Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole


joka

 Ja kad ukljuèim navigaciju, stalno mi govori, prekoraèili ste brzinu!    [neampojma]

Glava Dole

Ti vozi po propisu i ona ce da cuti hhahah :P

Sad ozbiljno, to i mene mnogo nervira, gasim totalno ton i glasovno navodjenje zbog tog sranja... jedan kmh preko i odma upozorenje, da poludis...

stilgar

pa valjda ima u podesavanjima da se iskljuci opcija upozorenja na prekoracenje brzine. Na here maps ima.

Darko

Kako mozes da koristis here maps ?! Totalno je konfuzna , i sa ruznim interfejsom

Glava Dole

Ima, al ja to nikad nisam ni cackao nego cekam da mi dodje da je izbacim kroz prozor pa onda ugasim skroz ton i teraj dalje [rofl]

stilgar

Citat: Darko poslato 14 Februar, 2017, 10:47
Kako mozes da koristis here maps ?! Totalno je konfuzna , i sa ruznim interfejsom
dok sam nosio windows phonw bila je jedina koja radi kako treba na tom fonu, naviko sam se, kad sam iso u Brno na trke dovela me do hotela u Brnu bez greske, a sad je nesto i ne koristim al ako zatreba tu je

UFF

google maps dolazi sa androidom i zabole me kita da se drkam sa instaliranjem i krekovanjem bilo cega drugog, da jurim rezoluciju za igo pa da skidam nove mape poi-e i terraine
jel radi ova sto je imam za dz i sto ne treba da se krekuje?
radi
pa sta ce mi druga onda? :D

Hurricane

...zato ¹to na primer nema gps merenje brzine, zbog èega smo se i dotakli navigacija

ok?


prati radnju fabule  :P

Glava Dole

Opaaa fabula, profesore mogu ja do WC-a?  ;D [rofl]

Hurricane


aæimo


con3

Citat: Darko poslato 14 Februar, 2017, 01:04
Ma sat laze , to je jasno ... laze na svakom autu . Al ne verujem da bas laze za 25,30 km/h...

Svakako me buni kako podatak u specifikaciji o max brzini od 192 ?!? Odakle im to?

Jedino ako laze nekako proporcionalno povecanju brzine , npr do 80-100 laze za 10,15 , pa kako se brzina povecava povecava se i razlika , al ne verujem da je ta prica
To je najveca maksimalna brzina za koju garantuju da se motor nece ostetiti :)

Icemilutin

Na Zastavi 10 cajger laze u odnosu na Here maps tacno 5%. Na 60kmh na cajgeru, here kaze 57kmh. Na 120kmh je 114kmh...
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Biker-Boy

Moja mini ergela, Suzana GSXR, Bembara S1000RR, Dukati 1098s tricolore, a skroz levo, spaljeni klipovi iz moja prva dva motora, Tomos automatic 3m, i MZ 150es :)

I feel the need..... the need for speed !!!

ninja66

Posto trenutno nema kros motor, sin me nagovori da vozi TTR-a na stazi. I vozio ga kao kros motor. :(
Otpala sajla dekompresora, stopaljka, pokrivio se nosac tablice i tablica od skokova , nosac auspuha...Srecom puce guma dok ga nije skroz sabio. :)


mkt


perlx


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

monsterbnt

Navalila da se slika pa ja reko ajd da joj ucinim...

Smrt SVIMA!!!!