crnog "Semafora", na onom prilazu sa Ibarske ispao sam iz auta!
Tako ti i treba kad ides autom :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Citat: revolution poslato 22 Avgust, 2011, 00:34
Citat: Mik poslato 22 Avgust, 2011, 00:09
Eve ti pogresnog saveta:

Citat: revolution poslato 21 Avgust, 2011, 14:30
Ma Dragana, najbolje da svratis do semafora jedan dan ...

Kog crnog "Semafora", na onom prilazu sa Ibarske ispao sam iz auta!
Tako ti i treba kad ides autom :)
Ma dobro, nije strasno, samo mi bre bas jako zao sto nisam vozio zglobni autobus!  [djavo]
Izvinjavam se za off, pa u tom smislu sugestija za Draganu da se opredeli za kiper! I pravac "Semafor"!  [nono]

UFF

@revolution nisam siguran koliko nam je to pametno
mozemo svo troje da najebemo vidis da je devojka kako kazu veoma samouverena i odlucna a sudeci po njenom drugom postu u ovoj temi i nervozna... :)