Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Major


AndreyRR

jel te to zena obradovala za rodjendan  ;D ;D

Major


AndreyRR


Major

Da ne poverujes koliko me iznenadila sve sam ocekivao ali hero2 nisam :D

UFF


Taraba

A 'oæe li biti snimaka sa VFR-a ili samo iz automobila, aviona, trotineta?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Panta Zemunac

...a'el taj 'eroj ¹ljaka na 'eroin? :o
pitajo sam bre samo! :P

Gvozden

E majore sad moras da se vozis , dokumentovano nam daj!!

Charuga

Kotor pogled sa tvrdjave i luke....Jun 12'


[attachment deleted by admin]

MIGE

al ti brate imas oko za fotografiju,trebao si biti profi foto  [clapp] [clapp]

Charuga

'Fala Mige....evo jos jedne sa istog mesta...



[attachment deleted by admin]

MIGE

ma nema na cemu....retko kad nesto komentarisem...nemam bas nesto zivaca da citam putopise al tvoje procitam od pocetka do kraja  [clapp] ....ti sliku obicnog kamena,pretvoris u umetnicku fotografiju...zao mi je samo sto na konkursu nije pobedila druga prica,za nju sam glasao al bile su samo nijanse u pitanju koja je bila bolja...samo tako nastavi  [thumb_up]  [clapp]

Charuga

Citat: MIGE poslato 16 Jun, 2012, 13:12
ma nema na cemu....retko kad nesto komentarisem...nemam bas nesto zivaca da citam putopise al tvoje procitam od pocetka do kraja  [clapp] ....ti sliku obicnog kamena,pretvoris u umetnicku fotografiju...zao mi je samo sto na konkursu nije pobedila druga prica,za nju sam glasao al bile su samo nijanse u pitanju koja je bila bolja...samo tako nastavi  [thumb_up]  [clapp]

Slazem se sa tobom za konkurs i meni se ona druga vise dopada..... HVALA na lepim recima :)

Picasoo


CBRR1

Citat: Charuga poslato 16 Jun, 2012, 02:25
Kotor pogled sa tvrdjave i luke....Jun 12'

jednostavno svaka tvoja fotka i putopis pogledam i procitam sa divljenjem... [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

DaChaS


Major

Citat: Taraba poslato 15 Jun, 2012, 18:30
A 'oæe li biti snimaka sa VFR-a ili samo iz automobila, aviona, trotineta?

U petak krenem u selo u nadi da snimim malo voznjicu, kad u onom glupom uputstvu stoji da kad se zalepi mora da odstoji bar 24h.
Ja kao nema veze, zalepim je odmah pa cu da snimim kad se vracam..e onda u povratku sam shvatio da nema kartice :( jbt koja glupost kamera koja kosta djavo i po, a oni ti ne daju jednu budzavu karticu koja ne kosta vise od 20eur. sramota.