Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

imam samo jedan motor i ne planiram vise da povecavam broj
a pravicu kasnije i garazu

Lazic

Nema vi¹e gorenja na suncu kod Uffa... ;D Sad kulturi¹ka... ;D

UFF


p0peye

Citat: Darko poslato 23 Avgust, 2015, 16:19

mojih ruku delo ;)   i fotografija i obrada


Понесен Уфовим радовима, помислих у први трен да хоћеш да нас убедиш да си ти зидао ћуприју... ;-)

@Уфф - а добра је фора што се на сликама (у почетку) видело само пар људи. Мора да си осталу 15торицу замолио да се склоне, да испадне добра фора како брзо напредују радови :-)  (свака част којом брзином напредују радови)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

clutch&brake

Citat: p0peye poslato 26 Avgust, 2015, 12:18
Citat: Darko poslato 23 Avgust, 2015, 16:19

mojih ruku delo ;)   i fotografija i obrada


Понесен Уфовим радовима, помислих у први трен да хоћеш да нас убедиш да си ти зидао ћуприју... ;-)

@Уфф - а добра је фора што се на сликама (у почетку) видело само пар људи. Мора да си осталу 15торицу замолио да се склоне, да испадне добра фора како брзо напредују радови :-)  (свака част којом брзином напредују радови)

nije ga dare gradio al je kosta preko mosta vozio 250km sedeci na rezervaru... smem da se kladim
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

Citat: p0peye poslato 26 Avgust, 2015, 12:18
@Уфф - а добра је фора што се на сликама (у почетку) видело само пар људи. Мора да си осталу 15торицу замолио да се склоне, да испадне добра фора како брзо напредују радови :-)  (свака част којом брзином напредују радови)

radila je ekipa od 7 ljudi svaki dan dve nedelje i gotovo
i to su radili do 17h i kupe se i idu kuci, ne ostaju dokle god je dan da se sto pre zavrsi (plus nedelja neradna)

p0peye

Ти Уфе већ ушао у ЕУ.... ;-)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Lazic


UFF


Lazic


UFF


Darko

Tebi ovo bas drago ... Na svakoj strani po 5 slika kuce ;)

Lazic

Èuj drago, èak sam i ja ljubomoran, hoæu kuæu u nekoj divljini, breeeeee... :o ;D

Hohštapler

Kad je useljenje? ?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 28 Avgust, 2015, 11:06
Tebi ovo bas drago ... Na svakoj strani po 5 slika kuce ;)

...bato sad kad krenes da se preseljavas ocu da zatrpas ovu temu slikama...ja spremam 8464537 slika kad sam pravio kucu...hronoloskim redom... [rofl]

eclipse4

#855
odlicno UFFe...od svega najvise volim tecne radove ;) ;) ;)

neznam dal sam vec postavio ali najverovatnije ide ovaj projekat na prolece......letnjikovac i zgrada iza...naravno i bazendza ;)



UFF

Citat: Darko poslato 28 Avgust, 2015, 11:06
Tebi ovo bas drago ... Na svakoj strani po 5 slika kuce ;)

a tebi nije bilko drago sto kupujes stan?
e zamisli sad da ga sam gradis

koliko vidim tema se zove: Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali) i nisam duplirao ni jednu sliku pa ne razumem jel tebi i bokiju moje fotke smetaju ili sta? ruzne su?

Citat: BOKYBOY poslato 17 Avgust, 2015, 14:49
[clapp] [clapp] [clapp] bravo,svaka cast...al ajd otvori temu jbt...sta da ja stavim sad 38465683 slika kad sam ja pravio kucu? [neampojma] :P

Citat: BOKYBOY poslato 28 Avgust, 2015, 12:57
Citat: Darko poslato 28 Avgust, 2015, 11:06
Tebi ovo bas drago ... Na svakoj strani po 5 slika kuce ;)

...bato sad kad krenes da se preseljavas ocu da zatrpas ovu temu slikama...ja spremam 8464537 slika kad sam pravio kucu...hronoloskim redom... [rofl]

pa kaci ko ti brani? ako si ti slikao i ako su ti drage onda nije offtopic (ne moraju cak ni skorasnje da budu ko moje)

Citat: Ho¹tapler poslato 28 Avgust, 2015, 11:38
Kad je useljenje? ?

cim uvedem struju, voda i skepticka su vec tu


@ eclipse  hvala

BOKYBOY

...a brate lozim te...mnogo mi je drago zbog tebe stvarno...svaka ti cast na brzini...[cheers] :-* [srce]

goranvojska


balcan girl

jel gotovo? ja sam rekla da zavrsis pa cu da dodjem :D ovako æes da me namestis nesto da radim a ja sam lepa i debela i ne zelim da radim mozda smrsam od toga :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!