Glavni meni

Tema za muziku.

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:47

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

eclipse4

Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2013, 16:25
https://www.youtube.com/watch?v=ziDAIpWzlfA&feature=youtube_gdata_player

i posle im kriv djavo kad ih ferariji,kucici,macici i papagaji ubijaju po kucama ;)

pogle mu samo podocnjake,vidi se da je psihicki vec otiso u kujac ;)

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

WOLVERINE

Citat: zVuk poslato 04 Decembar, 2013, 17:37
Citat: WOLVERINE poslato 04 Decembar, 2013, 00:53
"Feel Good Inc" - Gorillaz Live Looped Cover - Josie Charlwood - BOSS RC-30

kakva carica......trujem se ceo dan....:D


Ozbiljan muzicar..... kad malo bolje pretrazis videces da ih ima puno.... nazalost treba im youtube da postanu popularni.....








zVuk

dobro je da postoji youtube.....ko zna koliko talenata je propalo pre interneta jer nije imalo sansu da prikaze svoj rad.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF



Joker

#3267
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4


zVuk

.....kresti.....onaj skorpions je otpevala carski, ali ovde pokusava da kopira kobejnovu boju glasa, i zvuci krestavo.......takav hrapavi glas se dobija godinama konzumiranja raznih droga i alkohola.....samo da je pevala svojim glasom, bilo bi mnogo bolje......a i na refrenu joj nestaje daha......po meni ovo je bas lose....postoji gomila tinejdzerskih bendova koji ovu pesmu izvode neuporedivo bolje....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: zVuk poslato 08 Decembar, 2013, 06:56
.....kresti.....onaj skorpions je otpevala carski, ali ovde pokusava da kopira kobejnovu boju glasa, i zvuci krestavo.......takav hrapavi glas se dobija godinama konzumiranja raznih droga i alkohola.....samo da je pevala svojim glasom, bilo bi mnogo bolje......a i na refrenu joj nestaje daha......po meni ovo je bas lose....postoji gomila tinejdzerskih bendova koji ovu pesmu izvode neuporedivo bolje....

[thumb_up]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

mene odusevljava kao pojava iako kresti ;)

mkt


Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Joker

Citat: zVuk poslato 08 Decembar, 2013, 06:56
.....kresti.....onaj skorpions je otpevala carski, ali ovde pokusava da kopira kobejnovu boju glasa, i zvuci krestavo.......takav hrapavi glas se dobija godinama konzumiranja raznih droga i alkohola.....samo da je pevala svojim glasom, bilo bi mnogo bolje......a i na refrenu joj nestaje daha......po meni ovo je bas lose....postoji gomila tinejdzerskih bendova koji ovu pesmu izvode neuporedivo bolje....

Peruvian Kurt Cobain Live 2012 /No Hologram/ Kurt Cobain Vivo en Perú 2012

@Zvoncica..  [clapp] [thumb_up]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt


mkt


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

zmiya

Noæas ne¹to razmi¹ljam koliko ima starih dobrih pesama iz SFRJ koje nikad nisam èuo do sad,ljudi ni album nemaju..®iveo youtube..

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!