Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

par sisa i vina iz bokalaaaa!  vi se vozite na plus 40 i u¾ivate, a ja sedim u zamrzivaèu, nebili pre¾iveo. svako ima svoje doba kad u¾iva. sad je moojee ;D

Glava Dole

... vode iz bokala ;D Brate kosta svaka, svakaaa cast... evo koliko sam mladji od tebe, ja iskreno ne bih mogao ovako bez vizira, znam kakav je osecaj kad ga samo otvoris na koji minut... ko da ti neko igle zabada u facu... kako izdrzavas jbmliga :)

EDIT: hahahahah pretece me kosta

Kostić

sinko, malo je falilo da se lepo skinem u majcu ko onomad u kuli i opièim krug, al nije imo ko da me selfuje. meni zima ne smeta, al mi vruæina smeta. vizir ti zimi ne treba do nekih 80. zimi u minusu na 240, treba i meni ;D

Kostić

inaèe, sine milo¹e, manijaèe prve kategorije, èika kosta je za bo¾iæ na - 14 bio pijan ko rus, pa se vuko sa bratom pantelijom po gradu i okolini. ispali smo na obrenovaèki, suv lep. beo, noæ, prazan i oderem panteliju, jer onaj nema muda da navije gas, a i mnogo je zimogro¾ljiv. potero sam kravicu kolko je mogla da ide. sovom kacigom. tri dana nisam video na oèi i bockale me sedam dana. a pro¹le godine sam se vraæao iz vrbasa autoputem. kanarinac neisproban, - 19. autoput suv lep. nove gume. udri smilju po fitilju. doguro sam do 240 i usro se na pomisao da mogu da naletim na nedobog smet, koji je èesta pojava u ravnici. al tad sam imao vizir, pa su mi oèi bile na mestu. ne radi takve stvari, to rade samo nei¾ivljene budale. matore. koje zabole kurac za ceo svet. svoje su pro¾iveli, pa im se jebe za zdravlje. èuvaj zdravlje, pa na leto luduj, mani se zimskih idila, sjebaæe¹ motor. oni ne vole mnogo minuse. : )

mkt


Glava Dole

Nisi u toku, vozio bi ga al nece dupali... iscurela tecna kompresija, muka na 36-7 strana kolko vec ;D Za voznju nije, ladno je za popravku i guranje po dubokom snegu i izbacivanje u zubima nazad u dvoriste ako ne upali :D

Nije meni nikad ovako inace bilo ladno, samo su mi prsti problematicni, dok sam bio ok vozio sam i na debelom minusu potpuno bez rukavica... jednom, secam se, trebalo da odnesem nesto do auto- skole i krenem ja piaggio freejem, on bio naturpijan i ja krenem bez rukavica potpuno na minusu kruznim okolnim putem da ga malo izduvam(debil)...

Kad su pocele oci da ispadaju nisam hteo da se vratim kuci nego nastavio gde sam krenuo... dao sta je trebalo i nazad kuci... kad sam stigao... brate... trazim kljuc u dzepu, ne mogu da ga dohvatim... osecaj nula... ja reko gotovo, morace da mi seku prste s obzirom kakve su boje bili... jedva nekako uspem da udjem, odma pod toplu vodu... bol neizdrziv, tako dakle ne moze ali dobro je... osecaj se znaci vraca... danima me posle boleli prsti kao da sam ih povredio... jos par puta posle radio slicne gluposti i sad mi pobele i na plus 10-15 ako sam potpuno bez rukavica... tako da jeste, cuvajte zdravlje ljudi... i reumu sam vec poceo da dobijam(a vozim i obicnim letnjim patikama i normalnoj trenerci-farmerkama i na minusima poslednjih 10god... i vec pocelo da me stize a tako mlad... ), kad sam u toplom sve ok a cak i u busu vozac recimo kaze pauza, otvori vrata, prostruji ladan vazduh... mene pocnu da tiste oba kolena paralelno... isto i kad recimo iz tople sobe izadjem napolje dok mi se malo govno ne smrzne pa se stabilizujem... sta ce biti kad budem imao 60god ako je u 20 ovako pojma nemam...

Kostić

o bo¾e... sreæa da neæe da upali. star je sinko, poèeæe da ti otkazuje na minusu, no tvoja volja. otkiæu ti jednu tajnu. kupio sam skupe rukavice, po meni veoma skupe, zimske, duboke. ne poma¾u. na 60, ladno, mrznu prsti. 80, 10,120, 140, 160, otpadaje za sve pare, ne mogu da dr¾im volan i da menjam brzine, dajem gas. na - 19 sam se vraæao iz vrbasa auto putem i posle ne¹to malo kilometara, prsti nema. sve ostalo ok, al prsti jok. stanem na pumpu izmeðu siriga i NSa da ih ugrejem, popijem kafu i razmi¹ljam. minus ujeda, vojvodina, duva vetar - najebo sam do BGa. ljudi na pumpi se ispokrðtali, ja popio esepreso i kocu i krenem kuæi. posle pet kilometara, prsti poèeli da bole, vozim 80 - 120, kontam, ¹to sporije, bolje.

e,

Kurac. netaèno.

kako bi ¹to pre stigo kuæi, re¹im da navijem gas da muka traje ¹to kraæe. 200, prsti ne bole. 220, 240, u rukavicama ko u rerni. i svatim foru. jes da me bio stra' da ne naletim na smet, al æeraj ko ga jebe. od NSa do BGa nisam spu¹to ispod 200, osim kad je bilo vozila ispred. kuæi sam stigo lepo ugrejan a trezan.

sreæa da motor neæe da ti upali. nek sam lo¹, al bar æe¹ da saèuva¹ zdravlje. konjino nedokazana : )

Glava Dole

a jbg ja vozim u original kineskim od 400din ;D

Kostić

ako ti je makar malo stalo do zdravlja, ¾deri beli luk bez leba pre vo¾nje. ¹utni jednu veæu glavicu pa se vozi. ja tako radim ceo ¾ivot. nikad nisam bolovao i i¹o kod lekara. svaki dan ga ¾derem zimi. izbija mi na oèi, u¹i, nos, ko¾u, al poma¾e. jedino æe pièke da te obilaze, al pièke i motor zimi ne mogu da se spoje, pa ti se jebe. : )

UFF

eeee kosta mlakonjo jedan vozis po ovom lepom vremenu znas kako je meni bilo prosle godine na 320kmh kad sam se sa r1 po mecavi vracao iz nemacku

http://image.prntscr.com/image/6b55050ddc1f4ae2ba41ddfad5642d4f.png

Hattrick

Meni hladno da ovo gledam, idem da pojacam radijator  :)

Kostić

e svaka ti dala mnogo pièke i poneko pivo :-*  maestro. posle ove slike, vi¹e nisi pièka : )  a de je meni nestala slika zavejane kacige od pro¹le godine?

Glava Dole

Iz nemacke po snegu? :o Ovaj jos ludji jbmti sunce...

UFF

sreca pa nemaju ogranicenje na autobanu inace ne bih mogao da vozim preko 300 pa bi se smrzao dok bi stigao

mkt


Kostić

Citat: Milos96 poslato 21 Januar, 2017, 18:44
Iz nemacke po snegu? :o Ovaj jos ludji jbmti sunce...

ne pali se ovaj motor na slici nije njegov, nit je on ikad vozio po ovakvom vremenu sa slike. al neka ga malo, nek zami¹lja da jeste : )

Hattrick

#1276
Citat: UFF poslato 21 Januar, 2017, 18:45
sreca pa nemaju ogranicenje na autobanu inace ne bih mogao da vozim preko 300 pa bi se smrzao dok bi stigao

Za zavejane krivine sasvim dovoljna brzina. :)

Edit: Znaci Kole Uffov mali  :D

UFF

to sto sam ga uvezao i odmah prodao ne znaci da nije bio moj motor
vidi se da sam ja po mojoj shoei kacigi sa zatamljenim vizirom

Kostić

ni¹ta ti nisi uvezao ni pro¹le godine, ni pre ¹est sedam godina. a ovaj motor nije tvoj. nit si ga ti uvezao.  nit si vido snega pet kma, kamoli iljadu. al ako ti ne¹to znaèi, evo ja ti veerujem : )

Kostić

nit si vido minus 5 kamoli dvocifren. ako æe da te ute¹i, samo sa kanarincem sam pre¹o 9 000 za ono vreme dok je bio kod mene. a to je bila zima. i nikad neæe¹ da zna¹, kakav je oseæaj na motoru na minus 24 ili 27, kolko be¹e onomad. nego, nestala je moja slika sa zavejanom kacigom. to mi je omiljen selfi za kurèenje, a nem drugu. aj prokopaj pa ako je naðe¹, baci vamo