Glavni meni

Sedista Boban

Započeo Boban Zemun, 03 Novembar, 2010, 16:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dentas

Citat: Boban Zemun poslato 29 Mart, 2011, 08:00
Zanimljivo sediste  8) 8)

Nije sto je moje, ali ovo belo sediste je VRH [thumb_up].

Danas isprobano na malo vecoj kilometrazi (oko 350km), vrlo udobno.

Hvala za majstor Bobana [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

YOman

Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

Flojd

I ja zavr¹io kod Bobana...Nema potrebe za mnogo prièe, slike æe sve da ka¾u.  [clapp]

Evo kako je sedi¹te izgledalo ranije:





Na prvi pogled sve OK, meðutim...Majstor kod koga sam radio ovo sedi¹te napravio je suvi¹e tanak sloj sunðera. Osim ¹to mi je primetno spustio polo¾aj sedenja, ¹tednja na sunðeru uèinila je da osetim svaku rupicu i neravninu na sopstvenoj bulji. Stvarno vi¹e nije i¹lo tako.

Zato na scenu stupa Boban. Odraðeno je ba¹ sve po dogovoru. Ideja je bila da sedi¹e vratim u originalan oblik i da ga podignem. Grehota je na ovakvim motorima ne¹to fantazirati, poenta je u originalnosti. Tra¾io sam najtvrði sunðer i dao mu formu po kojoj æe da radi. Sedi¹te je prekriveno kvalitetnom zift-crnom eko-ko¾om koja je sa unutra¹nje strane impregnirana sprejom tako da, provereno, ne propu¹ta vodu. Osim toga, Boban je kompletno sredio i lim na koji se montira sunðer. Ba¹ ga je naèela korozija a i ¹rafovi su bili zabagreli. Sve je to oèi¹æeno, sreðeno, ¹rafovi promenjeni.

Evo kako to sada izgleda:

















Udoban je do bola, a i suvozaèice cvrkuæu. Sve pohvale i preporuke za Bobanovu radionicu.

Sledeæa operacija na Kawi je detaljno ma¹insko poliranje i hromiranje gde je to potrebno. Biæete obave¹teni u odgovarajuæoj temi. Ajde æao! 

YOman

Majstor Boban ti "kupio" novi motor...  :o
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

feelgod

Da li je neko radio sediste za TDM 850 (3VD) voleo bi da vidim posto planiram na zimu da ga radim.

POZZZZZZZZZZZZZ

Boban Zemun


MILJAN

Ajde Bobane vræi' se iz toga Priza pa da radi¹ jedno sedi¹te za Stroma :)
Cave ab homine unius libri

Boban Zemun

Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2011, 00:45
Ajde Bobane vræi' se iz toga Priza pa da radi¹ jedno sedi¹te za Stroma :)

Nigde ja brate nisam bio celo leto radim,uradio sam brdo sedista i trenutno imam na cekanju oko petnaestak sedista. Sada sam sebi dao odmor od dve nedelje i od ponedeljka  na posao.

feelgod

Citat: Boban Zemun poslato 08 Septembar, 2011, 00:38
Nesto ovako
au brate zaljubio sam se mislim da je to to!!!!
samo ja nisam bas visok i TDM mi je ovako knap koliko je vise ovo sediste od vabrickog
kolika je cena takvog sedista radio bi ga kao sto rekoh tokom zime, moze i PP

MILJAN

Citat: Boban Zemun poslato 08 Septembar, 2011, 08:58
Citat: MILJAN poslato 08 Septembar, 2011, 00:45
Ajde Bobane vræi' se iz toga Priza pa da radi¹ jedno sedi¹te za Stroma :)

Nigde ja brate nisam bio celo leto radim,uradio sam brdo sedista i trenutno imam na cekanju oko petnaestak sedista. Sada sam sebi dao odmor od dve nedelje i od ponedeljka  na posao.
Pusti mi poruku na pm kada da ti po¹aljem sedi¹te i na koju adresu... Tj. kada bude¹ slobodan...
Cave ab homine unius libri

Tamanitu


feelgod


YOman

Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Boban Zemun


Boban Zemun


AndreyRR

Bolesno fenomenalno ludacki dobro,svaka cast majstorcino. [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

Raja

Ovo je isto perfektan bobanov rad,pritisak je bio vrlo veliki da se ovo napravi i uspeo je do OO.Mislim na rezervoar,ovo nije farbano nego je fina koza

mareskin


Recimo da ¾elim da saèuvam postojeæe sedi¹te u originalnom stanju.
Da li je moguæe napraviti i onu plastiènu osnovu tj. uraditi kompletno novo sedi¹te?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Milomir27