Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djeneral

Citat: Biker-Boy poslato 08 Februar, 2017, 02:13
Djenerale, gde je ovo?

Lago di Garda, Italija

Prelepo, prelepo, preeelepo mesto  i prelepa uspomena :)

makinjo

Citat: VR 46 poslato 08 Februar, 2017, 21:50
Citat: mali_zmaj poslato 08 Februar, 2017, 17:10
VR jel to Gorski Kotar??
Мост на Тари,сликано на паркингу неког ресторана где је одлична телећа чорба.  ;D
Jel to ovaj  ;) ?


Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Darko

Slabo vuce nesto ovaj JTD :)

I to sa tempomatom ..




viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick

Ako toliko vozis opusteno sa tempomatom, sta radis kad poludis ?  [rofl]

Darko


sremac

klocne ili nizbrdica ili èip,  maksimalna brzina po fabrici 195

budala na leru, mudonja u kontra smeru

Nadalina

Dzukela u podznaku

Hohštapler

kad smo kod fiat stila,
sad na druzenju pokloni meni Darko radno odelce, ganc novo,
ja da ga ne zaboravim aj odma da ga metnem u gepek.
pridjem autu, sivi fiat stilo, gurnem kljuc, okrenem - nista.
molim?!
ja opet i opet nula bodova. ja opet, ma nista!
a jebem mu mamu sad je nasla brava da mi crkne kad sam u BGu i to nisam ni u BG, u sred noci...
Ja dok tu pizdaram (ovo se naravno sve dogadja u par sekundi) skontam krajickom oka - alu felne!
Otkud one?!?
U glavi glasiæ piskavim glasom:
ALO MAGARAC NIJE TVOJ AUTO!!!

tako da, ivan1516372, ako ti crkne brava, ne vredi da ti donosim kljuc, kod tebe moj ne radi, probo sam. ;-)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Aha bavi¹ se i obijanjem auta, nemoj sad da se pravda¹  :P

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Darko

Citat: sremac poslato 13 Februar, 2017, 03:05
klocne ili nizbrdica ili èip,  maksimalna brzina po fabrici 195

Da da , ja sam bas klinac , pa cu da se bavim time...
Niti klocne , niti nizbrdica , a ni cip ( bar ne da ja znam )

Bas sam i ja gledao posle na netu specifikacije i video cak podatak o max speed od - 192 km/h..

Tako sam skontao da tu nesto ne stima , jer i pre sam ponekad sa njim na auto putu doguram do 200 i spustim , a i podatak na netu je fiat stilo 1.9 jtd , 2001 - 2007 , max speed 192 , i to je to.. a imas 1.9 od 70kw , imas 1.9 od 85 kw , imas 1.9 abarth , karavan , 3v ,5v ...i sta , svi idu isto ?!
Pribtom na obicnim stilima brzinomer je do 220 , moj je dynamic ( mada , opet nejasno , to je samo najvisi paket opreme ) cajger je do 250 .. to nije bez veze sigurno

Na kraj krajeva - ma koga boli paja koliko ide , sprdacina...

Prekjuce kad sam zamenio gume i kad sam skontao sa kakvom sam gumom isao ovoliko , oblio me hladan znoj ...

UFF

promenio si profil guma, stavio si vise i sad ti laze da ides brze a i da prelazis vise, skocice ti i potrsonja navodno a primetices kad prvi put budes sipao pun ako si resetovao trip prosli put

Darko

Ma ne bre , nisa nisam menjao .. oduvek su bile 195/65 - 15

joka


Nadalina

Citat: joka poslato 13 Februar, 2017, 17:37
             Nama bli¾e, nego Tebi, a tako daleko    [cheers]

Haha - tacno tako! Ja sam bila odusevljena kad sam cula da je samo 2 sata i 50 min Moskva-Beograd!
I, zaista, ko ima prilike i vremena da ode i vidi - trebalo bi jer je Moskva zaista preeeelepa!

Pozdrav za tebe!  [cheers] [cheers] [cheers]
Dzukela u podznaku

joka


sremac

Citat: Darko poslato 12 Februar, 2017, 20:55
Slabo vuce nesto ovaj JTD :)

I to sa tempomatom ..





ima jedan golobradi klinac je okaèio tu sliku na FIAT STILO SRBIJA grupa na fbu pre dva tri dana :)  generalno ne mora¹ meni prièati upoznat sam s moæima famoznog JTDa  meni je taj motor promenio sliku o dizelima ko sporim lenjim i dosadnim autima, ume da iznenadi poprilièno kada povuèe, a tek MJET u onim oko 2005 zamisli ¹ta radi 140 konja u stilu, koji sasvim lepo ide i s 115.

na konto prièe o satovima, SVI lazu samo je pitanje koliko, mislim da ih fabrièki pode¹avaju, da la¾u odredjen procenat. ja mislim da je to, da se ne obja¹njava¹ s policajcima i radarima ako ide¹ 72 a ogranièenje 70 pa aj sad ti njima objasni da je tebi pisao 70 i da si i¹ao 70, ovako ti ide¹ u stvari 67-68, pi¹e 70 i mirna baèka.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Darko

Ma sat laze , to je jasno ... laze na svakom autu . Al ne verujem da bas laze za 25,30 km/h...

Svakako me buni kako podatak u specifikaciji o max brzini od 192 ?!? Odakle im to?

Jedino ako laze nekako proporcionalno povecanju brzine , npr do 80-100 laze za 10,15 , pa kako se brzina povecava povecava se i razlika , al ne verujem da je ta prica

Havarisan

Ja imao fiestu, na 60 lagao 12kmh a na 120 pokazivao i vise od 140.

Hohštapler

Dare, uljuèi¹ navigaciju koja mo¾e da ti poka¾e trenutnu brzinu, i onda lepo uporedi¹. moj stilo la¾e skoro 10 na 80kmh
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.