Glavni meni

21.08. jednodnevni obilazak-ponavljanje teme

Započeo Nebojsa, 20 Avgust, 2011, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nebojsa

Posto sam i sutra slobodan ponavljam pitanje koje sam predhodno pokrenuo kao temu.
Da li je neko zainteresovan za neku turu po Srbiji sutra 21.08.
Sve trase dolaze u obzir koje predlozite.
Ja zivim u Beogradu.
Danas sam napravio malu turu do Topole i zavrsio u odlicnom etno restoranu u Arandjelovcu.
Nazalost, na povratku putem preko Avale (izbegao autoput na povratku jer padam u iskusenje da testiram motor) video sam dve saobracajke u kojima su ucestvovali motori.
Ukoliko je neko zainteresovan za voznju sutra moze ostaviti poruku ili se javiti na 064/64 11 700- NEBOJSA
PS
Poseban pozdrav za DacuZZR6 . Moram priznati da nisam siguran da li zelim da te upoznam jer mnogo dobro izgledas na slikama koje sam video. Mislim da nije dobro za srce poznavati te. Jos jednom hvala na pozdravima.

Nebojsa

Ukoliko neko planira neku voznju sutra ja sam na raspolaganju.

Mik

Za sutra nemam muda za bilo kakav izlet - poprilicno sam ih juce rasturio na ovom drugom predlogu, pa nek' malo odmore, mozda i zatrebaju.


Evo ti dva predloga: (izuzetne deonice ako volis krivine)

- Kraljevo - Raska (nije bas od Kraljeva, a nije bas ni do Raske nego do nekog skretanja za Kopaonik),i

- Borova glava - Kokin brod (Borova glava je neki prevoj iza Zlatibora, i ta deonica ima oko 17km (ako sam dobro ocitao sa "cajgera"))


Ako si u svetu motora, i u zivotu uopste, gadljiv na stavove:
- "Nije on zaradio mene nego ja njega", i
- "Ko ga jebe, prodacu ga nekoj budali"
ja sam nacelno raspolozen za voznje u drustvu:
064/3295-208
[email protected]
(Iz Panceva sam)

Od BG do Borove glave imas oko 250km, zatim onih (tamo i nazad) 2 x 17km (e tu se na muda ne misli), i pazi kako se vracas kuci jer nedeljom je kolona od Stepojevca do BG.

Evo i link za tu deonicu, u smeru od Kokinog broda prema Borovoj glavi:

Mc Frogs Cacak (Borova Glava)

(Lepo se navozaj, i obavezno se u povratku odmori negde pred Beogradom (ja to radim na nekoj "EKO pumpi" posle Stepojevca (prema BG), tamo ne kupim nista jer mrzim grke, sve imam u rancu za to zastajanje), nemoj da zuris kuci jer ona ostaje gde jeste, a koncentracija je nesto sto ti treba a organizam taj nedostatak ne najavljuje (kao gladan, zedan, sere mi se, itd.) )



Nebojsa

Citat: Mik poslato 21 Avgust, 2011, 00:39
Za sutra nemam muda za bilo kakav izlet - poprilicno sam ih juce rasturio na ovom drugom predlogu, pa nek' malo odmore, mozda i zatrebaju.


Evo ti dva predloga: (izuzetne deonice ako volis krivine)

- Kraljevo - Raska (nije bas od Kraljeva, a nije bas ni do Raske nego do nekog skretanja za Kopaonik),i

- Borova glava - Kokin brod (Borova glava je neki prevoj iza Zlatibora, i ta deonica ima oko 17km (ako sam dobro ocitao sa "cajgera"))


Ako si u svetu motora, i u zivotu uopste, gadljiv na stavove:
- "Nije on zaradio mene nego ja njega", i
- "Ko ga jebe, prodacu ga nekoj budali"
ja sam nacelno raspolozen za voznje u drustvu:
064/3295-208
[email protected]
(Iz Panceva sam)

Od BG do Borove glave imas oko 250km, zatim onih (tamo i nazad) 2 x 17km (e tu se na muda ne misli), i pazi kako se vracas kuci jer nedeljom je kolona od Stepojevca do BG.

Evo i link za tu deonicu, u smeru od Kokinog broda prema Borovoj glavi:

Mc Frogs Cacak (Borova Glava)

(Lepo se navozaj, i obavezno se u povratku odmori negde pred Beogradom (ja to radim na nekoj "EKO pumpi" posle Stepojevca (prema BG), tamo ne kupim nista jer mrzim grke, sve imam u rancu za to zastajanje), nemoj da zuris kuci jer ona ostaje gde jeste, a koncentracija je nesto sto ti treba a organizam taj nedostatak ne najavljuje (kao gladan, zedan, sere mi se, itd.) )



Ja sam Cacanin pa poznajem te deonice. Jebem li ga, ali ovako na snimku mi se cini da je bila brza voznja pa mozda ja nisam bas za takvu akciju. Generalno imam malo viska adrenalina ali mi se cini da malo vise osecaja pri brzoj voznji imam u kolima nego na motoru. Sto znaci pre 10 godina Lipovacke sume centar Cacka 55min (jebiga to mi niko neveruje, ali se uhvatio sa nekom budalom u alfi 156 koja me iznervirala pa terali Ibarskom magistralom preko 200 dok on nije odustao, a ja posle malo i usporio ali ispalo to vreme. Malo me je proslo tako ludovanje (mada moja zena to ne misli) i samo ponekad malo dam oduska kao danas kada sam motor probao koliko moze da ide na autoputu (dosao sam do 250 jer je bila guzva), tako da ne bi bas zeleo turu sa ovakvom jurnjavom kaku si ti nakacio na sajtu. U svakom slucaju dobra je bila voznja.

daca.ZZR6

Citat: Nebojsa poslato 20 Avgust, 2011, 21:03
Poseban pozdrav za DacuZZR6 . Moram priznati da nisam siguran da li zelim da te upoznam jer mnogo dobro izgledas na slikama koje sam video. Mislim da nije dobro za srce poznavati te. Jos jednom hvala na pozdravima.

Hvala za komplimente!!!!

Nadam se da æemo se ipak sresi na nekom motomamijaèkom dru¾enju, da manijaèimo, manijaèe [cheers] [cheers] [cheers]

Mik

(Onaj filmic sam poslao kao ilustraciju deonice koju volim, inace nisam ucestvovao u filmu, ne vozim bas tako dobro (ali se trudim), a autori su tvoji Cacani (ako se ne varam, tek svakako hvala tim momcima za filmic!))

Aj' sad po redu:
- 'di si bio,
- kako si se proveo (stanje il' sranje na putevima itd.)
- kamo kak'e slike i to.

daca.ZZR6

Pa da.............ni¹ta ne obave¹tava¹, samo ka¾e¹ ide¹!!!!


Gde su te fotke , gde si vozio kojom transom [yahoo] [yahoo]

Nebojsa

Posto se niko nije javio za voznju malo sam lutao po okolini Beograda (i kulirao). Bubanj potok (jurim neki auto pa se razocarao kako je tamo mrtvo)-Avala-pa malo do Zemuna (istrazivao ulicice itd. (kao sto rekoh kulirao)).
Sledeci put cu se malo bolje organizovati (poslati zenu i sina kod njenih u Cacak) pa nabaciti temu malo ranije kako bi se mogla organizovati neka ozbiljna voznja.
Pozdrav svima do daljnjeg.

daca.ZZR6