Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

bez fotki kao da se nije ni desilooo :D :D rekoh ti veæ :D :D  [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up] [kralj] [klanjam_se] :-* [srce]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

aleks89rd

#661
Citat: balcan girl poslato 24 Decembar, 2014, 13:41
bez fotki kao da se nije ni desilooo :D :D rekoh ti već :D :D  [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up] [kralj] [klanjam_se] :-* [srce]

Citat: aleks89rd poslato 24 Decembar, 2014, 13:53









Pocetnicke neobradjene :P

One koje su usledile nema javno da se gleda, moz' gledas samo kod mene na ekranu

:P :P :P :P :P :P :P :P

balcan girl

nema frke :D :D radi ti sta treba uskoro æu ja opet u bg pa æemo na miruuu da prelistavamo fotografijeeee :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


Hattrick

Citat: aleks89rd poslato 24 Decembar, 2014, 13:54
One koje su usledile nema javno da se gleda, moz' gledas samo kod mene na ekranu
:P :P :P :P :P :P :P :P

Mora da se otvori MM Snapchat za te namene ;D


Laki-zr


Joker

Citat: aleks89rd poslato 24 Decembar, 2014, 13:54
Citat: balcan girl poslato 24 Decembar, 2014, 13:41
bez fotki kao da se nije ni desilooo :D :D rekoh ti veæ :D :D  [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up] [kralj] [klanjam_se] :-* [srce]

Citat: aleks89rd poslato 24 Decembar, 2014, 13:53









Pocetnicke neobradjene :P

One koje su usledile nema javno da se gleda, moz' gledas samo kod mene na ekranu

:P :P :P :P :P :P :P :P

Pravi smeker se ne hvali sa svojim privatnim stvarima.. Budi dzentmen
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

ti joker da æutis :-* srce malo se ne hvali, jer kad bi se hvalio vala klekli bi ste ispred njega kakav je kralj :D on radi ono sto ja trazim od njega a to je sasvim u reduuuu :D :D :D :D a to sto ja volim sve da znam jbg volim :D :D :D ionako to znam samo ja :D i sam znas sta sve ja znam joker i kako se ti kotiras na listama :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Ja i ti smo vec pricali o tim listama.. Ni jedna zenska osoba (a ni muska da vam ne pada svasta na pamet) sa foruma ne moze da me pohvali ili da me oceni, kako vec vi to nazivate i SVAKA sa foruma koja ti je pricala drugacije LAZE... Svsta sam i ja cuo za sebe a da nisam znao...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF


Joker

To Kengur prosipa neistine jer je ljubomoran na njanju... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

aleks89rd

#672
Citat: Joker poslato 25 Decembar, 2014, 23:46
Citat: aleks89rd poslato 24 Decembar, 2014, 13:54
Citat: balcan girl poslato 24 Decembar, 2014, 13:41
bez fotki kao da se nije ni desilooo :D :D rekoh ti već :D :D  [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up] [kralj] [klanjam_se] :-* [srce]

Citat: aleks89rd poslato 24 Decembar, 2014, 13:53

Pocetnicke neobradjene :P

One koje su usledile nema javno da se gleda, moz' gledas samo kod mene na ekranu

:P :P :P :P :P :P :P :P

Pravi smeker se ne hvali sa svojim privatnim stvarima.. Budi dzentmen
slazem se, imas + cak i od mene

ali....ovo nije privatno, ovo je javna tajna, zna cak i ona sama i dobio sam njenu dozvolu, a sa druge strane nije hvaljenje nego deljenje... privatne stvari necete ni cuti a kamoli videti, ja sam uvek na prvom mestu dzentlmen ;)

Kostić


K0le


aleks89rd


Jefta


mkt


clutch&brake

Citat: Joker poslato 26 Decembar, 2014, 00:35
Ja i ti smo vec pricali o tim listama.. Ni jedna zenska osoba (a ni muska da vam ne pada svasta na pamet) sa foruma ne moze da me pohvali ili da me oceni, kako vec vi to nazivate i SVAKA sa foruma koja ti je pricala drugacije LAZE... Svsta sam i ja cuo za sebe a da nisam znao...

la¾
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

VR 46

Citat: aleks89rd poslato 26 Decembar, 2014, 11:14



lepo je svetleo most dok pripadnici romske manjine nisu isekli kablove  [sutirakamen] [ludak_sa_puskom]
Twist of wrist!