Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 28 Avgust, 2015, 11:17
Èuj drago, èak sam i ja ljubomoran, hoæu kuæu u nekoj divljini, breeeeee... :o ;D

od mene dobijes 10 ari u divljini ako hoces da pravis kucu :D

Darko

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2015, 16:49
Citat: Darko poslato 28 Avgust, 2015, 11:06
Tebi ovo bas drago ... Na svakoj strani po 5 slika kuce ;)

a tebi nije bilko drago sto kupujes stan?
e zamisli sad da ga sam gradis

koliko vidim tema se zove: Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali) i nisam duplirao ni jednu sliku pa ne razumem jel tebi i bokiju moje fotke smetaju ili sta? ruzne su?




Ne bre , otkud to ? Sto bi mi smetale a i nisu ruzne...

Bez veze kazem...

Boban_m

Panorama sa mog radnog mjesta. U noci izmedju nedelje i ponedeljka stize uragan Erika. Nadam se da ce pejzaz ostati isti  ;D

http://i499.photobucket.com/albums/rr352/boban_africa/DSC_0012_zpstlnrfssb.jpg

Jefta


UFF


Hohštapler

Opa...
Do¹li po svoje... gamad.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Flavius Valerius Aurelius

Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2015, 10:52
nema vise nista da se radi...  [policaja]

Bre ufe, tol'ko li te vole komsije?

Darko

sta bi ? prijavio neko ? sta ces sad ? koje su opcije ? nije valjda da ce da ruse ovo jbt ??

UFF

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 29 Avgust, 2015, 11:03
Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2015, 10:52
nema vise nista da se radi...  [policaja]

Bre ufe, tol'ko li te vole komsije?


pa sa svima sam ok i ispomazemo se medjusobno osim sa jednom bakutom koja svima pravi probleme

Citat: Darko poslato 29 Avgust, 2015, 11:06
sta bi ? prijavio neko ? sta ces sad ? koje su opcije ? nije valjda da ce da ruse ovo jbt ??

nista, spolja sam je ionako zavrsio, sad se zakljucam i radim unutra a sto se tice rusenja nadam se da ne jer sam procitao predlog novog zakona koji je sad na glasanju i kad izadje ijednacuju se svi koji su do tad napravili objekat bez dozvole nema veze da li su predali na legalizaciju ili ne
jbg ako bas bude frka usvojicu/udomicu neku imigrantkinju sa malom bebom i zovem sve vas da parkiramo motore ispred + novine + tv pa da pitam kako nokolici i svi ostali mogu da zidaju sojenice na sprat i to u reci a ja ne mogu na svojoj zemlji?

Darko


penzos

Mogu reæi da sam sa u¾ivanjem pratio kako je sve to lepo i¹lo, a iskreno se nadao da æe¹ na jesen uveliko useliti. Znam razna mesta gde je i ¹ta je sve graðeno, a gde nije smelo ni u kome sluèaju, na tuðoj ili dr¾avnoj zemlji. Ovo je dno dna u celom ovom cirkusu od "dr¾ave"  [povracanje]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

eclipse4

Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2015, 10:52
nema vise nista da se radi...  [policaja]

http://www.dodaj.rs/f/t/RU/1sQGoRd7/19.jpg

Citat: Laziæ poslato 28 Avgust, 2015, 11:17
Èuj drago, èak sam i ja ljubomoran, hoæu kuæu u nekoj divljini, breeeeee... :o ;D

neznam UFFE.....ja ne bih ovo nazvao "slucajnost" .......  [rofl]

http://www.youtube.com/watch?v=3gzvSgKUtWw

u prevodu "kad nemam ja d` nemas ni ti"  [rofl]

Hohštapler

Kako cigani smeju tamo s one druge strane puta tamo gde sam se ja izgubio kad sam dolazio?? Mamu im jebem, za cigane dr¾ava ne postoji a nama sve po propisu... brate popizdeo sam sad haos.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

monsterbnt

Predaj zahtev za legalizaciju. Dok je zahtev u procesu ne mogu da ti sruse nista. Inace je UZ OBALU zabranjena gradnja.... Ne znam kako je sa druge strane nasipa..... Znam samo da predsednikovom bratu ne smeju da pipnu vikendicu ioako nema nijednu dozvolu....
Smrt SVIMA!!!!

Kanarinac

Jbg svesno si rizikovao,kapiram da si znao da je ovo jedna od mogucnosti.
Sad se iscimaj maksimalno da ti ne sruse ovo, vidi koje su ti opcije. Nadam se da ces se izboriti. Ne znam koliko je pametno da nastavljas unutra sa radovima, posto ako dodje do najgoreg scenarija zakopaces se jos vise

Kostić


Kostić

Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2015, 11:13
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 29 Avgust, 2015, 11:03
Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2015, 10:52
nema vise nista da se radi...  [policaja]

Bre ufe, tol'ko li te vole komsije?


pa sa svima sam ok i ispomazemo se medjusobno osim sa jednom bakutom koja svima pravi probleme

Citat: Darko poslato 29 Avgust, 2015, 11:06
sta bi ? prijavio neko ? sta ces sad ? koje su opcije ? nije valjda da ce da ruse ovo jbt ??

nista, spolja sam je ionako zavrsio, sad se zakljucam i radim unutra a sto se tice rusenja nadam se da ne jer sam procitao predlog novog zakona koji je sad na glasanju i kad izadje ijednacuju se svi koji su do tad napravili objekat bez dozvole nema veze da li su predali na legalizaciju ili ne
jbg ako bas bude frka usvojicu/udomicu neku imigrantkinju sa malom bebom i zovem sve vas da parkiramo motore ispred + novine + tv pa da pitam kako nokolici i svi ostali mogu da zidaju sojenice na sprat i to u reci a ja ne mogu na svojoj zemlji?

dolazim ;D

Boqy


p0peye

@Уф (сад ти је баш лего надимак...)
Или оффуј овде ша се дешаа, или овде напиши у којој теми да наставимо да пратимо - ако затреба нека помоћ, да не буде "било рођаче пре 3 месеца..."
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

dr32

Gledam slike, hteo da pohvalim Uffove carolije  [thumb_up] kad ja tamo, a ono medjutim. Al ne sumnjam da ce sve da bude kako treba. Nema ne daju ti da nesto napravis ili napredujes u zivotu, pa to ti je. Sve to treba **vnjivom motkom poterati  [zena] a red je il za sve ili ni za koga, ako mogu Kikolici, ima da moze i obican svet.  [bejzbolka]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy