Glavni meni

Kawasaki ZX 9 R 2000

Započeo Toma RR, 31 Jul, 2011, 17:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Toma RR

Da li je vozio neko ? Zanimaju me iskustva sa tim motorom .... Hvala unapred  :)

UFF

Isto kao i duchinni kaciga :D

Taraba

Citat: UFF poslato 31 Jul, 2011, 17:59
Isto kao i duchinni kaciga :D

[rofl][rofl][rofl][rofl]

Ti æe¹ sad da prati¹ èoveka po forumu i na svako pitanje da mu ka¾e¹ "Duchinni kaciga"
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Toma RR

Citat: Taraba poslato 31 Jul, 2011, 18:01
Citat: UFF poslato 31 Jul, 2011, 17:59
Isto kao i duchinni kaciga :D

[rofl][rofl][rofl][rofl]

Ti æe¹ sad da prati¹ èoveka po forumu i na svako pitanje da mu ka¾e¹ "Duchinni kaciga"
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Duchinni cim sam stavio u ruku shvatio sam da to nije kaciga vec obicno  [govance] .  Kawu sam vozio nekih 30etak kilometara i motor mi se jako svideo po voznim karakteristikama... Zanima me samo kakva su iskustva sa tim agregatom posto je to ipak Kawa  :D Ova 9etka  koju ocu da kupim je jako dobro ocuvana i od poznatog coveka bi je uzeo...

ЯЭВОЛУТИОН

Od svih devetki, najlaksa za voznju...bez nekih vecih problema u agregatu....velik motor....mada je daleko iza R/ova te generacije i dalje je odlican...nesto izmedju putnog i sportskog motora...Ja licno je volim...
p.s.
Poneka se cuje sitno u glavi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Toma RR

Citat: revolution poslato 31 Jul, 2011, 21:59
Od svih devetki, najlaksa za voznju...bez nekih vecih problema u agregatu....velik motor....mada je daleko iza R/ova te generacije i dalje je odlican...nesto izmedju putnog i sportskog motora...Ja licno je volim...
p.s.
Poneka se cuje sitno u glavi
Revolution hvala puno :)

Toma RR

Kupio 9 etku pre nedelju ipo dana :) do sada presao sa njom 400 km i prezadovoljan sam motorom   :D  jako lagan i upravljiv za voznju , veliki obrtni moment , glomazan motor sto i odgovara mojim gabaritima, jedina zamerka su joj kocnice koje po meni nisu bas dorasle nekom zescem divljanju .... 

Evo i slicica moje nove ljubavi :)  [srce] [srce] [srce]

Uploaded with ImageShack.us 

prpa_zr

ma gde si ti pazario tu 9-ku? motor mi je jako poznat.. da nije od izvesnog kamiond¾ije iz okoline Zrenjanina?

Toma RR

Citat: prpa_zr poslato 17 Avgust, 2011, 16:17
ma gde si ti pazario tu 9-ku? motor mi je jako poznat.. da nije od izvesnog kamiond¾ije iz okoline Zrenjanina?
.   .  . .     .   .     .  upravo tako. . .  motor jeste od izvesnog kamiondzije iz Lukiceva  Bogu hvala :)

prpa_zr

tako sam i mislio :D

Èuperkova 9-ka je jedna od najboljih koje sam video.. dobro si pazario .. u zdravlju da ga voza¹ (ili sin.. ako se ne varam)

[cheers]


^SuPeR_MiNt^

Cestitam !!! DA ga vozis cetri , pet godina pa da kupis novi :) (Usled viska kapitala ) :D

Toma RR

Citat: prpa_zr poslato 21 Avgust, 2011, 22:00
tako sam i mislio :D

Èuperkova 9-ka je jedna od najboljih koje sam video.. dobro si pazario .. u zdravlju da ga voza¹ (ili sin.. ako se ne varam)

[cheers]


Hvala puno  :) stvarno je motor ko iz radnje da je izasao... Vozamo ga cale i ja zajedno  :D
Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 05 Oktobar, 2011, 17:17
Cestitam !!! DA ga vozis cetri , pet godina pa da kupis novi :) (Usled viska kapitala ) :D
Hvala hvala :) Ja se nadam da ce za 4-5 godina biti viska kapitala, jer sada ima samo manjka  :(

chengelle

                     U globalu dobar motor, agregat extra,ide odlicno..a kako i nebi sa agregatom od 145 konja.
           Kocnice su ok,ali je problem u prednjoj viljusci..,nije mi jasno zasto nije USD,vec obicni stapovi ko na MZ-u.
                        Veliki problem  mi je bio i polozaj sedenja,nekako nije uskladjeno- nogostopi,sediste i rucice,
Posle nekog relativno duzeg puta (100-150km) mora se covek zaustaviti i malo odmoriti,a i bulja boli zbog izuzetno tvrdog sedista.
                   Mislim motor je ok,ali je nisam bio nesto ekstremno zadovoljan sa njim,ali to je samo moje misljenje
                                                                [hello]

[attachment deleted by admin]
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!