Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major


UFF


Zverka

 ;D :-*

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Never ride faster than your angel can fly

:D

El Jefe

31.Decembar 2011.Venac-Fruska Gora

[attachment deleted by admin]
Друштво за заштиту од животиња

dragan

moje malo cedo Pinki  iz mladjih dana......
samo vas posmatram...

MILJAN

Grèka pre neki dan..1500 km za 24 èasa---














(Powered by frubar.net)
Cave ab homine unius libri

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM


Joker

Miljane, koliko si ubio km za ovu sezonu jbt?!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

MILJAN

Citat: Joker poslato 20 Septembar, 2012, 11:06
Miljane, koliko si ubio km za ovu sezonu jbt?!
Ako verujes jos nisam gledao,mada planiram jos neke ture pa cu da sumiram.Jbg.registrovao,platio zeleni karton i onda daj da iskoristim.Prosle godine sam jako malo presao..Sve po Srbiji..Istekla mi bila registracija.
Cave ab homine unius libri

Major


ninja66


Aussweis

Japanke - marka je najjaèa, na drugoj pi¹e p....  [rofl]

[attachment deleted by admin]
Sve ima cenu ili čast!


Major


mkt


Major

Citat: mkt poslato 30 Septembar, 2012, 15:19
napukla ti kaciga  ;D

To sam ubio leteceg slona ;D

Salu na stranu kad sam se vracao bukvalno do posle Uzica sam non stop ribao vizir jer su mi se one sitne bubice samo lepile, nista zivo nisam video. Na kraju sam morao da stanem na pumpu da uzmem vlazne maramice i da oribam jer vise nisam mogao da obrisem koliko ih je bilo. Nikad veci bubocid nisam doziveo ;D


I da vise preko Kosjerica ne idem, jeste ono lepo za videti i priroda i krivine su skroz ok nije monotono ali brate put je OCAJAN! Mislio sam da cu negde sleteti i da me niko nece naci.

UFF

ne brise se to sa vlaznim maramicama
samo umastis vizir bez veze
voda i suve maramice ako nemas krpu

Major

Ovim vlaznim maramicama nisam umastio.. odlicno su obrisale sve pokojne bubestije sa vizira i onda mi je do Bg-a bilo lagano ;)

ranko

Citat: Major poslato 01 Oktobar, 2012, 09:01
I da vise preko Kosjerica ne idem, jeste ono lepo za videti i priroda i krivine su skroz ok nije monotono ali brate put je OCAJAN! Mislio sam da cu negde sleteti i da me niko nece naci.

pa kad vozis autobus... put je do jaja :)

ps. one male bubice su dosadne... ali najgore kad ti je onako do jaja cist vizir i nategnes one vodene bubetine sto razjebe pola vizira... ili jos gore kad ti je vizir podignut, spustene naocare ( ko ima ) i vodenjara opali u donji deo naocara i ceo sadrzaj bube raspe po faci ... jbt odmah krenem da se saosecam sa ribama :) doduse samo na kratko :)