Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: Hattrick poslato 21 Januar, 2017, 18:58
Citat: UFF poslato 21 Januar, 2017, 18:45
sreca pa nemaju ogranicenje na autobanu inace ne bih mogao da vozim preko 300 pa bi se smrzao dok bi stigao

Za zavejane krivine sasvim dovoljna brzina. :)

Edit: Znaci Kole Uffov mali  :D

veliki, ne mali ;D

UFF

Citat: kosta66 poslato 21 Januar, 2017, 19:52
ni¹ta ti nisi uvezao ni pro¹le godine, ni pre ¹est sedam godina. a ovaj motor nije tvoj. nit si ga ti uvezao.  nit si vido snega pet kma, kamoli iljadu. al ako ti ne¹to znaèi, evo ja ti veerujem : )

pa vozio sam je ko sto si ti vozio 240kmh po snegu lazovu matori  ;)

monsterbnt

Sa prosecnom platom moze samo gledanje kroz izlog....

Smrt SVIMA!!!!

Kostić

Citat: UFF poslato 22 Januar, 2017, 01:04
Citat: kosta66 poslato 21 Januar, 2017, 19:52
ni¹ta ti nisi uvezao ni pro¹le godine, ni pre ¹est sedam godina. a ovaj motor nije tvoj. nit si ga ti uvezao.  nit si vido snega pet kma, kamoli iljadu. al ako ti ne¹to znaèi, evo ja ti veerujem : )

pa vozio sam je ko sto si ti vozio 240kmh po snegu lazovu matori  ;)

o budalo zelena, autoput je bio suv ko barut i beo od soli.  inaèe ima neki lik sa r1 koji je tero 240 ali sa ekserima, na jutjubu. nije nemoguæe. probaj da izaðe¹ na suv asfalt u debelom minusu, motor se pona¹a bolje nego na plus 40. eno ga i bora se okura¾io, pa se sad vozi sam, ka¾e da mu pantelija bolje le¾i nego leti. suv asfalt u debelom minusu je ko ¹mirgla, ako nema vlage i vodeni film. tako da, po njemu sa novim gumama mo¾e¹ slobodno da se vozi¹ i 300. so osu¹i taj vodeni film. èoeèe, u slanoj pustinji testiraju svetske rekorde u brzini. po èemu voze, po soli.... :-*

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick


makinjo

Jedna zimska voznjica  8)


Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

SSZGO

jos jedna zimska voznjica



sutra idem da gledam neko novo motorce, da vidim jel ima nesto bolje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

eclipse4


Hohštapler

Naleteo na par komada iz starog moba, pa se obradovao....
(da ne bude da se neko uvredi, ove su samo par od mnogih koje imam u posebnom folderu "manijaci"...)










Idemo mi u petak kuæi sa dru¾enja, i ka¾e meni brat "kako ste kul ekipa, svi su tako pozitiva i sla¾u se"...
Razmi¹ljam se, u tom skupu "stranaca" niko nije stran, ja vas odavno do¾ivljavam kao porodicu...  [cheers] [srce] :-*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

idanijel


Glava Dole

Aaaa buba, slicna onoj na kojoj sam naucio da vozim... god dana imali kad smo je uzeli... auto koji sam definitivno najvise voleo...


I jedna cisto onako, ja pivopija od malih nogu [rofl] nasla keva skoro kod dede u nekoj kutiji puno slika kad sam bio mali za koje nisam ni znao da postoje, bas se obradovao :)



Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

joka


VR 46

Twist of wrist!

mali_zmaj

jin-jang

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

VR 46

Citat: mali_zmaj poslato 08 Februar, 2017, 17:10
VR jel to Gorski Kotar??
Мост на Тари,сликано на паркингу неког ресторана где је одлична телећа чорба.  ;D
Twist of wrist!