Glavni meni

zzr600 94god agregat/potrebni delovi

Započeo ruback, 10 Avgust, 2011, 19:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ruback

kao sto u naslovu vidite potrebni su mi delovi agregata za zzr600 model 94god naime treba mi lager radilice ili kako mi je majstor rekao lager klipnjace od cetri lagera meni je jedan vrisnuo rasturio se u komade i sad mi je  tesko da pronadjem drugi lager  pa me interesuje ima li neko taj lager na prodaju i moze li sa nekog drugog motora da odgovara. evo i mog broja pa ako neko ima resenje neka javi 0616855722

ЯЭВОЛУТИОН

Ja ne znam gde si nasao tog majstora.....ali ne ide to tako. Lezajevi na motorciklima se ne rade us pecijalama vec po bojama a razlike su u stotima. Boja lezaja zavisi od precnika radilice i unutrasnjeg precnika klipnjace ....radilica se ne obradjuje...
Dakle izmeriti i proveriti radilicu na ovalnost...preoveriti klipnjacu na ovalnost i premeriti je....pronaci koji lezaj ide kako bi toleracija izmedju radilice i lezaja bila kako treba.....u slucaju da je bilo sta od toga lose i van fabrickih mera sledi budzanisanje.....dakle salji radilicu i klipnjacu kod nekog da ti napravi lezaj i obradi klipnjacu i radilicu...imas par opcija i par majstora koji to rade...rezultat je onako..kako kada...ko ne divlja moze da potraja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ruback

mislim da si u pravu sto se tice obrade  radilice i klipnjace ali  nasao sam u medjuvremenu  lager ali bilo bi dobro kad  bi me uputio kod nekog ko radi te obrade ako ovo sto smo sklopili ne bude valjalo

djolevidak

Bez obrade radilice neces uraditi nista...a i vidi dali ti je lezaj za tu klipnjacu posto ima razlicitiz dimenzija klipnjaca msm da se oznacava slovima... i

Havarisan

imam ja nekih delova, ako bude trebalo.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: ruback poslato 13 Avgust, 2011, 22:49
mislim da si u pravu sto se tice obrade  radilice i klipnjace ali  nasao sam u medjuvremenu  lager ali bilo bi dobro kad  bi me uputio kod nekog ko radi te obrade ako ovo sto smo sklopili ne bude valjalo
nije u pitanju tvoje misljenje...vec je tako kako jeste...nema obrade radilice i lezajevi se pasuju u odnosu radilica/klipnjaca po bojama. Kada to ponovo prozveci, ponovo ces otvarati motor, ponovo ces menjati ulje i filter, i ponovo ces raditi ono sto si trebao da uradis u startu....opcije su ti ili Sale iz Trstenika ili Sale i Bele crkve po zelji..ima ih ojs par koji to rade sa vecim ili manjim uspehom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ruback

Citat: Havarisan poslato 14 Avgust, 2011, 01:46
imam ja nekih delova, ako bude trebalo.
vec smo se  ti i ja culii telefonom imam tvoj broj pozvacu te ovih dana  nego ti  bese  nemas radilicu ?

Havarisan

nemam radilicu, ustvari imam nekoliko neispravnih.

ЯЭВОЛУТИОН

pa sto cuvas neispravne.....ma sta ti ja kenjam imam i ja nekoliko gde je otislo "samo" jedno koleno...nesto mislim mozda nekom crkne cela pa je onda i ova sa SAMO jednim crknutim kolenom odlicna....kakve budaletine...i onda se cudim kad ne mogu da nadjem nesto po garazi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

djolevidak

prodajte u staro gvozdje teske su poprilicno :D ili zavarite kolena koja su dobra i dobijete celu radojku ahahhhah :D