Glavni meni

Yamaha XT660X Supermoto

Započeo mkt, 31 Jul, 2011, 21:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

Posto svi vrlo dobro znate da mi od Bogoslovije do Vuka treba 45 min (  [zev] TRAFIKOM  [zev] ) ja sam resio da se manem corava posla i pazarim motor iz naslova yamahy xtx supermoto
Ako je neko vozio ovakav motor mogao bi i da baci neki komentar o tome koje su mu mane i prednosti  [thumb_up] kakva mu je potrosnja,upravljivost, servis i sl
90 % voznje ce mi biti po gradu i eventualno do 100 150km van beogrda
pa eto ako moze neko da napise nesto vise o njemu bio bih mu vrlo zahvalan
hvala  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]


UFF

U poredjenju sa pravim SM motorima ona je previse teska i slaba ali u poredjenju sa tvojom trafikom vozices je ko biciklu

potrosnja 5 litara, dobre kocnice i premekano ogibljenje za moj ukus

ako ti ne treba jace (ili ne znas za bolje) onda je ona odlican izbor za grad :)

BANE BROTHERHOOD

NE ZNA DECHKO BOLJEEEE BRE MARE BRATE ..... ;D ;D ;DU PROBLEMU JE SKROZ... [facepalm] KAZEM JA LEPO DA IMA PROBLEM SA  DAVANJEM GASA  [rofl] [rofl] [rofl]

MOZDA IPAK DA MU PREPORUCHIMO ...HAYABUSU  I TO TUUUUURBOOOOOOO [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt

Citat: UFF poslato 31 Jul, 2011, 21:39
ali u poredjenju sa tvojom trafikom vozices je ko biciklu
[klanjam_se]
hvala puno

pit

Citat: mkt poslato 31 Jul, 2011, 21:26
Posto svi vrlo dobro znate da mi od Bogoslovije do Vuka treba 45 min (  [zev] TRAFIKOM  [zev] ) ja sam resio da se manem corava posla i pazarim motor iz naslova yamahy xtx supermoto
Ako je neko vozio ovakav motor mogao bi i da baci neki komentar o tome koje su mu mane i prednosti  [thumb_up] kakva mu je potrosnja,upravljivost, servis i sl
90 % voznje ce mi biti po gradu i eventualno do 100 150km van beogrda
pa eto ako moze neko da napise nesto vise o njemu bio bih mu vrlo zahvalan
hvala  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]



   Pre svega POUZDAN motor koji ti nece praviti probleme u voznji .Odrzavanje je smesna stavka kod nje.Ne kavari se bez razloga,tj moz joj j...s kevu i nista joj ne mozes.Performanse s obzirom na tezinu i nisu lose.
       Recimo u poredjenju sa KTM ....na stazi nema sta da trazi s njim ali u svakodnevnoj voznji i na putovanju KTM joj ne moze prici....e pa ti sad ako nemas trkacke ambicije i motor ima da ti sluzi za to sto si naveo bolji izbor nisi mogao da napravis .
   

mkt


mkt

jurio bih neko 2006 god
nasao sam po oglasima xtx 2006 sa predjenih 26 000 za nekih 3500 e

BANE BROTHERHOOD

NE NE SINKO   [nono] [nono] [nono] TO TI NIKADA NECE POSTATI AVION   ;D .....TA SPRAVA NIKADA NECE POLETETIIIIII  [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt


Boki

Samo mi reci kako nisi pomislio na husu sm 610 a imas kes???

Laksi je dostaaaa

Taraba

Husky je kao i KTM 640 neudoban motor.
Ogibljenje je pode¹eno za obaranje i divljanje po krvinama i gradu.

Yamaha je SM filozofiji pri¹la sa druge strane - da bude bulletproof, udobno i mekano.
To mu doðe kao turistièki SM.
Te¾ak i mekan motor... supermoto afrika :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

easy



sve zavisi od vozaca
KUPUJ BRE TO SRANJE

Taraba

@Easy: Niko nije rekao da ne mo¾e da skrene u krivinu, ali onaj Duke II iza æe da bude zabavniji i bolji u istim. :P
XTX æe zato biti bolji da sedne¹ i odveze¹ 500km u komadu, dok æe vozaè duke-a da se ukoèi.

Sve ima svoje, samo zavisi od zahteva vozaèa.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Slazem se i sa easy-em i sa tarabom ali moram da vas pitam zasto bi neko zeleo da vozi 500km u komadu na bilo kom jednocilidrasu?

Razumem samo ako nema drugi ali o tome je trebao da misli kad je kupovao motor zar ne?

easy

bogami ortak na xtx se luuuuuuudo zabavljao, a tu je bilo jos 2 KTM-a. nisu bili ni blizu ovoga


@ UFF
ako moze zasto da ne odvoza?

UFF

zato sto to nije putni motor

a shoe je sa xtx-om verovatno odrao kiselog u pozadini na duke II i jos nekog ko ne vozi to kako treba
Da je drugi vozac na ktm-u bio nikola yamaha nikako ne bi bila ispred njega

[attachment deleted by admin]

Taraba

Zamisli kako bi se tek zabavljao da vozi KTM-a :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

cxoe

njaaa... ja mojom zadovoljan evo treca godina :)

opruge su sranje, aftermarket progresiv su oko 100e, kad sam ih promenio kao da sam progledao :) zamenio filtere i izduve prodisao :)
smrsao je malo skidanejm originalnih izduva, al ne previse :( jedino ta kilaza jebe... i tu ne mozes previse da uradis...

XTX nije naj nadrkaniji supermoto sa kojim ces da budes najveci baja car na stazi i da budesh shampin boy racer al je pouzdan i kvalitetan motor koji jednsotavno radi :) za 3 godine imao sam samo 2 kvara, odlemila mi se zica dugmeta za startovanje :) sumnjam da sam je ja iskidao i razjebo mi se prednji disk ali su to sanirali u okviru garancije...

kocnice koce, ali su mogle da budu malo bolje posto je tezak motor...

cxoe

@UFF

isto tako bih naglasio da je nikola vozeci moju jamahu prestigoa SM 690 za ceo krug :)
i dalje mislis da je do motora ? :)