Glavni meni

Tema za muziku.

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:47

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

pa ne bas toliko jbga najgore je kad zabodem cert tipa ovo gore u malom klubu gde ti prokrvare usi od buke


mkt

ovo slusam dok pokusavam da zaspim, tako sto mi se izjednaci ton i onda ne cujem to uzasno zujanje
Meditation Deep Relaxation Music with 4.9Hz Binaural Brainwaves, Yoga Music, Spa Music ☯010

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Plazma Keks

Citat: mkt poslato 02 Jun, 2014, 15:27
ovo slusam dok pokusavam da zaspim, tako sto mi se izjednaci ton i onda ne cujem to uzasno zujanje
Meditation Deep Relaxation Music with 4.9Hz Binaural Brainwaves, Yoga Music, Spa Music ☯010
i tako do kraja zivota... uh, navici ces

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

zVuk

Citat: mkt poslato 02 Jun, 2014, 14:24
ma imam tinitus pa mi je lekar preporucio da ne idem na mesta koja su bucna i sl.
verovatno cu sa tim morati da zivim d kraja zivota pa mora da pazim da mi se ne pojacava

dobrodosao u klub...:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt

jbte mislio sam da sam jedini
kako se boris sa tim, ja pucam polako  :'(

zVuk

.....ne borim se......ono zuji konstantno vec 3-4 godine i verovatno ce tako biti do kraja zivota.....ono sto mi je lekar rekao je da je neizlecivo i jedino sto je mogao da mi prepise su lekovi za smirenje u slucaju da zbog zujanja ne mogu da spavam nocu, ali sam ja to odbio, jer nemam problem sa spavanjem.....

inace tinitus je cesta bolest nas hardkorpankhejvimetalrok muzikanata....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt

mene jebe kicma nesto u vratnom delu pa se nadam da je od toga, mada sve vise gubim nadu da ce prestati
zadnji put na Slejeru sam bio pored zvucnika dole gde sam fotkao i nije mi bilo dobro koliko je gruvalo, jbga

zVuk

od sada, tvoja torbica za objektive mora sadrzati cepove za usi...:P
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt

kasno sam se setio

Zvonèica

And you're twisting what I say all that saying you were scared
It doesnt matter anymore 'cos I'm not there


Dido - End of Night
Hold your head high and your middle finger higher

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Radanovic


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

BOKYBOY


Kostić


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić


BOKYBOY