Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: monsterbnt poslato 29 Avgust, 2015, 14:21
Predaj zahtev za legalizaciju. Dok je zahtev u procesu ne mogu da ti sruse nista. Inace je UZ OBALU zabranjena gradnja.... Ne znam kako je sa druge strane nasipa..... Znam samo da predsednikovom bratu ne smeju da pipnu vikendicu ioako nema nijednu dozvolu....

trenutno se ne primaju zahtevi za legalizaciju, ne mozes da predas ako se ne primaju
ja sam kao sto kazes sa druge strane nasipa i ako je moj stan legalan sto ne bi bila i moja kuca kad je na istoj udaljenosti od reke?
kad sruse sve njih onda mogu i mene, pre toga ne, mogu samo u tvorza da idem po prvi putu i zivotu i na to sam spreman

sreca pa je kod mene trenutno predlog tj nacrt novog zakona za legalizaciju u kome suzeto na 60 strana kazu da kad se zakon izglasa (a trenutno je na glasanju i izglasace ga sto pre da uzmu sve pare sto mogu dok su jos na vlasnti)
dfa onaj ko je predao i onaj ko nije predao za legalizaciju su isti
znas zasto?
zato sto su zakljucili da ljudi uopste ne zele da legalizuju vec samo zele sigurnost da ih ne ruse pa zato predaju zahtev i nikad ne legalizuju
e sad po novom 7 dana od kad se zakon usvoji svi mo isti, predali ili ne, ako nisi ti porkenuo proces legalizacije drzava ga je pokrenula za tebe :)
pa ili ces da legalizujes ili cemo da te rusimo, jbg meni to zvuci vise fer nego ono pre toga, sve sto treba je da se sprtpim dokse zakon ne izglasa a verujemd a ce to biti brzo

za one koji zele da grade ili se prosiriju: radite to odmah jer kad se izglasa tad je kasno a isti oni gradjevinski inspektori koji su dosli da vas ruse ce doci da vas legalizuju


ps. hvala svima na podrsci nadam se da mi nece zatrebati

dr32

Ja nesto cenim i ovu stariju gradnju, ne bi imao nista protiv ovakve starudije  ;D



Kakav lep dan, nisam mogao da ne ovekovecim neke trenutke.












4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

ranko

Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2015, 10:52
nema vise nista da se radi...  [policaja]

smorih se ko lemur... dodatno sto cim sam video da si poceo sa gradjom ja sam znao kada ce da dodju... nikada ne dolaze na temelju... na prvoj ploci... na drugoj ploci... na krovu... nego bas crep kad se stavlja... ili bas kad se stavio ...

ti si druknut odavno... nego su oni cekali ...

i sta sad ?

nista ... sam si rekao... samo ucrtaj u glavu da nikada neces dati da ti ruse... ali nikada ne smes da ih napadas... jedino boca plina radi radnju...ili tvoj predlog jos bolje...

i samo da znas... sad su dosli... mozda jos jednom... e tad moras da ih izjebes... i bole te patka... znaci sigurno ne ruse... price za malu decu...

cim nesto nacujes kreni proceduru... do tada... samo pici i ne razmisljaj o rusenju jer nece da biva :)

ps. skocko si je vrUnski


UFF


goranvojska


Boban_m


UFF

sad unutrasnji radovi, zakljucamo se i stemujemo ne pustamo inspekciju :D

http://www.dodaj.rs/f/2F/HB/4HeUI7Rj/21.jpg

mali_zmaj

hoæe li Laziæ da sprovede,tj. uvede struju...!?
pitam samo iz predostro¾nosti, samo!

vidim da voli da èaèka zadnje vrijeme oko struje..


volim i ja tebe Æizla,moram malo prc,prc... ebala te spaljena klije¹ta,kombinirke il ¹ta su veæ...
jin-jang

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!


Biker-Boy

Kao klinac obozavao sam avione, lozio sam se da postanem pilot, pa kad sam ga ugledao pored puta nisam mogao da odolim pa je pala slika pored nase makine iz domace radinosti "Orao J-22"


I feel the need..... the need for speed !!!

p0peye

Citat: OKi poslato 31 Avgust, 2015, 18:31
Citat: dr32 poslato 30 Avgust, 2015, 00:55




[clapp] [clapp] [thumb_up]
Vredi uramiti ovakvu!
Јел' има "спорт" верзиј са одвојеним седиштем за сувозача? ;-)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +


dr32

Citat: OKi poslato 31 Avgust, 2015, 18:31
[clapp] [clapp] [thumb_up]
Vredi uramiti ovakvu!
Hvala  [cheers] Da sam imao ikakav aparat, tek bi bilo dobrih slika. Necu zaboraviti ovo vece, vozim uz laganu uzbrdicu, krivudav put, a mesec siri od puta ceka na vrhu, prizor da se istopi covek. Eto zasto nije lose imati dobru kameru ili bar mobilni, ne moze covek uvek da vuce sve sto ima (ili nema) od tehnike sa sobom.

Citat: p0peye poslato 02 Septembar, 2015, 00:42
Јел' има "спорт" верзиј са одвојеним седиштем за сувозача? ;-)
Nema, samo ovako, a kad hocu da se glupiram stavim ovu plastiku, ionako se 95% vremena vozim sam.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

dr32

Citat: Biker-Boy poslato 31 Avgust, 2015, 21:06
Kao klinac obozavao sam avione, lozio sam se da postanem pilot, pa kad sam ga ugledao pored puta nisam mogao da odolim pa je pala slika pored nase makine iz domace radinosti "Orao J-22"



Ista prica, smrc, al kad si rodjen tamo gde piloti ne lete, onda odustanes od te price i pre nego li pocnes, i ako imas srece i para odes u sportske pilote (ako to moze da bude uteha).




Golfovi sliku kvare i ni uz nadcovecanske napore nisu se dali pomerili, da ne kvare [ljutko]

Al sam zato godinu dana  pre toga imao vise srece  :D






4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

eclipse4

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2015, 11:16
;D

http://www.dodaj.rs/f/2k/12R/2gzHyIvZ/20.jpg

uffe jedno pitanje jel se meni cini samo zbog ugla slikanja ili kao da je donji deo kuce duzi od gorenjeg....ako me razumes ako ne da obelezim?

FJCharlie


UFF

Citat: eclipse4 poslato 02 Septembar, 2015, 19:48

uffe jedno pitanje jel se meni cini samo zbog ugla slikanja ili kao da je donji deo kuce duzi od gorenjeg....ako me razumes ako ne da obelezim?

pa to je sad moderno bre  ;D

chengelle

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2015, 11:16
;D

http://www.dodaj.rs/f/2k/12R/2gzHyIvZ/20.jpg
Kucica je ko bombona  ;D samo napred, a sto se ovih pedera tice  [policaja] ko ih jebe...i meni su isto tako dolazili i hteli da ruse... ja im pomenem rodbinu i blizu i dalju.i sve po spisku..i isteram ih iz dvorista.. oni,sledeci put dosli sa policijom... ja iskuliram...koliko oni zamakli iza krivine mi  nastavimo da radimo dalje...jbg mora tako u ovoj jebenoj drzavi,gde samo lopovi i kriminalci opstaju.
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

mali_zmaj

jin-jang