Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


Glava Dole

Ovo me podseti... UFFe, jel mi cuvas privezak jos? :D

UFF

da
ali moras se pojaviti sa hladnim pivom  ;D

monsterbnt

Spustali se juce sa avalskog tornja....

Smrt SVIMA!!!!

perlx


BOKYBOY


Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Kalesin

Citat: BOKYBOY poslato 15 Maj, 2016, 16:35
...pogled sa terase na Vracar...i buduci atelje...

http://s32.postimg.org/8zgu27tyt/13220943_1724171334490037_4982130812582434575_n.jpg

Uuu kako je ovo dobro...samo da stavis skroz panorama duplo staklo i malo sredis krov...ladno onaj pravi umetnicki atelje..izdas...ako to sredis za dva meseca imam musteriju, dolazi iz Londona i malo je lud...ali pare su pare...trenutno u gradu placa oko 600eur...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

BOKYBOY

Hvala Jecko...ovo desno je trenutno tu,nije krov,tu ce sve biti ooogromna terasa sa bazenom (montaznim) najverovatnije,atelje ima oko 30-35 kvm...moze,uskoro gotovo pa pravimo posao sa strendzerom...uz proviziju naravno... ;)

Kalesin

Ako ja krenem da se ugradjujem....ima da mu izadje na nos...mada....ako bude bazence...on to uzima..a covek je u parama..dolazi 2x godisnje ostaje po 3meseca...dovodi neke "poslovne prijateljice "...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

BOKYBOY

#1050
Citat: Kalesin poslato 15 Maj, 2016, 16:50
Ako ja krenem da se ugradjujem....ima da mu izadje na nos...mada....ako bude bazence...on to uzima..a covek je u parama..dolazi 2x godisnje ostaje po 3meseca...dovodi neke "poslovne prijateljice "...

...mmmm...vec mi se dopada...pogotovo taj deo sa ''prijateljicama... [balavi] ...a bice bez zidova...za snimanje i fotografisanje dusu dalo... 8)

A zaboravih to da ti pokazem kad ste bili ti i Djole pre neki dan,ti si videla ono dole u prizemlju sto spremam za izdavanje i gore na potkrovlju sto spremam za klinca...odatle je slikano.

Kalesin

Ekstra izgleda stvarno, a ozbiljno ako Bob dodje...a to bude spremno dovodim ti ga...( malo je ekstravagantan...ali jbg...pare su pare.) inace placa u funtama...ne voli Eur...to ti je kad covek po svaku cenu zeli da bude drugaciji...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

Citat: Kalesin poslato 15 Maj, 2016, 17:00
Ekstra izgleda stvarno, a ozbiljno ako Bob dodje...a to bude spremno dovodim ti ga...( malo je ekstravagantan...ali jbg...pare su pare.) inace placa u funtama...ne voli Eur...to ti je kad covek po svaku cenu zeli da bude drugaciji...
...eh..a sta cu jbg...nekako cu se navici i na te Britanske funte...kad sam mogao na Britansko vreme...a i tu mi menjacnica u ulici... [zvizdi]

@Njanja...srce moje...na tebe sam i mislio bez da pitas.... :-*

Kostić


joka


mi¹ko_kolo


BOKYBOY

#1057
Zavrsene stepenice za Atelje na spratu...iliti ''stairways to My heaven''...blizi se zavrsetak radova...
...i pocinje sve ostalo sto dolazi posle toga...sve one Engleske funte [dancing]







Kalesin

Boki, uredi to lepo i èujemo se sa Bobom, da vidimo kad taèno dolazi.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

BOKYBOY

Citat: Kalesin poslato 05 Jun, 2016, 23:32
Boki, uredi to lepo i èujemo se sa Bobom, da vidimo kad taèno dolazi.

...gotovo za mesec-dva najvise...zavisi od sredstava tj koliko ce biti voznje i ulaganja u motor a koliko ulaganja u gajbu... ;D