Glavni meni

Sedista Boban

Započeo Boban Zemun, 03 Novembar, 2010, 16:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Milomir27

#100
 :P

Boban Zemun

moze ,radio sam isto tako na mom motoru samo malo drugacije sare

Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Boban Zemun

Citat: Aussweis poslato 13 Maj, 2012, 20:14
Ima¹ pp  [cheers]

Video poruku,  Nije problem; kad si u mogucnosti svrati da na licu mesta vidimo o cemu se radi i dogovorimo kada da doneses sediste. 

MILJAN

Javi i meni na koju adresu da ti ¹aljem sedi¹te...Èekam od septembra... Vreme je :)
Cave ab homine unius libri

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Boban Zemun

Citat: MILJAN poslato 14 Maj, 2012, 00:35
Javi i meni na koju adresu da ti ¹aljem sedi¹te...Èekam od septembra... Vreme je :)


Danas te zovem,da se dogovorimo kad da posaljes sediste.

Aussweis

Citat: Boban Zemun poslato 14 Maj, 2012, 00:09
Citat: Aussweis poslato 13 Maj, 2012, 20:14
Ima¹ pp  [cheers]

Video poruku,  Nije problem; kad si u mogucnosti svrati da na licu mesta vidimo o cemu se radi i dogovorimo kada da doneses sediste. 
Blizu sam, nije problem da svratim èim prestane ki¹a pa da se dogovorimo za sve. Zovem te na mobilni pre nego ¹to budem kretao... Pozdrav
Sve ima cenu ili čast!

MILJAN

¹teta ¹to je forum skenjao slike sedi¹ta u ovoj temi..  [thumb_down] [thumb_down]
Cave ab homine unius libri

Aussweis

I ovo ¹to je ostalo od slika je vrh! Nisam znao da to mo¾e tako dobro da se uradi, izgleda bolesno dobro!
Sve ima cenu ili čast!

MILJAN

Citat: Aussweis poslato 14 Maj, 2012, 21:37
I ovo ¹to je ostalo od slika je vrh! Nisam znao da to mo¾e tako dobro da se uradi, izgleda bolesno dobro!
Najbolje mu je fora ¹to radi one preklope na sedi¹tu kao da je iz vi¹e delova...Lepo izgleda, nema ¹ta-.-Najva¾nije je da je udobno...
Cave ab homine unius libri

niikolanixy

koji si ti kralj svaka èast

Aussweis

Citat: MILJAN poslato 14 Maj, 2012, 23:15
Citat: Aussweis poslato 14 Maj, 2012, 21:37
I ovo ¹to je ostalo od slika je vrh! Nisam znao da to mo¾e tako dobro da se uradi, izgleda bolesno dobro!
Najbolje mu je fora ¹to radi one preklope na sedi¹tu kao da je iz vi¹e delova...Lepo izgleda, nema ¹ta-.-Najva¾nije je da je udobno...
To sam ba¹ hteo da ka¾em, meni je udobnost na prvom mestu, a vidi se i da je doktor u struci, estetika 10ka, za kvalitet i ostalo, na osnovu prièa onih koji se voze na njegovim sedi¹tima, takoðe 10ka. Jo¹ samo da sredi moje sedi¹te i da pevam!
Sve ima cenu ili čast!

Dutchman

koliko para da se napravi novo sedishte za suvozacha za gsxr600 k7-8 neka prerada u pitanju pa je sad tu od srada sedishte koje mu bash i ne stoji

Major

Ako nije tajna od koliko do koliko evrica se krecu sedista? :D

Boban Zemun

Citat: Dutchman poslato 16 Maj, 2012, 15:15
koliko para da se napravi novo sedishte za suvozacha za gsxr600 k7-8 neka prerada u pitanju pa je sad tu od srada sedishte koje mu bash i ne stoji

Sve zavisi sa kojim se materijalima radi al recimo da se radi sa najskupljim bilo bi negde oko 50 eura sve ostale kombinacije su jevtinije.
To je cena ako doneses samo plastiku.

Boban Zemun

Citat: MajorSoul poslato 16 Maj, 2012, 19:02
Ako nije tajna od koliko do koliko evrica se krecu sedista? :D

Nije tajna,
za sedista velicine kao vas VFR cena se krece od 60 pa do 100 eura.
s tim da ima mogucnos ugradnje Gela kome je cena po sednom mestu 55 eura.
Jos da dodam da sediste se radi u tuning varijanti sa nadogradnjom za suvozaca sa kombinacijom materijala po vasem izboru.

Dutchman

a di da dodjem da se dogovorimo ... i kad

Boban Zemun

Citat: Dutchman poslato 17 Maj, 2012, 01:09
a di da dodjem da se dogovorimo ... i kad


Ja ustajem ovako ranao oko 05:00 i krecem sa radom oko 06:00 pa sve do 22:00 ,radionica je u Zemunu na novosadskom auto put kod Mancetovog mosta.