Glavni meni

Tema za muziku.

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:47

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ranko


! No longer available

ФАМИЛИЈА НАЈМИЛИЈА!

kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

mkt


UFF


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

eclipse4


durmitor2000


mkt


TEEfqd


mkt


Radanovic


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

ranko

Citat: mkt poslato 22 Februar, 2016, 03:37
! No longer available

mketa kakav reminessss brachala .... fala bro !

dal' mi verujes da imam negde u nekom negde steku, koji btw ni ne znam gde je sada, oridjinal kazetu sa sve omotom od kusur strana... steknuta odma do oridjinal double kazete all eyes on me ...

ako je nadjem za vikend turam pikcurz da se falim

perlx


mkt

#4335
Citat: ranko poslato 24 Februar, 2016, 01:03
Citat: mkt poslato 22 Februar, 2016, 03:37
! No longer available

mketa kakav reminessss brachala .... fala bro !

dal' mi verujes da imam negde u nekom negde steku, koji btw ni ne znam gde je sada, oridjinal kazetu sa sve omotom od kusur strana... steknuta odma do oridjinal double kazete all eyes on me ...

ako je nadjem za vikend turam pikcurz da se falim
i ja isto cuvam original kasetu
secam se da sam je nasao ispred skc-a dok su postojali kasetasi
bio sam presrecan kad sam je uzeo
to ce ostati kod mene dok sam ziv, jos furam neke kasete sto sam nasnimavao sa radia iz radio emisisje sa radija politike, mislim da se emisija zvala `geto` kad je vodio Aleksandar mc best :) isla je cetvrtkom valjda
all eyes on me mi je prva kaeta koju sam kupio heheheh sledeci je ice t i eazy e

mkt


ranko

Citat: mkt poslato 24 Februar, 2016, 02:23
Citat: ranko poslato 24 Februar, 2016, 01:03
Citat: mkt poslato 22 Februar, 2016, 03:37
! No longer available

mketa kakav reminessss brachala .... fala bro !

dal' mi verujes da imam negde u nekom negde steku, koji btw ni ne znam gde je sada, oridjinal kazetu sa sve omotom od kusur strana... steknuta odma do oridjinal double kazete all eyes on me ...

ako je nadjem za vikend turam pikcurz da se falim
i ja isto cuvam original kasetu
secam se da sam je nasao ispred skc-a dok su postojali kasetasi
bio sam presrecan kad sam je uzeo
to ce ostati kod mene dok sam ziv, jos furam neke kasete sto sam nasnimavao sa radia iz radio emisisje sa radija politike, mislim da se emisija zvala `geto` kad je vodio Aleksandar mc best :) isla je cetvrtkom valjda
all eyes on me mi je prva kaeta koju sam kupio heheheh sledeci je ice t i eazy e


hahhah pa ja se bre secam i tezge ispred skca gde sam pazario... uzo i bone thugs i wu tang i ako se secas tad je popaj izdo' knjigu ali ako se ne varam stampao je u 500 komata i naravno ispusinela prodalo se odma...

inace geto je bila do jaja emisija ... ustvari jedina... ko bi reko da ce posle toliko godina Dzikic da prenosi MotoGP... btw secam se kad su neki u emisiji prozivali ( ne secam se grupe ) onog Minimaxovog sina... smejurija, ovaj zvao pretio... Dzikic ga smirivao, cudno vreme bilo, mogao je tada mnogo, cale bio sa svima na prs u bulju... cudno vreme al' lepo... bilo zajebano u skoli sve dizelasi, uvlacio se koznjak u kappu, a meni na glavi u sred juna public enemy zimska kapa... opet kod skca skineri jos gora opcija...

secam se doso burazer s Kosova, jbg od muzike cuo samo ono sto se svira na svadbama i po neka kaseta Sekija Turkovica i Semse sto nije sazvakao kasetas, ulazi kod mene u sobu, gleda na zidovima Cube/T, 2 Pac, Guru i pita : Sto si okacio ovi Ciganji :) oplako sam :)

mkt

#4338
 [rofl] [rofl] [rofl]
da da to su ta vremena .....    ! No longer available

a i danas teramo po starom  [thumb_up]
! No longer available

perlx